X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
ekologia
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Pojemniki używane w działalności przemysłowej i wiele więcej.

Kwestie powiązane z transportem i magazynowaniem artykułów ogólnie znane są wszystkim. Wiadomo mniej więcej w jaki sposób wygląda zapakowanie, magazynowanie i proces segregowania artykułów oraz wszelakiego typu paczek.
zbiorniki, zbiorniki na paliwo
Źródło: http://environmental.kingspan.pl/

Pojemniki na paliwo

Zbiorniki na paliwo to perfekcyjne rozwiązanie dla osób, które sporo podróżują, jako że z reguły mają dużą objętość, co gwarantuje przebycie dłuższego dystansu bez konieczności zatrzymywania pojazdu na stacjach benzynowych.
Opracowanie: REMES

Pościel z wełny plusy i minusy

Dobrej jakości pościel wełniana (http://iltex.pl/) produkowana jest z wełny owiec australijskich nazywanych merynosbądź z runa wielbłądów. Wybór pościeli jest duży. Najbardziej znane jednak to merynos, kaszmir i kamel. Nazwy pochodzą od rodzaju wełny, z jakiej została pościel stworzona - merynos to wełna owcza, kaszmir to kozia i kamel jak sama nazwa mówi to wełna wielbłądzia.
Przechowywanie jedzenia w lodówce
Opracowanie: Candy Hoover Polska
Źródło: Candy Hoover Polska

Nie marnuj jedzenia!

Co 6 sekund na świecie umiera z głodu jedno dziecko. Co 4 mały Polak jest niedożywiony, a co 8 żyje w ubóstwie. Tymczasem w naszym kraju do kosza wyrzuca się średnio 9 mln ton jedzenia rocznie*.
ekologia
Opracowanie: Nicolas Raymond
Źródło: http://www.flickr.com

Jak segregować odpady?

Nareszcie interesujemy się ekologią, a utylizacja odpadów śmieci nie jest nam obce. Oddzielanie plastikowych opakowań od reszty śmieci to już norma. Jednak to nie wystarczy. Wyrzucanie śmieci nie jest takie proste.
ekologia
Opracowanie: Ludovic Bertron
Źródło: http://www.flickr.com

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – jak się go pozbyć?

Przestarzała pralka, odbiornik telewizyjny, przestarzałe świetlówki lub baterie. To nieprzydatne rzeczy, jakie znajdują się w naszych domach czy też - co gorsza - są wyrzucane do przydrożnych rowów czy lasów. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak duże niesie to ze sobą ryzyko. Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny ma niezwykle często niekorzystne dla środowiska a także istnienia ludzi i zwierząt środki.
Studenci
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Turystyka i rekreacja - czy warto studiować?

Każdy absolwent szkoły średniej, który zamierza rozpocząć studia magisterskie, staje przed ważnym wyborem - który kierunek kształcenia wybrać? Jest to zwłaszcza istotna decyzja, dlatego, że ma ona wpływ nie tylko na kolejne 5 lat życia młodej osoby ale także na jego późniejszą karierę zawodową i sytuację finansową. Podjęcia decyzji nie ułatwia niepewna sytuacja na rynku zatrudnienia, który w ostatnich sezonach zmienia się ustawicznie, razem ze zmianami globalnej i krajowej koniunktury.
Dobroczynne właściwości żółtego sera
Opracowanie: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska
Źródło: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska

Żywność ekologiczna

Od jakiegoś czasu furorę w supermarketach robią tzw. „stoiska eko”. To miejsca, gdzie odnaleźć można tylko produkty ekologiczne. Kilkadziesiąt lat temu nikt o takich rzeczach nie słyszał. Co zatem się wydarzyło?