X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
jacht
Opracowanie: Galeon
Źródło: Galeon

550 Fly: najnowszy projekt ze stoczni Galeon

Najnowszy projekt ze stoczni galeon nosi nazwę 550 Fly i już pierwsze wizualizacje pokazują, że będzie to wyjątkowy model. Dynamiczna linia zaprojektowana przez pracownię Tony’ego Castro idzie tu w parze z przemyślanym i luksusowym wnętrzem.
tempomaty
Opracowanie: BrakeAway, Kuryakyn

Tempomat motocyklowy

Kilkusetkilometrowe wycieczki motocyklem dostarczają niezapomnianych wrażeń. Jednakże długotrwałe prowadzenie motoru mocno nadwyręża nadgarstki kierowców i może prowadzić do skurczy dłoni. Właśnie z tego powodu coraz popularniejsze stają się motocyklowe tempomaty.
Hummer
Opracowanie: Hummer

Specjalny Hummer H3 Sensation na europejskie rynki

Specjalny Hummer H3 Sensation na europejskie rynki Do sprzedaży na rynkach europejskich wejdzie niedługo specjalna wersja Hummera H3 o nazwie Sensation, wyposażona w dodatki o wartości 4 000 lub 6 300 dolarów.
Porsche RS Spyder

Porsche RS Spyder

W sezonie 2008 na torach wyścigowych pojawią się dwie wersje Porsche RS Spyder. W American Le Mans Series (ALMS) minimalna masa sportowych prototypów klasy LMP2 nie może być niższa, niż 800 kg.
Mazda
Opracowanie: Mazda

Mazda prezentuje najnowsze osiągnięcia technologiczne

Mazda Motor Corporation ogłosiła, że rozpoczyna działania zmierzające do obniżenia do 2015 roku zużycia paliwa przez samochody Mazda sprzedawane na całym świecie średnio o 30 procent. W ramach swojej strategii, Mazda prezentuje obecnie trzy, bliskie ukończenia, nowości technologiczne.
Sprężyny
Źródło: http://www.vanel.com

Jak działają sprężyny progresywne?

Fanom motoryzacji nie trzeba tłumaczyć, jaką funkcję pełni zawieszenie w aucie. Producenci i oczywiście właściciele starają się ulepszać samochody, wpływając na wygodę w czasie podróży. Sprężyny oczywiście wpływają na bezpieczeństwo pasażerów i pewność kierowcy. Czy dobrym pomysłem są sprężyny progresywne?
Hyundai
Opracowanie: Hyundai

Hyundai BLUE-WILL Concept - nowatorska hybryda

Prezentacja hybrydowego samochodu według pomysłu Hyundaia nastąpi na nadchodzącym Salonie Samochodowym w Seulu.
Golf IV

Tak wygląda Golf VI

Tak wygląda Golf VI Na dwa dni przed ustaloną przez Volkswagena datą oficjalnej
premiery pierwszych zdjęć nowego Golfa, ktoś życzliwy zamieścił je w Internecie.
Ford Focus CC
Opracowanie: Ford

Magiczny Ford Focus CC

Ford wprowadza w kilku krajach Europy model Focus CC po liftingu w limitowanej wersji "Black Magic".
Samochód, wymiana opon
Opracowanie: iStock
Źródło: iStock

Oferty opon w sieci

Zadbanie o opony samochodowe dostosowane do nawierzchni i warunków pogodowych bywa co jakiś czas konieczne. W nowym tysiącleciu wybranie dobrych opon nie jest zwyczajowo rzeczą banalną. Aby dobrze dokonać wyboru najlepiej zapoznać się silnie z samym zagadnieniem, poznać firmy produkujące chociażby opony letnie i kierować się osądami jedynie cenionych i sprawdzonych specjalistów. W natłoku firm trudniących się produkcją opon prosto stracić orientację, należy w takiej sytuacji przyjrzeć się propozycjom internetowym, aby prościej podjąć decyzję w tej sprawie.