X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Utwór sentymentalny na czterech aktorów

"Utwór sentymentalny na czterech aktorów"

To już trzecie spotkanie Teatru Montownia z Piotrem Cieplakiem.
Tym razem w zamkniętej, papierowej przestrzeni na scenie Teatru Praga opowiedziane zostaną historie czterech panów.
zdjęcie
Opracowanie: Agata Kwiecień
Źródło: abcslubu.pl

Profesjonalne sesje zdjęciowe dla każdego

Często ostatnio mamy okazję po wprowadzeniu w wyszukiwarkę frazy, na przykład "fotograf Wrocław" znaleźć ogłoszenia fachowych fotografów, lub fotografów amatorów proponujących sesje zdjęciowe. Oferty dotyczą tak udokumentowania ważnej w życiu sytuacji, jak również sesji "bez powodu". Kto bierze udział w takich sesjach fotograficznych? Do czego będziemy mogli takie zdjęcia wykorzystać?
Festiwal Muzyki Teatralnej
Opracowanie: Jeleniogórskie Centrum Kultury

Muzyka teatralna - autonomia współuczestnictwa

Można wyobrazić sobie teatr bez reżysera, bez dramaturga, bez scenografa, bez widzów, nie można go ustanowić bez aktora. Jeśli jednak, szanując samotność aktora i nie chcąc osłabić jego uwagi, chcemy wyposażyć go w towarzysza koncentracji, intuicji, to pierwsze, o czym myślimy, to muzyka.
Runa Thurisaz

Runy - zaczarowany świat Runy Thurisaz

Runa Thurisaz jest trzecią Runą w Futharku. Na karcie Voenix przedstawiony jest Thor Gromowładny, który z ogromną siłą rzuca błyskawicami i piorunami. Żywiołem Runy Thurisaz jest więc Ogień.
Spływy kajakowe Kaylon.pl
Opracowanie: Kaylon
Źródło: Kaylon.pl

Spływ kajakiem - polecamy!

Osoby ceniące aktywny wypoczynek oraz turystykę z nutką adrenaliny z pewnością zainteresują się ofertą firmy Kaylon, organizującej unikalne
festiwal jazzowy
Opracowanie: Centrum Kultury w Lublinie

Nowy festiwal jazzowy w Lublinie

I Lublin Jazz Festiwal 17 - 19 kwietnia 2009
Impreza ta nawiązuje wspaniałej historii Lubelskich Spotkań Jazzowych, na których przed wielu laty debiutowała Ewa Bem, czy też Stanisław Sojka. Program artystyczny, który zaproponujemy podczas I – go Lublin Jazz Festiwal jest nową formułą, która według naszej oceny pełniej odda obraz współczesnej sceny jazzowej.
Maat Festival

Maat Festival - Formy prowadzenia ciała

MAAT FESTIVAL to prezentacja najnowszych i jednych z najważniejszych światowych poszukiwań z zakresu ruchu i działań oscylujących wokół sztuki najnowszej wykorzystującej w swoich działaniach język ciała oraz formy z nim związane. Tegoroczna edycja, zatytułowana FORMY PROWADZENIA CIAŁA, prezentuje artystów, którzy w swojej pracy tanecznej podjęli trud stworzenia osobistego, oryginalnego języka ciała.
Festiwal Piękna
Opracowanie: C. Dzięcielski

Festiwal Piękna - międzynarodowa impreza promująca piękno

"Piękno [...] jest wszędzie. Gdziekolwiek zwrócisz oczy."
(Erich-Emmanuel Schmitt)
Unimil impreza plażowa
Opracowanie: Unimil

Impreza Unimil GROOVE w Chałupach

9 lipca w Chałupach, w kultowym miejscu - Solar Beach Bar odbyła się pierwsza impreza z cyklu Unimil GROOVE. Groove to imprezy skoncetrowane na brzmieniach, które zrewoluzjonizowały dzisiejszy rynek muzyczny.
sklep
Opracowanie: GAP
Źródło: GAP

Domy handlowe Krakowa

Dla obywatela południowej Polski, który chce porobić spore zakupy w markowych punktach sprzedaży, kraków staje się najlepszym wyborem. Gród królów nęci obfitością galerii handlowych i marketów, z dobrym skutkiem zaspokajając potrzeby lokalnych i okolicznych konsumentów. To doskonałe miejsce na zakupy, nieważne czy jedziemy autem, pociągiem czy autobusem.