X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
http://nodik.pl/
Lalki Monster High Straszyceum
Opracowanie: Mattel
Źródło: agito.pl

Nowe lalki Monster High - strasznie fajna zabawa

Właśnie zaczął się nowy rok szkolny i mali uczniowie muszą znowu brać się do nauki. Aby osłodzić nieco dzieciom powrót do szkoły, warto na początek dać im drobny upominek. W przypadku chłopców możemy postawić na sprawdzoną klasykę – samochody, żołnierzyki albo klocki LEGO, które nie wychodzą z mody. Dziewczynki przykładają jednak większą wagę do tego, czy ich nowa zabawka jest na czasie. Specjalnie z myślą o zakłopotanych rodzicach przedstawiamy najmodniejszą aktualnie linię lalek – Monster High.
Zabawki, zabawa
Opracowanie: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Zestawy Lego i inne zabawki dla chłopców

W nowym tysiącleciu wybranie odpowiednich zabawek dla chłopców nie jest zwyczajowo rzeczą łatwą. W dużej ilości firm zajmujących się sprzedażą zabawek prosto się pogubić. Czy lepiej nabywać nowoczesne zabawki lub te znane od pokoleń, które z nich lepiej rozwiną kreatywność dziecka? Sporo zależy tutaj od personalnych wymogów dziecka,jak i od nawyków. Zabawki dla chłopców najlepiej wybierać jednak z głową.
Pierwsza komunia święta
Opracowanie: mfb1982
Źródło: http://sxc.hu

Pierwsza komunia święta tak kluczowa dla każdego człowieka

Polska to kraj z bardzo mocno wpojoną religią chrześcijańską. Zwłaszcza osoby ze starszego pokolenia w dużym stopniu dopasowują schemat całego dnia lub miesiąca pod święta chrześcijańskie. Niegdyś cotygodniowe spacer do kaplicy na nabożeństwo było dużym wydarzeniem, okazją do ubrania najlepszego ubrania i pokazania się od jak najlepszej strony. Dzisiaj niektóre z tego typu rytuałów nadal w nas istnieje, pomimo że nie poświęcamy już tak dużej uwagi w naszym życiu do kultywowania religii i czasami brakuje nam czasu albo chęci na kultywowanie rytuałów naszych rodziców. Niemniej jednak zdarzają się chwile które próbujemy równie mocno przeżywać.
Opracowanie: WTL photos

alby komunijne dla dziewczynek

Komunia dziecka to moment niezwykle ważny w życiu, do którego trzeba się wcześniej odpowiednio przygotować. W nowym tysiącleciu trzeba zatroszczyć się o każdy aspekt tego jedynego w swoim rodzaju święta.Wybranie odpowiedniej alby komunijnej nie jest zazwyczaj sprawą prostą. Wiele firm oferujących alby komunijne da się znaleźć w Internecie. Czy lepiej wybrać albę, a może jednak śnieżnobiałą sukienkę dla dziewczynki?
Ubiory komunijne
Opracowanie: ubiory-komunijne.pl
Źródło: http://www.ubiory-komunijne.pl/

Strój na Komunię Świętą

Nasze społeczeństwo tworzą głównie zadeklarowani katolicy, którzy z dziada pradziada nie zapominają o narodowych rytuałach i odpowiednim wychowaniu najmłodszych w szacunku do katolickiej religii i szanowaniu jej wymogów. Z tego powodu, chociaż jest coraz więcej osób, co nie przepadają za kościołem, jego zakazami oraz nie tak rzadką hipokryzją kapłanów, pilnują, żeby niemowlęta były we właściwym momencie ochrzczone, w wieku ośmiu lat podeszły do pierwszej komunii świętej, a przed zakończeniem osiemnastu lat podeszły do bierzmowania.
Kolekcja wiosna-lato 201 Reserved Kids
Opracowanie: Reserved
Źródło: Reserved

Kolekcja wiosna-lato 201 Reserved Kids

Soczyste dziewczęce sorbety, odblaskowe neony czy kolor świeżej, zielonej trawy, to wszystko w połączeniu z nadrukami inspirowanymi wakacjami, tworzy bajecznie kolorową, ambitną kolekcję. Sesja zdjęciowa odbyła się w mocno wakacyjnej atmosferze hiszpańskiej Gran Canarii.
pokój dziecięcy
Opracowanie: PARA
Źródło: PARA

Niezbędne mebelki i inne akcesoria przeznaczone dla dzieci

Początkowe miesiące życia niemowlęcia to czas bardzo ważny i niełatwy zarówno dla samego niemowlęcia, jak i jego rodziny. W szczególności w przypadku pierwszego dziecka, matka uczy się, jak poprawnie dbać o jego zdrowie, bezpieczeństwo i zaspokajanie potrzeb. Niemowlęctwo kończy się w raz z pierwszym rokiem życia. W tym czasie jego potrzeby są największe.
kojec dla dziecka
Źródło: Cebababy.pl

Kojec i wanienka dla dziecka

Kojec dla dziecka z delikatnym podstawą jest rzeczą wyjątkowo przydatną dla rodziców. Mogą bez zbędnego stresu zostawiać w nim swoje ruchliwe dzieci, które stawiają pierwsze kroki. Raczkujące dziecko należy kontrolować non stop. Dzięki kojcom maluchy nie są narażone na utratę równowagi, przy jednoczesnym zrzuceniu sobie na główkę stanowiących zagrożenie przedmiotów, nawet jeśli opiekujący się nie znajduje się w bezpośrednim otoczeniu. O ile w kojcu znajdują się same bezpieczne przedmioty do zabawy, można być przeświadczonym, że dziecku nie zdarzy się wypadek w trakcie braku opieki.
plac zabaw dla dzieci
Opracowanie: Miejsca Dzieci
Źródło: Miejsca Dzieci

Mebelki do przedszkoli

Nie wydając dużych pieniędzy można urządzić nastrojowe przedszkole, do którego dzieci będą chętnie uczęszczać. Wyposażenie tego miejsca polega nade wszystko na tym, by meble przedszkolne były wielobarwne, porządnie wykonane i funkcjonalne. W dzisiejszych czasach można znaleźć oferty wielu sklepów, które proponują ciekawe rozwiązania, jeśli chodzi o meble przedszkolne. Mają niezbędne atesty oraz certyfikaty, a wybór jest bardzo duży.
zabawa
Opracowanie: Intro Media
Źródło: Intro Media

Zabawki na święta

Nadchodzą święta bożego narodzenia, a z tej okazji wiele osób ma duży problem. Chodzi oczywiście o wybór odpowiedniego prezentu. I gdy z prezentami dla dorosłych łatwo jest sobie poradzić, to uszczęśliwienie dzieci może okazać się nie lada wyzwaniem. W jaki sposób kupić rzecz, która dla najmłodszego członka rodziny nie okaże się nudna? Najlepiej, żeby była to rzecz, która uczy i bawi za jednym razem. W tym wypadku należy bardzo dokładnie znać upodobania dziecka.
1 2 3 4 5