X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Martini
Opracowanie: berbercarpet

Śladami Grey Goose

W grudniu zakończyła się akcja promocyjna wspierająca sprzedaż luksusowej wódki Grey Goose. Przez cztery miesiące klienci wybranych lokali w całej Polsce mogli wziąć udział w degustacji niezwykłych drinków na bazie wódki Grey Goose, podążając "Śladami Grey Goose".
Zamek browar Namysłów
Opracowanie: Browar Namysłów

Kobieca strona piwa

Piwo kojarzone jest i postrzegane jako domena mężczyzn. Nie każdy wie, że gdyby nie kobiety, świat nie mógłby delektować się niepowtarzalnym smakiem złocistego napoju.
Camino Real Corcovado
Opracowanie: MORE PR
Źródło: MORE PR

Lato z tequilą Camino Real

Wyraziste smaki, energetyczne barwy oraz pobudzające aromaty – to kwintesencja lata z tequilą Camino Real. Na nadchodzący czas zabawy i relaksu, miksolodzy marki przygotowali niezwykle odświeżające propozycje kolorowych koktajli.
woda dla zdrowia
Opracowanie: www.wodadlazdrowia.pl

Woda dla zdrowia przyszłej mamy

Polskie Towarzystwo Magnezologiczne im. prof. Juliana Aleksandrowicza mając na względzie potrzebę uświadomienia kobiet będących w ciąży i matek karmiących o pozytywnym znaczeniu wód mineralnych w uzupełnianiu podaży pierwiastków niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, a przede wszystkim magnezu, wapnia i jodu, w tym szczególnym okresie ich życia, rozpoczyna akcję edukacyjną pod hasłem "Woda dla zdrowia matki i przyszłego pokolenia".
Lipton Ice Tea White
Opracowanie: Agencja Partner of Promotion

Lipton Ice Tea White – źródło antyoksydantów, młodości i zdrowia

Herbata – jej nazwa wywodzi się od łacińskich słów herba (zioło) i tea (roślina z rodzaju kamelii). Historia tego krzewu rozpoczyna się najprawdopodobniej około 2 700 r p.n.e., ale lata prawdziwej ekspansji to XVII wiek. Jej dobroczynny wpływ na organizm potwierdziło wiele badań naukowych, które wykazały, że herbata ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, a także podnosi odporność organizmu.
Joanna Klimas kawiarnia

Joanna Klimas zaprasza na kawę

Kiedy Joanna Klimas trzy miesiące temu otwierała atelier na warszawskim Muranowie, przyświecała jej myśl, by stworzyć przestrzeń nie tylko z myślą o sobie. Zaaranżowała miejsce, w którym nikt nie będzie czuć się obco, ale do którego będzie chętnie wracać. Stąd decyzja o połączeniu pracowni z kawiarnią.
Wódka J.A. BACZEWSKI
Opracowanie: www.baczewski-vodka.pl
Źródło: www.baczewski-vodka.pl

J.A. BACZEWSKI po 72 latach wraca do kraju

Marka elit, symbol najwyższej jakości oraz synonim wódki w okresie dwudziestolecia międzywojennego. Wódka J.A. BACZEWSKI od czasu II Wojny Światowej pozostawała na emigracji, gdzie nieustannie święciła triumfy, zdobywając kolejne prestiżowe nagrody i wyróżnienia. Obecnie jest najbardziej znana w Stanach Zjednoczonych, Australii i Europie Zachodniej. Teraz powraca do ojczystego kraju, niosąc ze sobą wyjątkowy smak tradycyjnej polskiej wódki ziemniaczanej, sporządzanej według starej, przekazywanej z pokolenia na pokolenie receptury.
cuba libre
Opracowanie: www.open-bar.pl

Cuba Libre - jak przygotować (video)

Jest to jeden z najsławniejszych drinków na rumie, który bez wahania może być zaliczony do klasyki. Wywodzi się on od Rum & Coke. Nikt nie wie kto tak naprawdę wpadł na pomysł dodania soku z limonki do rumu z colą.
żołądkowa gorzka
Opracowanie: Media Forum

Wakacyjno-plażowa gorzka żołądkowa!

Poczuj klimat dobrej zabawy w wakacyjno – plażowym stylu…! Miesiące lipiec i sierpień będą obfitowały w liczne promocje przygotowane dla amatorów letniego szaleństwa.
Relaks przy kawie
Opracowanie: Sagafredo Zanetti
Źródło: Sagafredo Zanetti

Czarny charakter? Obalamy mity o kawie

Zima to okres, w którym częściej ogarnia nas zmęczenie oraz senność. Dłuższe wieczory oraz godziny spędzone przy biurku sprawiają, że chętniej sięgamy po ulubioną kawę. Działa ona nie tylko pobudzająco, ale również poprawia nasz nastrój. Jednak czy na pewno wiemy o niej wszystko? Wraz z Joanną Sobyrą, ekspertem z firmy Segafredo Zanetti Poland przedstawiamy największe mity, które powstały wokół „małej czarnej”.