X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Świąteczny smak herbaty
Opracowanie: Twinings
Źródło: Twinings

Świąteczny smak herbaty

Święta Bożego Narodzenia już niebawem. To cudowny czas wypełniony rodzinnymi chwilami, odpoczynkiem i długimi rozmowami… najlepiej przy filiżance dobrej herbaty. Wybierz jedną z herbat Twinings, a tegoroczne święta nabiorą wspaniałego smaku.
kawy
Opracowanie: O’CCAFFE

Migdałowa Italia O'Ccaffe

Zaprosiłaś do siebie koleżanki na babskie spotkanie, pogaduszki i plotki? Zaskocz przyjaciółki czymś, co będą długo wspominały! Zaserwuj kawę " Migdałowa Italia O'CCAFFE".
Joanna Brodzik
Opracowanie: Górska Natura

Górska natura- zdrowie i równowaga

Wśród sudeckich skał, pod warstwą chroniącego przed zanieczyszczeniami piaskowca, ukryła się wyjątkowa woda. Niski stopień mineralizacji czyni ją idealną do codziennego spożywania, a jej regularne picie wspiera metabolizm, co przekłada się na lepsze funkcjonowanie organizmu. "Górska Natura", bo tak nazywa się nowa woda, od marca br. jest dostępna w całej Polsce w butelkach 0,5 i 1,5l.
Żołądkowa Gorzka
Opracowanie: Wódka Żołądkowa Gorzka

Żołądkowa podbija bankiety i salony

Bursztynowa karnacja, trzy oblicza (z miodem, z miętą, tradycyjna), …towarzyska. Mowa o Żołądkowej Gorzkiej, która podbija bankiety i salony.
Palone ziarna
Opracowanie: Segafredo Zanetti
Źródło: Segafredo Zanetti

Dzieje małej czarnej

Statystyczny Polak wypija jej 500 filiżanek w ciągu roku, a ponad trzy czwarte z nas przyznaje, że sięga po nią regularnie. Nazywana jest czarnym złotem i zajmuje drugie miejsce pod względem popularności w światowym handlu. Jak doszło do tego, że kawa jest dziś najbardziej rozpowszechnionym napojem na świecie?
Wina i sery
Opracowanie: Hochland
Źródło: Hochland

Jak dobrać wino do sera?

Umiejętny dobór win do serów pozwala w pełni cieszyć się bogactwem smaku i harmonią obu składników. Niestety stworzenie idealnej kompozycji tylko z pozoru jest łatwe. Nieprawdą jest, że najlepszą parą dla wszystkich rodzajów sera jest jakiekolwiek wino czerwone. Często zdecydowanie lepszym wyborem jest wino białe lub słodkie. Kolejnym dość częstym błędem jest podawanie tak zwanej deski serów czyli wielu rodzajów sera tylko z jednym typem wina. W domowej praktyce zdecydowanie lepiej jest wybrać jeden gatunek sera i wypić do niego właściwie dobrane wino.
Pascal Brodnicki i Karol Okrasa
Opracowanie: Lidl Polska
Źródło: Lidl Polska

W świecie win francuskich

Wino cieszy się w Polsce rosnącą popularnością i mimo, że nie jest jeszcze wybierane przez konsumentów tak często jak na zachodzie Europy, to o winie wiemy coraz więcej i coraz częściej szukamy go na sklepowych półkach.
Święta i karnawał o światowym smaku
Opracowanie: Hill & Knowlton Poland
Źródło: Hill & Knowlton Poland

Święta i karnawał o światowym smaku

Polacy coraz częściej świętują Boże Narodzenie i karnawał w różnych rejonach świata. Lubimy odznaczać na mapach zdobyte już miejsca oraz doświadczać egzotycznych wrażeń. Z konsumentów staliśmy się koneserami. Cenimy kulturową różnorodność, która dostarcza nam inspiracji.
odsysacze do wina
Opracowanie: Vinotemp

Automatyczny odsysacz do wina

Przechowywanie otwartej butelki z winem powoduje oksydację trunku i pogorszenie walorów smakowych. Dzięki automatycznemu odsysaczowi próżniowemu można przechowywać wino w otwartej już butelce przez kilka dni, nie obawiając się o utratę smaku i aromatu wina.

Odsysacz został zaprojektowany tak, by pasował do większości standardowych butelek z winem o pojemności 750 ml.
wino gruzińskie
Opracowanie: Marani

Magia gruzińskiego wina

"Dobre wino wyraża charakter miejsca gdzie się urodziło oraz ludzi, którzy je stworzyli"
Ciemny intensywny i nasycony kolor. Przejrzyste i klarowne. Chropawość saperavi jest tu z lekka obłaskawiona merlotem - wino jest dzięki temu bardziej krągłe, pełne.