X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
sól
Opracowanie: L. Marie

Zdrowa sól dla serca

Nadwyżka soli w diecie prowadzi do poważnych schorzeń. Aby im zapobiegać należy ograniczyć spożywanie soli i stosować sól Zdrowy Wybór, która ma optymalny skład czyli zmniejszoną zawartość sodu a zwiększoną zawartość potasu i magnezu.
fasolamina neutralizator skrobii
Opracowanie: Fabacum Vitana

Neutralizator skrobi- wspomaganie wiosennej diety

Wiosna w pełni, ciepło na dworze a ty zamiast eksponować ciało ukrywasz je pod swetrami z powodu kilku nadmiernych kilogramów? Weź się za siebie! Z neutralizującym kalorie skrobiowe Fabacum Vitana to nie będzie takie trudne!
suplementy diety
Opracowanie: IMR advertising by PR

Przeciwstarzeniowy "pocałunek anioła"

Wiek dojrzały, starość to mądrość, spokój, wyrozumiałość, zdrowie. Starość może oznaczać radość. Mamy specyfik, który łagodnie przyczynia się do spowolniania procesu starzenia. To istny "pocałunek anioła", którym dysponuje IMR advertising by PR.
oleje
Opracowanie: M&J

Więcej oleju w głowie

Nowością w ofercie firmy M&J i marki Świdnicki jest olej rzepakowy. Olej rzepakowy Świdnicki to nie tylko znakomity tłuszcz, bez którego trudno obejść się w kuchni. Badania dowodzą, że dzięki olejowi zachowujemy zdrowie i młodość, a nasz mózg sprawniej funkcjonuje.
dziadek
Opracowanie: Flickr.com, ZeroOne

Choroby układu krążenia u osób starszych

Jednym z najczęstszych schorzeń osób starszych są dolegliwości układu krążenia. Senior, z problemami sercowymi wymaga systematycznej opieki, która uwzględnia farmakologię, ruch i dietę. O tym na co zwrócić uwagę w pielęgnacji osoby starszej dotkniętej chorobą układu krążenia opowiadają opiekunki z firmy Promedica24.
Grillowanie kiełbasek
Opracowanie: ZM Pekpol
Źródło: ZM Pekpol

Jak zostać mistrzem grillowania?

Mawia się, że grillowanie to obok piłki nożnej jeden z naszych sportów narodowych. W sztuce smażenia mięs, jesteśmy jednak o niebo lepsi, niemal tak dobrzy jak sami mistrzowie z Ameryki. Aby jeszcze bardziej zgłębić tajemnice grillowania zapoznaj się z naszymi poradami i zostań mistrzem grilla!
Mięso co jakiś czas należy obracać i w odpowiednim momencie zdjąć z rusztu
Opracowanie: ZM Pekpol
Źródło: ZM Pekpol

Triki i porady, dzięki którym zostaniesz mistrzem grillowania

Mawia się, że grillowanie to obok piłki nożnej jeden z naszych sportów narodowych. W sztuce smażenia mięs, jesteśmy jednak o niebo lepsi, niemal tak dobrzy jak sami mistrzowie z Ameryki. Aby jeszcze bardziej zgłębić tajemnice grillowania zapoznaj się z naszymi poradami i zostań mistrzem grilla!
ryba po grecku
Opracowanie: HORTINO ZPOW SP. Z O. O., www.ho

Sto gorących słów, gdy na dworze mróz...

Tradycyjne Święta Bożego Narodzenia to coś, za czym tęsknisz przez cały rok. Atmosfera błogiego spokoju i rodzinnego ciepła. Nie pozwól, by tym uczuciom towarzyszył pośpiech związany z przygotowywaniem 12 wigilijnych potraw. Pomogą Ci w tym mrożonki POLTINO.
Penne z pulpecikami
Opracowanie: Fotolia
Źródło: Fotolia

Makaron penne z pulpecikami

Szybki w wykonaniu i pyszny w smaku? Taki właśnie jest obiad w postacie makaronu penne z pikantnymi pulpecikami.
Danie obiadowe
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Czas na obiad! - KONKURS

Gotowanie sprawia Ci przyjemność? A obiad to za każdym razem niezwykła uczta? Jeśli tak – ten konkurs jest dla Ciebie! Weź udział w naszej zabawie i pochwal się swoim talentem kulinarnym! Na propozycje czekamy do 29 lipca.