X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Samochód, wymiana opon
Opracowanie: iStock
Źródło: iStock

Oferty opon w sieci

Troska o opony samochodowe dostosowane do nawierzchni i warunków pogodowych bywa co jakiś czas konieczne. W dwudziestym pierwszym wieku wybranie dobrych opon nie jest zwyczajowo rzeczą banalną. Aby trafnie wybrać najbezpieczniej zapoznać się silnie z samą kwestią, poznać marki robiące przykładowo opony letnie i kierować się opiniami tylko cenionych i sprawdzonych fachowców. W natłoku firm trudniących się produkcją opon prosto się pogubić, należy w takiej sytuacji przyjrzeć się propozycjom internetowym, aby prościej podjąć decyzję w tej sprawie.
Konkurs WymianaOpon.pl
Opracowanie: WymianaOpon.pl
Źródło: WymianaOpon.pl

Sezon na opony!

Produkty 2 w 1 to nie Twoja bajka? Za kierownicą stawiasz na bezpieczeństwo i pewność jazdy? Wymyśl slogan reklamowy, który pomoże przekonać innych kierowców do sezonowej wymiany opon. Wygraj darmową wymianę opon i atrakcyjne gadżety motoryzacyjne!
Konkurs WymianaOpon.pl
Opracowanie: WymianaOpon.pl
Źródło: WymianaOpon.pl

Piąte koło u wozu!

Czy wiesz do czego służy piąte koło w Twoim aucie? Jeśli tak, to z pewnością potrafisz wymienić uszkodzone koło w samochodzie! Podziel się swoją wiedzą z amatorami czterech kółek i krok po kroku opisz proces wymiany koła. Wygraj darmową wymianę opon i atrakcyjne gadżety motoryzacyjne!
Konkurs WymianaOpon.pl
Opracowanie: WymianaOpon.pl
Źródło: WymianaOpon.pl

Wygraj wymianę opon za free!

Czarna? Okrągła? Twarda? A może po prostu sezonowa? Podaj pięć określeń, które najlepiej opisują oponę. Wygraj darmową wymianę opon i atrakcyjne gadżety motoryzacyjne!
Konkurs WymianaOpon.pl
Opracowanie: WymianaOpon.pl
Źródło: WymianaOpon.pl

Zgarnij darmową wymianę opon i motogadżety!

Na motoryzacji znasz się jak nikt inny, dokładnie wiesz do czego służy wyważarka i dlaczego z przewodami rozruchowymi warto obchodzić się ostrożnie? Jeśli tak to konkurs "Do czego to służy?" jest dla Ciebie! Rozszyfruj przeznaczenie narzędzi i akcesoriów wykorzystywanych w motoryzacji, zgarnij darmową wymianę opon i szereg odjazdowych gadżetów motoryzacyjnych!
Opony samochodowe
Źródło: www.interopony.pl

Tanie opony na wiele lat

Powoli nadchodzi moment, kiedy trzeba opony letnie wymienić na opony zimowe. Ich wymiana jest nieco niewygodnym procesem. Niemniej jednak można zaopatrzyć się w opony całoroczne i mieć z głowy wymianę. Niestety na wilgotnym podłożu mają lichą przyczepność. Nie gwarantują one takiego bezpieczeństwa jak opony specjalistyczne. Oczywiście jest to mniej kosztowne wyjście, ale nie należy oszczędzać na zdrowiu i poczuciu bezpieczeństwa jednakowoż nas samych jak i naszych bliskich.
Opracowanie: KURSANT

Jak dobrać optymalne zimowe opony?

Na dworze lato w rozkwicie, gorąco, nikt z nas z pewnością nie myśli o tym co będzie w grudniu, a tymczasem to świetny moment, aby rozważyć zakup nowych opon zimowych do naszego auta. Wielu pośredników sprzedaży w sezonie letnim wyprzedaje opony zimowe po niższych cenach.
Opracowanie: maohamed.shaaz

Na jakie elementy zwrócić uwagę poszukując firmy oferującej wynajem busów?

Maj i czerwiec to idealny czas dla szkolnych wycieczek. Wtedy chyli się ku końcowi rok szkolny. W szkołach średnich pisze się matury, więc młodsze klasy bierze się na wyjazdy, aby nie zakłócały ciszy starszym uczniom. Aura staje się coraz bardziej słoneczna. Na nauczycieli i wychowawców głowy spada przymus zorganizowania wycieczek.
Drift, samochód
Opracowanie: PowerSport
Źródło: PowerSport

Drift TAXI – ostra jazda bez trzymanki

Każdy wie, że drift nie jest najszybszym sposobem pokonywania zakrętów… ale z całą pewnością jest najbardziej ekscytujący. Jeżeli kiedykolwiek miałeś ochotę przekonać się jak to jest siedzieć na prawym fotelu w aucie jadącym w pełnym poślizgu ok 100km/h to teraz będziesz miał okazję.
Nowy kabriolet Fiat „500C by Gucci”
Opracowanie: Fiat Auto Poland S.A.
Źródło: Fiat Auto Poland S.A.

Nowy kabriolet Fiat „500C by Gucci” w premierowym tournée po Europie

Na fali niezwykłego zainteresowania samochodem „500 by Gucci” − w postaci 3000 zamówień złożonych za pośrednictwem strony www.500bygucci.com oraz licznych zapytań z całego świata − fiat i Gucci przygotowują premierę wersji kabriolet „500C by Gucci”. Także i w tym przypadku twórczynią projektu indywidualizacji jest Frida Giannini, Dyrektor Kreatywna słynnego domu modowego Gucci − we współpracy z Centro Stile Fiat.