X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
fryzjer
Opracowanie: Rachu Ciachu

Gdy dziecko boi się fryzjera

Rachu Ciachu to jedyny salon fryzjerski w Krakowie stworzony specjalnie dla dzieci. Powstał z myślą o najmłodszych i ich lęku przed strzyżeniem włosów. Wiadomość ta ucieszyła wielu rodziców, którzy do tej pory obawiali się wizyt swojej pociechy u fryzjera.
ciąża
Opracowanie: www.bodyclock.pl

Czy poród musi boleć?

Strach przed bólem paraliżuje większość przyszłych mam. I chociaż medycyna dysponuje środkami, które łagodzą dolegliwości porodowe (m.in. znieczuleniem zewnątrzoponowym), to jednak wciąż poszukuje się nowocześniejszych i mniej inwazyjnych rozwiązań.
prezent Baby Shower
Opracowanie: www.babymama.pl

Prezent dla przyszłej mamy

Dostałaś zaproszenie na baby shower, by wspólnie z przyszłą mamą i koleżankami świętować narodziny jej dziecka? To bardzo sympatyczna impreza, niepodobna do żadnej innej.
kobieta z dzieckiem
Opracowanie: www.babymama.pl

WhyCry – tłumacz płaczu dziecka

Wszyscy rodzice przeżywają to samo, kiedy ich niemowlę mimo troskliwej opieki, karmienia, noszenia nie przestaje płakać. Pojawia się zmęczenie i frustracja. Wielu się poddaje w tej walce i zostawia dziecko, aby się wypłakało, co źle wpływa na jego rozwój emocjonalny i intelektualny. Nim maluch skończy rok może przepłakać 17% czasu swojego życia.
baby shower
Opracowanie: www.babymama.pl

Jak zorganizować baby shower?

Niezwykłe zabawy, takie jak mierzenie brzucha i jego gipsowy odlew, prezenty i słodkości w otoczeniu przepięknych dekoracji – tak w skrócie wygląda baby shower.
wózek
Opracowanie: www.babymama.pl

Pomysłowe prezenty dla młodych rodziców

Zastanawiałeś się, co kupić w prezencie znajomym, którzy właśnie zostali rodzicami? W sklepach z artykułami dla dzieci jest całe mnóstwo drobiazgów, które są przydatne, kiedy ma się małe dziecko, ale niekoniecznie aż tak niezbędne, by samemu je sobie kupować. Może więc warto zajrzeć do jednego z takich sklepów (jeśli nie masz czasu, by chodzić po sklepach, możesz poszukać w Internecie, na przykład na www.babymama.pl ) i tam kupić prezent znajomym rodzicom?
wyciskarka przeciskarka
Opracowanie: www.just4kids.pl

Przeciskarka, wyciskarka dziecięcych posiłków

Według nowych zaleceń Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie niemowlęta powinny być karmione wyłącznie pokarmem matki do 6 miesiąca. Następnym etapem w żywieniu maluszka jest stopniowe wprowadzanie pokarmów uzupełniających oraz dalsza kontynuacja karmienia przez matkę piersią.
kobieta w ciąży

Niezbędnik przyszłej mamy

Dowiedziałaś się właśnie, że zostaniesz mamą? To znakomita wiadomość – ciąża to wspaniałe przeżycie! Sprawdź, jak możesz – za pomocą kilku drobiazgów – ułatwić sobie codzienne życie w najbliższych miesiącach.
pas Belly Bandit
Opracowanie: www.babymama.pl

Jak wrócić do formy po porodzie?

Po ciąży ciało kobiety się zmienia – to prawdziwy krajobraz po burzy. Największą zmorą dla wielu z nich jest brzuch, który nie jest już tak elastyczny i plaski. Wiele kobiet marzy więc, aby pozbyć się tej krępującej fałdki i wrócić do wcześniejszego rozmiaru. Niestety mimo chęci brakuje niekiedy czasu lub odpowiedniego zapału, aby coś z tym fantem zrobić.
fotelik samochodowy
Opracowanie: www.babymama.pl

Pierwsza podróż samochodem z niemowlakiem

Obowiązkiem każdego rodzica jest przewożenie dziecka w foteliku samochodowym. Fotelik samochodowy ma za zadanie chronić dziecko będące pasażerem samochodu przed skutkami wypadku. Aby jednak spełniał on swoje zadanie musi być odpowiednio dobrany. Głównym kryterium, którym powinniśmy się kierować jest wybór fotelika odpowiednio przeznaczonego do wagi, wzrostu i wieku dziecka. Powinien on być również opatrzony odpowiednim certyfikatem bezpieczeństwa.