X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
http://nodik.pl/
Lalki Monster High Straszyceum
Opracowanie: Mattel
Źródło: agito.pl

Nowe lalki Monster High - strasznie fajna zabawa

Właśnie zaczął się nowy rok szkolny i mali uczniowie muszą znowu brać się do nauki. Aby osłodzić nieco dzieciom powrót do szkoły, warto na początek dać im drobny upominek. W przypadku chłopców możemy postawić na sprawdzoną klasykę – samochody, żołnierzyki albo klocki LEGO, które nie wychodzą z mody. Dziewczynki przykładają jednak większą wagę do tego, czy ich nowa zabawka jest na czasie. Specjalnie z myślą o zakłopotanych rodzicach przedstawiamy najmodniejszą aktualnie linię lalek – Monster High.
Zabawki, zabawa
Opracowanie: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Zestawy Lego i inne zabawki dla chłopców

W nowym tysiącleciu wybranie dobrych zabawek dla chłopców nie jest zwyczajowo sprawą banalną. W dużej ilości firm zajmujących się sprzedażą zabawek łatwo popaść w dezorientacje. Czy lepiej nabywać nowoczesne zabawki lub te cenione od pokoleń, które z nich lepiej rozwiną kreatywność dziecka? Wiele zależy tu od indywidualnych potrzeb dziecka,a także od nawyków. Zabawki dla chłopców najlepiej wybierać jednak z głową.
Pierwsza komunia święta
Opracowanie: mfb1982
Źródło: http://sxc.hu

Pierwsza komunia święta tak kluczowa dla każdego człowieka

Nasz kraj ma niesamowicie silnie zakorzenioną tradycją chrześcijańską. Zwłaszcza osoby ze starszego pokolenia w znacznej mierze dopasowują cykl swojego dnia lub tygodnia pod święta religijne. Kiedyś niedzielne wyjście do kościoła na mszę było sporym wydarzeniem, okazją do założenia odświętnego ubrania oraz przedstawienia się od jak najlepszej strony. Obecnie niektóre z tych rytuałów ciągle w nas istnieje, pomimo że nie przywiązujemy już tyle uwagi w codziennym życiu do kultywowania religii i często nie wystarcza nam czasu lub chęci na kontynuowanie obrządków naszych rodziców. Niemniej jednak są chwile które staramy się równie mocno przeżywać.
Opracowanie: WTL photos

Wspaniałe alby dla dziewczynek

Komunia dziecka to moment bardzo kluczowy w życiu, do którego trzeba się wcześniej doskonale przygotować. W dwudziestym pierwszym wieku trzeba zatroszczyć się o każdy aspekt tego jedynego w swoim rodzaju święta.Wybranie dobrej alby komunijnej nie bywa zazwyczaj rzeczą banalną. Wiele firm oferujących alby komunijne da się znaleźć w Internecie. Czy lepiej wybrać albę, a może jednak śnieżnobiałą sukienkę dla dziewczynki?
Ubiory komunijne
Opracowanie: ubiory-komunijne.pl
Źródło: http://www.ubiory-komunijne.pl/

Strój na I Komunię Świętą

Naszą nację stanowią przede wszystkim zadeklarowani katolicy, którzy od pokoleń pamiętają o naszych obrządkach i odpowiednim wychowaniu młodych w szacunku do katolickiej religii i spełniania jej wymogów. Z tego powodu, chociaż jest coraz więcej osób, co nie przepadają za kościołem, jego nakazami oraz nie tak rzadką hipokryzją księży, patrzą, aby noworodki były w odpowiednim momencie ochrzczone, w wieku ośmiu lat poddał się pierwszej komunii świętej, a przed ukończeniem osiemnastu lat podeszły do bierzmowania.
Kolekcja wiosna-lato 201 Reserved Kids
Opracowanie: Reserved
Źródło: Reserved

Kolekcja wiosna-lato 201 Reserved Kids

Soczyste dziewczęce sorbety, odblaskowe neony czy kolor świeżej, zielonej trawy, to wszystko w połączeniu z nadrukami inspirowanymi wakacjami, tworzy bajecznie kolorową, ambitną kolekcję. Sesja zdjęciowa odbyła się w mocno wakacyjnej atmosferze hiszpańskiej Gran Canarii.
pokój dziecięcy
Opracowanie: PARA
Źródło: PARA

Niezbędne mebelki i inne akcesoria przeznaczone dla dzieci

Pierwsze miesiące życia dziecka to czas bardzo ważny i niełatwy zarówno dla samego dziecka, jak również jego rodziny. Zwłaszcza w przypadku pierworodnego dziecka, matka nabywa umiejętności, jak właściwie zapewniać mu dobre zdrowie, bezpieczeństwo i zaspokajanie potrzeb. Niemowlęctwo trwa do pierwszego roku życia. W tym okresie jego potrzeby mają największe znaczenie.
kojec dla dziecka
Źródło: Cebababy.pl

Kojec i wanienka dla dziecka

Kojec dla dziecka z miękkim podstawą jest rzeczą niezwykle wygodną dla rodziców. Mogą bez zbędnego stresu zostawiać w nim swe ruchliwe dzieci, które uczą się chodzić. Raczkującego malucha trzeba obserwować bezustannie. Dzięki kojcom maluchy nie są narażone na utratę równowagi, przy równoczesnym zrzuceniu sobie na główkę ostrych przedmiotów, nawet jeśli opiekun nie znajduje się w bezpośrednim otoczeniu. O ile w kojcu znajdują się same pewne zabawki, można być przeświadczonym, że maluchowi nie wydarzy się nic złego w ciągu nieobecności opiekuna.
plac zabaw dla dzieci
Opracowanie: Miejsca Dzieci
Źródło: Miejsca Dzieci

Mebelki do przedszkoli

Nie wydając dużych pieniędzy można umeblować nastrojowe przedszkole, do którego dzieci będą chętnie przychodzić. Wyposażenie tego miejsca polega nade wszystko na tym, by meble przedszkolne były wielokolorowe, trwale wykonane i funkcjonalne. Aktualnie można znaleźć oferty wielu sklepów, które proponują atrakcyjne rozwiązania, jeśli chodzi o meble przedszkolne. Mają potrzebne atesty i certyfikaty, a wybór jest bardzo duży.
zabawa
Opracowanie: Intro Media
Źródło: Intro Media

Zabawki na święta

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia niektórzy spotykają się z niemałym kłopotem. Chodzi oczywiście o dobranie prezentu idealnego. Wiadomo, że z niespodzianką dla osoby dorosłej jest łatwiej, a nie lada wyzwaniem może okazać się uszczęśliwienie dzieci. W jaki sposób kupić rzecz, która nie znudzi się najmłodszemu członkowi rodziny? Warto wziąć pod uwagę rzeczy, które uczą i bawią za jednym razem. W tym wypadku należy bardzo dokładnie znać preferencje dziecka.
1 2 3 4 5