X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
ekologia
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Pojemniki używane w działalności przemysłowej i wiele więcej.

Kwestie powiązane z transportem oraz magazynowaniem artykułów w ogólności znane są wszystkim. Wiadomo raczej jak organizowane jest zapakowanie, składowanie i proces sortowania produktów i wszelakiego typu pakunków.
zbiorniki, zbiorniki na paliwo
Źródło: http://environmental.kingspan.pl/

Pojemniki na paliwo

Zbiorniki na paliwo to idealne rozwiązanie na rzecz osób, które sporo jeżdżą, gdyż w większości wypadków posiadają sporą objętość, co zapewnia przebycie dłuższego dystansu bez przymusu zatrzymywania samochodu na stacjach benzynowych.
Opracowanie: REMES

Pościel z wełny plusy i minusy

Luksusowej jakości pościel wełniana (www.iltex.pl) produkowana jest z wełny owiec australijskich nazywanych merynos albo z runa wielbłądów. Wybór pościeli jest spory. Najbardziej znane jednak to merynos, kaszmir i kamel. Nazwy pochodzą od rodzaju wełny, z jakiej została pościel wyprodukowana - merynos to wełna owcza, kaszmir to kozia i kamel jak sama nazwa mówi to wełna wielbłądzia.
Przechowywanie jedzenia w lodówce
Opracowanie: Candy Hoover Polska
Źródło: Candy Hoover Polska

Nie marnuj jedzenia!

Co 6 sekund na świecie umiera z głodu jedno dziecko. Co 4 mały Polak jest niedożywiony, a co 8 żyje w ubóstwie. Tymczasem w naszym kraju do kosza wyrzuca się średnio 9 mln ton jedzenia rocznie*.
ekologia
Opracowanie: Nicolas Raymond
Źródło: http://www.flickr.com

Segregacja odpadów

Nareszcie interesujemy się naturą, a utylizacja odpadów odpadów nie jest już nowością. Nawyk oddzielania plastiku od innych śmieci jest już coraz powszechniejszy. Jednak to nie wystarczy. Segregowanie odpadów jest skomplikowane.
ekologia
Opracowanie: Ludovic Bertron
Źródło: http://www.flickr.com

Utylizacja odpadów – dlaczego jest ważna?

Przestarzała pralka, odbiornik telewizyjny, przestarzałe świetlówki bądź baterie. To nieprzydatne rzeczy, które zalegają w naszych mieszkaniach bądź - co gorsza - są wyrzucane do przydrożnych rowów lub lasów. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak wielkie niesie to ze sobą niebezpieczeństwo. Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny posiada niezwykle często szkodliwe dla środowiska i życia ludzi i zwierząt surowce.
Studenci
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Turystyka i rekreacja - czy warto studiować?

Każdy absolwent szkoły średniej, który planuje rozpocząć studia magisterskie, zostaje postawiony przed istotnym wyborem - jaki kierunek nauki wybrać? To zwłaszcza istotna decyzja, dlatego, że wpływa ona nie tylko na następne kilka lat życia młodej osoby ale także na jego późniejszą karierę i sytuację finansową. Podjęcia decyzji nie upraszcza chwiejna sytuacja na rynku pracy, który w ostatnich sezonach zmienia się ustawicznie, razem ze zmianami światowej i ogólnokrajowej koniunktury.
Dobroczynne właściwości żółtego sera
Opracowanie: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska
Źródło: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska

Żywność ekologiczna - charakterystyka

Od pewnego czasu furorę w sklepach robią tzw. „kramy bio”. To półki, gdzie wyszukać można tylko produkty ekologiczne. Kilkadziesiąt lat temu nikt o czymś takim nie słyszał. Co więc się stało?