X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
koce
Opracowanie: Kolorino

Co zabrać na pierwsze wakacje z maluszkiem

Sezon wakacyjny już w pełni, a my wybieramy się na nasze szczególne - pierwsze wakacje z maluszkiem. Wymagają one szczególnego przygotowania. Aby wspólnie spędzony czas był radosny i beztroski, należy pamiętać o kilku niezbędnych rzeczach. Wtedy na pewno wspomnienia z wakacji będą kolorowe.
Miejski tor przeszkód - do pokonania!
Opracowanie: Navington
Źródło: Navington

Miejski tor przeszkód - do pokonania!

Mapa spacerowa matek z dziećmi w wózkach zdecydowanie różni się od szlaków, którymi poruszają się „zwykli” przechodnie. I nie jest bynajmniej usłana różami z wdzięczności dla rodzicielek za wydanie na świat potomstwa i trud włożony w jego wychowanie. Poszukując wózka, który zapewni dziecku i mamie większy komfort podczas miejskich wypraw warto wybrać taki, który zamortyzuje nieuchronne wstrząsy i zmieści się w bagażniku małego auta.
Wózek marki X-lander
Opracowanie: X-lander
Źródło: X-lander

Kupujesz wózek? Zwróć uwagę na…

Jedną z poważniejszych decyzji zakupowych, jaka stoi przed osobami spodziewającymi się dziecka, jest kupno wózka. Młodzi rodzice mogą czuć się zagubieni pośród szerokiego asortymentu firm oferujących produkty dziecięce. Podpowiadamy jak wybrać produkt bezpieczny i wygodny, który jednocześnie będzie nam służył maksymalnie długo.
spacer z dzieckiem
Opracowanie: www.babymama.pl

Jak się spakować na spacer z dzieckiem?

Każdy rodzic słyszał, że spacery są bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka. Każdy też rodzic wie, że na spacerze mogą przydarzyć się niespodzianki. Dlatego przewidując je pakuje na spacer wszystkie niezbędne akcesoria, które mogą się przydać.
poduszka kojec Motherhood
Opracowanie: (C) Motherhood 2010

Wyspać się w ciąży

Od piątego miesiąca ciąży rosnący brzuszek może przeszkadzać w przyjmowaniu ulubionej pozycji w czasie snu. Niektóre pozycje są wręcz niewskazane w czasie ciąży. Spanie na plecach może spowodować niebezpieczny ucisk na kręgosłup oraz jelita, a nawet utrudniać prawidłowe krążenie krwi. Dlatego najlepszą i najbezpieczniejszą pozycją jest spanie na lewym boku.
Cebuszka, poduszka poporodowa
Opracowanie: Ceba Baby
Źródło: www.cebababy.pl

Kiedy przydaje się poduszka poporodowa?

Poduszka poporodowa to jeden z tych produktów, o których przydatności debatują przyszłe mamy. Na pewno nie każdej z nich będzie potrzebna, ale dużej części przyniesie ukojenie i upragniony komfort.
pokój dziecięcy
Opracowanie: PARA
Źródło: PARA

Niezbędne mebelki i inne akcesoria przeznaczone dla dzieci

Początkowe miesiące życia dziecka to czas niezwykle istotny i niełatwy zarówno dla samego niemowlęcia, jak również jego rodziny. Zwłaszcza w przypadku pierwszego dziecka, matka nabywa umiejętności, jak właściwie dbać o jego zdrowie, bezpieczeństwo i zaspokajanie potrzeb. Niemowlęctwo kończy się w raz z pierwszym rokiem życia. W tym okresie jego potrzeby są największe.
kojec dla dziecka
Źródło: Cebababy.pl

Kojec i wanienka dla dziecka

Kojec dla dziecka z miękkim podstawą jest rzeczą wyjątkowo użyteczną dla rodziców. Mogą bez ryzyka zostawiać w nim swe ruchliwe dzieci, które uczą się chodzić. Raczkującego malucha należy pilnować bezustannie. Dzięki kojcom maluchy nie są narażone na utratę równowagi, przy jednoczesnym strąceniu sobie na główkę stanowiących zagrożenie przedmiotów, nawet jeśli rodzic nie znajduje się w pobliżu. Jeśli w kojcu znajdują się same pewne zabawki, można być przeświadczonym, że dziecku nie zdarzy się wypadek w trakcie braku opieki.
Zabawki
Opracowanie: La Millou
Źródło: La Millou

Popularnie przedsiębiorstwa produkujące zabawki oraz akcesoria dziecięce.

Zabawki dla dzieci zarówno bawią jak i edukują. Towarzyszą im od najwcześniejszych lat na początku w postaci przeróżnego rodzaju grzechotek, grających karuzelek zaczepianych nad łóżeczkiem. Potem zaczynają pojawiać się zabawki edukacyjne. Stymulują one wszelkiego rodzaju zmysły dziecka, doskonalą umiejętności oraz pomagają poznać świat.
Zabawki, zabawa
Opracowanie: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Producenci zabawek dla dzieci

Zabawki dla dzieci to dziś wielki przemysł. Pełne regały różnego rodzaju rzeczy, ogromny wybór, różnego rodzaju kolory, materiały. Producenci zabawek ścigają się w wypuszczaniu nowych o wiele lepiej wykonanych, coraz bardziej interaktywnych i mających wspomagać rozwój przedmiotów koniecznych dla każdego dziecka.