X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Pokój dla dziewczynki, narzuta Bambini
Opracowanie: Kids Town
Źródło: Kids Town

Gra w różowy. Róż to hit czy kicz?

Kolor różowy albo się kocha, albo nienawidzi. Czy w świecie którym rządzą pogoń za trendami i ciągłe dążenie do doskonałości jest miejsce na kolor uważany za jeden z najbardziej kiczowatych? Róż to hit czy kicz? Dla nas to absolutny hit.
pokój dziecka
Opracowanie: Black Red White
Źródło: Black Red White

Nowoczesne meble do pokoju nastolatka

System modułowy Lemonade odzwierciedla nowatorskie podejście do designu dla najmłodszych oraz zaskakuje kolorystyką. meble dostępne są w salonach Black Red White w całej Polsce.
pokój dziecka
Opracowanie: Dekoratornia
Źródło: Black Red White

Pokój małego superbohatera

Projektanci „Dekoratorni” po raz kolejny sięgnęli po meble z oferty Black Red Wite w celu dokonania spektakularnej metamorfozy. Pokój dziecka, 6-letniego Mateusza, zamienił się w kadr komiksu o Batmanie, gdzie główna rolę odegrały elementy systemu modułowego Capslock oferowane przez największą polską grupę meblarską.
pokój dziecka
Opracowanie: Black Red White
Źródło: Black Red White

Meble Indi w nowych kolorach

Składająca się z 9 funkcjonalnych elementów linia Indi, do pokoju młodzieżowego, dostępna jest – poza kolorem ‘buk tatra’ – w dwóch nowych wybarwieniach frontów: ‘dąb wenge brąz’ oraz ‘chorona sucupira’.
pokój dziecka
Opracowanie: Baby Best
Źródło: Baby Best

Prawdziwe królestwo malucha

Przed nami początek roku szkolnego. Zakupy, zakupy i jeszcze raz zakupy. Dzięki sklepom internetowym nie muszą być tylko obowiązkiem - ze sklepem www.MebleDlaDziecka.pl staną się czystą przyjemnością!
pokój dziecka
Opracowanie: Kids Town
Źródło: www.kidstown.pl

Kącik do nauki w pokoju pierwszoklasisty

Rozpoczęcie nauki w szkole jest dla każdego malucha wielkim przeżyciem. Nasze dziecko z niesfornego, beztroskiego malucha stanie się niedługo poważnym pierwszoklasistą. Jak przygotować się na nadejście tego przełomowego momentu w życiu całej rodziny?
maskotki
Opracowanie: www.sauthon.com
Źródło: www.sauthon.com

Pluszowe miarki wzrostu dla maluchów

Tyci, małe, większe, coraz większe! Dzieci zawsze najbardziej rosną latem. Oto pluszowe miarki marki Sauthon, które pomogą rodzicom dowiedzieć się jak bardzo podrosły ich pociechy.
pokój dziecka
Opracowanie: www.MebleDlaDziecka.pl
Źródło: www.MebleDlaDziecka.pl

Urządzamy pokój z dzieckiem

Młody umysł jest wyjątkowo chłonny, więc należy wszystko dobrze przemyśleć. Przestrzeń powinna być zagospodarowana w taki sposób, żeby dziecko mogło skupić się nauce, a w czasie wolnym miało miejsce do zabawy.
pokój dziecka
Opracowanie: Studio Caramella
Źródło: Studio Caramella

Stylowe biurka do pokoju dziecka

Początek roku szkolnego już za pasem. Oprócz książek, tornistra i przyborów szkolnych rodzice muszą zapewnić dziecku wygodne miejsce do nauki. Studio Caramella przedstawia wygodne i funkcjonalne biurka, stanowiące równocześnie stylową ozdobę pokoju dziecięcego.
krzesła
Opracowanie: Le Pukka Concept Store
Źródło: Le Pukka Concept Store

Meble i dodatki do pokoju dziecka od Le Pukka Concept Store

Na polskim rynku można znaleźć coraz więcej ciekawych propozycji designu dla dzieci. Rodzice zwracają większą uwagę nie tylko na funkcjonalność artykułów, ale również na ich estetykę. Linia produktów Kids od Le Pukka Concept Store oferuje meble i dodatki, które od pierwszych chwil życia dziecka będą kreować wyobraźnię i wpływać na jego rozwój. Jednocześnie są modnymi i designerskimi dodatkami.