X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
http://nodik.pl/
Wózek marki X-lander
Opracowanie: X-lander
Źródło: X-lander

Kupujesz wózek? Zwróć uwagę na…

Jedną z poważniejszych decyzji zakupowych, jaka stoi przed osobami spodziewającymi się dziecka, jest kupno wózka. Młodzi rodzice mogą czuć się zagubieni pośród szerokiego asortymentu firm oferujących produkty dziecięce. Podpowiadamy jak wybrać produkt bezpieczny i wygodny, który jednocześnie będzie nam służył maksymalnie długo.
Blisko dziecka
Opracowanie: Alphanova Bebe
Źródło: Alphanova Bebe

Blisko dziecka

Na prawidłowy rozwój maluszka wpływ ma wiele czynników. W pierwszych miesiącach życia niezwykle ważne jest, aby dziecko czuło bliskość rodziców. To pozwala mu czuć się bezpiecznie i wpływa pozytywnie na rozwój psychiczny. W późniejszym czasie dziecko wymaga innego rodzaju bliskości – jakiego?
Wózek dzieciecy X-Lander X-Cite
Opracowanie: X-Lander
Źródło: X-Lander

Wózek X-Cite – wyróżnij się w miejskiej dżungli!

Wyróżniający, indywidualny, inspirujący – to cechy stylu street fashion. To jedna z najbardziej eklektycznych odmian mody, w której główną zasadą jest… sprzeciw wobec zasad! Jak sama nazwa wskazuje – styl ten tworzy ulica, głównie mieszkańcy wielkich miast. W 2014 roku będzie on dominował w szafach i na wybiegach. Projektanci marki X-lander, wychodząc naprzeciw najnowszym trendom w modzie, proponują idealnie wpisujący się w styl street fashion wózek X-Cite. Jego funkcjonalność sprawi, że młodzi rodzice bez problemu będą mogli poruszać się po miejskiej dżungli, a niepowtarzalny design wyróżni ich z tłumu.
Wyprawka niemowlaka
Opracowanie: Alphanova Bebe
Źródło: Alphanova Bebe

Nie przesadź z wyprawką!

Młoda mama nie zawsze wie jakie produkty są noworodkowi niezbędne, a bez jakich może się obyć. Nie uzupełniajmy naszej szafki zbędnymi bibelotami, kolejną oliwką do pielęgnacji i jeszcze jedną parą śpioszków, z których maluchy bardzo szybko wyrosną. Zakupy „na zapas” to także nie najlepszy pomysł – obserwując nasze dziecko i ucząc się życia z nim, sprawdzimy co naprawdę jest mu potrzebne.
Spanie na zawołanie
Opracowanie: Alphanova
Źródło: Alphanova

Spanie na zawołanie

Problemy z usypianiem niemowlaków to bolączka rodziców, szczególnie młodych, jeszcze niedoświadczonych. Chcemy, aby nasze dziecko było wypoczęte, zdrowe i zadowolone – co więcej, jeśli przesypia całe noce, pozwala także zregenerować siły nam - rodzicom. Dlatego tak ważne jest kontrolowanie snu dziecka i przygotowywanie go do systematycznego harmonogramu dnia. Jak poradzić sobie z maleństwem, które ma problemy z zasypianiem?
Bielizna ciążowa
Opracowanie: Gatta
Źródło: Gatta

Wygodna bielizna na jesień dla przyszłych mam

Każda z pór roku przynosi przyszłym mamom inne wyzwania. Jesień to czas, w którym powinny zaopatrzyć się zwłaszcza w ciepłą, otulającą odzież i bieliznę, która zapewni komfort cieplny im i ich maleństwu. Dzięki kolekcji Gatta Active Mamma kobiety w ciąży mogą zadbać o najbardziej wrażliwe, szczególnie w okresie ciąży i karmienia, części swojego ciała.
Cebuszka, poduszka poporodowa
Opracowanie: Ceba Baby
Źródło: www.cebababy.pl

Kiedy przydaje się poduszka poporodowa?

Poduszka poporodowa to jeden z tych produktów, o których przydatności debatują przyszłe mamy. Na pewno nie każdej z nich będzie potrzebna, ale dużej części przyniesie ukojenie i upragniony komfort.
paragraf
Opracowanie: www.projektoskop.pl
Źródło: www.projektoskop.pl

Wszystko o nowych urlopach rodzicielskich – poradnik

Wydłużone dodatkowe urlopy macierzyńskie oraz nowy urlop rodzicielski, to nieznane dotychczas przywileje, z których od niedawna mogą skorzystać młodzi rodzice. Znowelizowane przepisy weszły już w życie i pozwalają na wydłużenie urlopów do roku, a nawet do 71 tygodni, w przypadku urodzenia kilkorga dzieci. Według najnowszych badań, 56 proc. przyszłych mam chce skorzystać z tych możliwości.
dzieci
Opracowanie: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com

kłopoty z niepłodnością

W dwudziestym pierwszym wieku wiele problemów
ze sprawami zdrowotnymi, w szczególności z problemami z płodnością mogą pomóc rozwiązywać wykwalifikowani lekarze. Tanie, ale mało profesjonalne leczenie niepłodności czy może pomoc wykwalifikowanych specjalistów? wybranie odpowiednich lekarzy od tych spraw nie jest zwyczajowo kwestią łatwą. W olbrzymiej liczby firm zajmujących się tego typu działalnością prosto się pogubić. Dlatego warto zapoznać się bliżej z samą kwestią. Oraz kierować się opiniami wyłącznie wytrawnych i sprawdzonych specjalistów.
Niemowlę
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Co słychać, maluchu?

Czytanie, mówienie, odtwarzanie muzyki czy śpiewanie to tylko niektóre z bodźców, jakie mogą być odbierane przez dziecko jeszcze przed narodzeniem. Ostatnie badania francuskich naukowców opublikowane na łamach „Proceedings of the National Academy of Sciences” pokazują, że już w 28. tygodniu ciąży maluch jest w stanie odróżnić głos męski i kobiecy, a nawet proste sylaby takie jak „ba” czy „ga”. W jaki sposób bodźce dźwiękowe wpływają na rozwój dziecka przed i tuż po narodzeniu?