X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
http://nodik.pl/
zabawki drewniane
Opracowanie: Drewniaczek.eu
Źródło: Drewniaczek.eu

Wybór zabawek- czyli jak pogodzić naukę z zabawą?

Regały w sklepach uginają się od różnych zabawek dla dzieci w każdym wieku. Częstokroć błądzimy pomiędzy nimi nie umiejąc sobie odpowiedzieć, która zabawka będzie najodpowiedniejsza dla naszego dziecka.
kojec dla dziecka
Źródło: Cebababy.pl

Kojec i wanienka dla dziecka

Kojec dla dziecka z delikatnym podstawą jest rzeczą niezwykle wygodną dla rodziców. Mogą pewnie zostawiać w nim swoje nie dające się opanować dzieci, które stawiają pierwsze kroki. Raczkującego malucha trzeba doglądać cały czas. Dzięki kojcom maluchy nie są narażone na utratę równowagi, przy jednoczesnym strąceniu sobie na główkę stanowiących zagrożenie przedmiotów, nawet jeśli opiekun nie znajduje się w bezpośrednim otoczeniu. Jeśli w kojcu znajdują się same sprawdzone zabawki, można być pewnym, że maluchowi nie stanie się krzywda w czasie braku nadzoru.
Monopoly
Opracowanie: PR Executive

Zamigotał Świat tysiącem miast…

Każdego dnia szukasz oryginalnych przepisów na barwnie spędzony czas? Zastanawiasz się, jak zaspokoić swój głód na dobrą zabawę? Hasbro podaje specjalną recepturę dla ludzi łakomych świata - gra Monopoly Świat Elektroniczne marki Parker.
monopoly
Opracowanie: Klaudia Rakowska, PR Executive

Planszowe powstanie

Rozpoczęła się 22 stycznia br. Trwała 6 tygodni. Zjednoczyła ludzi z całego świata.
Kuchnia, zabawki z drewna
Opracowanie: Drewniaczek.eu
Źródło: Drewniaczek.eu

Jak poprzez zabawę wyrobić w dziecku dobre nawyki żywieniowe?

Bycie wzorem dla swojego dziecka nie tylko brzmi dumnie, ale również wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Dopóki młody człowiek traktuje nas jak autorytet warto dołożyć wszelkich starań, by przekazać mu niezbędną w dorosłym życiu wiedzę.
lodowe kieliszki
Opracowanie: www.future-toys.pl

Absurdalnie śmieszne prezenty i gadżety

Masz problem z wyborem upominku? A może chciałbyś podarować znajomemu coś nie koniecznie praktycznego? Życie zaskakuje nas mnogością okazji do obdarowywania upominkami.
zabawa
Opracowanie: Intro Media
Źródło: Intro Media

Gry planszowe rozwijają!

Posiadasz dzieci? Chcesz ciekawie i rozwijająco spędzić czas z najmłodszymi? Olej komputer i telewizję. Nic tak nie pobudza do rozwoju młodego człowieka, jak książki i gry planszowe, to powszechna opinia. Dziś podpowiem, jakie gry kupić, abyś i ty też spędził miło czas, drogi rodzicu.
Jak bezpiecznie wozić dziecko zimą?
Opracowanie: Fotolia
Źródło: Fotolia

Zimowy off road – czyli jak bezpiecznie wozić dziecko zimą?

Minusowe temperatury i oblodzone chodniki często bywają dla młodych rodziców przeszkodą w spacerach z dzieckiem. Dla zdrowia malucha istotne jest jednak, żeby miał kontakt ze świeżym powietrzem także zimą.
gry słowne
Opracowanie: Parker

Wyraź się przestrzennie

Po słonecznym wypoczynku, czas wrócić na kwadrat. Sprawdź, z ilu kwadratów składa się Twoja przestrzeń językowa. Zaproś bliskich do wspólnej zabawy
w trójwymiarowe budowanie słów na nowej planszy gryUpwords marki Parker.
Zestaw gier towarzyskich
Opracowanie: home&you
Źródło: home&you

Gry planszowe dla każdego

Od kilku lat gry planszowe strategiczne, karciane czy bitewne opanowują serca nie tylko dzieci, ale także coraz częściej serca dorosłych. Wiele osób spotyka się przy planszówkach w domach, kawiarniach, klubach czy centrach kultury. W grupie podbijają mocarstwa, zabijają potwory, zdobywają niezbędne zapasy i skarby czy wymieniają się towarami na średniowiecznych szlakach handlowych.