X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
herbata
Opracowanie: PR Solution

Sezon na depresje

Wraz z początkiem jesieni często dopada nas zły nastrój i przygnębienie. Stajemy się ospali i nic nam się nie chce robić. Jeżeli i ciebie dręczy ten nieznośny stan zaparz herbatę "Happiness Tea" – "Czas na Herbatę", która z pewnością pomoże przegonić zły nastrój.
herbatka odchudzająca

Odchudzanie: Trzy kroki każdego dnia

Nowość na rynku suplementów diety odchudzającej. La Karnita Slim firmy Bio-Active to pierwszy na rynku program odchudzający, łączący działanie ziołowych tabletek i herbatki odchudzającej.
Na program La Karnita Slim składają się trzy rodzaje tabletek ziołowych, oraz herbatka wspomagająca odchudzanie, o smaku grejpfruta. Pijemy ją trzy razy dziennie: rano, w południe i wieczorem, łykając za każdym razem odpowiednią dla danej pory dnia pastylkę.
SPA
Opracowanie: TOŁPA®

Borowinowy rytuał SPA marki TOŁPA®

Przedwiośnie to przełomowy okres roku, który dla wielu z nas oznacza ogólne osłabienie i obniżenie nastroju.
Zmęczeni długimi, ciemnymi i mroźnymi dniami zimowych miesięcy, zamiast cieszyć się ciepłem i słońcem, wchodzimy w ten czas rozdrażnieni i pozbawieni energii. Poradzić sobie z uciążliwościami wiosennego przesilenia i napełnić życiową energią pomoże nam aromatyczna, witalizująca kąpiel i masaż z zastosowaniem odpowiednich preparatów. Zmieńmy więc naszą łazienkę w małe prywatne SPA, pełne witalności płynącej z naturalnej mocy borowinowego kompleksu.
Algi, maseczki
Opracowanie: Vitana
Źródło: Vitana

Algi - dla zdrowia i urody

Morski świat glonów czyli alg, jest nie mniej zróżnicowany niż znana nam roślinność lądowa. Od wieków fascynuje ludzi zainteresowanych ich szerokim wykorzystywaniem.
zdrowie
Opracowanie: Unfurled

Męskie problemy

Czy zawsze się wysypiasz czy też często wstajesz w nocy by oddać mocz? Odczuwasz dolegliwości w jego oddawaniu? Stają się one coraz bardziej dokuczliwe?
Zacząłeś ograniczać płyny, ze względu na naglące parcia na mocz i konieczność jego natychmiastowego oddania? Strach przed "popuszczeniem" moczu i możliwość przebywania w miejscu bez toalety powodują, że przestajesz pokazywać w miejscach publicznych?
Kobieta, piękny uśmiech
Opracowanie: BP
Źródło: BP

Wybielanie zębów. Którą metodę wybrać?

Każdy z nas marzy o pięknych, białych zębach. Szeroki, promienny uśmiech to coś, co rzuca się od razu w oczy, a pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Nie bez powodu mówimy przecież: jak Cię widzą, tak Cię piszą.
Medycyna estetyczna dla czterdziestolatek
Opracowanie: Fotolia
Źródło: Fotolia

Medycyna estetyczna dla czterdziestolatek

Niepokój pojawia się w okolicach trzydziestki wraz z pierwszymi ledwo jeszcze zarysowanymi, delikatnymi zmarszczkami. Większość z nas szybko o nich zapomina, bagatelizuje lub myśli – jeszcze jestem młoda, jeszcze mam czas, jeszcze zdążę. Dopiero dekadę później dopada nas panika. Bo twarz w lustrze coraz mniej przypomina tę z czasów, gdy miałyśmy osiemnaście lat. Witajcie w gronie 40+.