X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Kawomaty i automaty vendingowe

Polska Grupa Vendingowa - PGV
Opracowanie: www.pgv.com.pl
Źródło: www.pgv.com.pl
Jak często zdarza Ci się nie zdążyć przygotować śniadania lub nie wypić porannej kawy? Naprzeciw potrzebom ludzi, którzy żyją w ciągłym pośpiechu lub chętnie w trakcie dnia sięgają po gotowe kanapki lub przekąski wychodzi Polska Grupa Vendingowa - PGV oferująca automaty samosprzedające.

PGV od 2008 roku zrzesza prywatnych udziałowców, przedstawiając jednolitą ofertę handlową na terenie całej Polski. W ofercie firmy znajdują się ekspresy i automaty vendingowe, automaty samosprzedające przekąski, zimne napoje i słodycze oraz automaty do sprzedaży kanapek.
gruszka w czekoladzie
Opracowanie: Czas na Herbatę

Kawa o smaku gruszki w czekoladzie

Z czym kojarzy nam się jesień? Z ziemniakami pieczonymi w ognisku, delikatnym zapachem liści zmoczonych przez deszcze, aromatem domowych przetworów, chłodną wonią pierwszych przymrozków…
nektary
Opracowanie: Łabimex

Zdrowy nektar na letnie pragnienie

Czym ugasić letnie pragnienie? Napojem gazowanym? Sokiem? A może napojem bogów – nektarem? Tak! A najlepiej nektarem o niebiańskim smaku, bez konserwantów i sztucznych barwników.

Lato to nie tylko czas wakacji, wyjazdów i urlopów. Przede wszystkim jest to czas upałów i żaru lejącego się z nieba, więc bez względu na to czy wypoczywamy czy też pracujemy, przy letnich temperaturach częściej chce nam się pić.
wino
Opracowanie: hlkljgk

Jak pić wino

Jakie wino do jakiej potrawy?
Zasady doboru win do potraw są różne w różnych krajach.
Nigdzie jednak nie podaje się trunków do zup, a wina nie podaje się do potraw zakwaszanych octem.
napój
Opracowanie: Mineral

Nowość! Mineral Balance: w harmonii z przyrodą

Każdemu człowiekowi potrzebna jest równowaga wewnętrzna połączona z harmonią ciała, duszy i umysłu. Niestety niekorzystny wpływ cywilizacji i stres związany niemal ze wszystkimi dziedzinami życia mogą tę równowagę zachwiać. Aby temu zapobiec, stworzono wyjątkowy napój – Mineral Balance.
wermut
Opracowanie: Garrone

Letnie drinki z wiśniowym wermutem

Jakie skojarzenia przywodzi na myśl letnia pora roku? Prawdopodobnie dla mieszkańców krajów w Europie jest to coś zupełnie innego. Skojarzenia mogą być bardzo różne i dotykać wielu sfer życia. Wynikają z różnorodności kulturowej, strefy klimatycznej, a nawet temperamentu mieszkańców europejskich krajów.
napoje

Napoje o sekretnej formule

Zakochani są wśród nas! A luty to niezwykły miesiąc, bo właśnie teraz jest czas na wyznawanie uczuć i obdarowywanie ukochanych drobiazgami od serca. OSHEE również ma szczególny prezent dla zakochanych. To dwa napoje o sekretnej formule – OSHEE Vitamin Shot Love for Man i OSHEE Vitamin Shot Love for Woman, których codzienne spożywanie może pomóc zdobyć jeszcze lepszą formę i wzbogacić doznania...
woda mineralna
Opracowanie: Górska Natura

Picie wody dla zdrowia

58% ankietowanych Polek wypija półtora litra wody każdego dnia – wynika z sondy przeprowadzonej przez markę Górska Natura oraz jeden z ogólnopolskich dwutygodników kobiecych. To bardzo pocieszające wyniki, bo świadczą o tym, że nasza świadomość rośnie.

Nie wolno jednak zapomnieć, że nadal duża część Polek nie zdaje sobie sprawy z wyjątkowej roli wody dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Prawie co trzecia pani wypija tylko litr wody dziennie, zaś co dziewiąta – jedynie pół litra.
Owocowe orzeźwienie

Owocowe orzeźwienie

Gdy lato jest w pełni a słońce praży i z nieba leje się żar człowiek myśli tylko o słodkim lenistwie i orzeźwiającym napoju chłodzącym.
Martini
Opracowanie: www.open-bar.pl

Vodka Martini - jak przygotować (video)

Drink agenta 007. Któż o nim nie słyszał? Tak naprawdę jest to drink pijany przez Bonda tylko w filmach. Ian Fleming w swoich książkach proponował zupełnie inną wersję drinka agenta zwaną Martini Vesper.