X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
folie samochodowe

Promocja cenowa folii samochodowych

Do końca września Centrum Folii Okiennych Warsfoll oferuje 10% zniżkę na montaż wszystkich rodzajów folii samochodowych.
folie samochodowe
Opracowanie: Warsfoll®

Folie samochodowe- ochrona przeciwsłoneczna

Letnia promocja w Centrum Folii Okiennych Warsfoll® (www.warsfoll.com.pl) trwa. Na hasło "Zatrzymaj słońce" można liczyć na 5% zniżkę na montaż folii okiennych i samochodowych.
folie samochodowe
Opracowanie: Wastfoll

Nowe folie samochodowe

Bez wątpienia koniec zimy jest czymś długo wyczekiwanym przez nasze samochody. Przez kilkanaście zimowych tygodni musiały się mierzyć z niskimi temperaturami utrudniającymi rozruch i agresywnym działaniem soli używanej przez drogowców do roztapiania śniegu i lodu zalegającego na drogach. Niestety, o tej porze roku rzadziej korzystamy z myjni, toteż sól zalegała także na lakierach naszych samochodów, osłabiając ich strukturę.
Renault Kangoo be bop
Opracowanie: Renault

Pokazowy samochód elektryczny - Renault Kangoo

W 2011 roku rozpocznie się masowa sprzedaż samochodów elektrycznych Renault. Jednak już teraz francuski koncern prezentuje prototyp samochodu elektrycznego Kangoo be bop Z.E.
jachty Sunreef Yachts
Opracowanie: Sunreef Yachts

Jacht ekspedycyjny 70 Sunreef Power ONDIN

Po światowym sukcesie pierwszego katamaranu motorowego JAMBO w wersji ekspedycyjnej, zaprojektowanego na miarę dla Laurent'a Bourgnon'a na rodzinny rejs dookoła świata, stocznia Sunreef Yachts ma przyjemność potwierdzić, iż 70 Sunreef Power Expedition pozyskał wielu miłośników dalekich podróży, czego dowodem jest kolejna jednostka tego typu, ONDIN, sprzedana dla klientów z Chile.
Samochód, wymiana opon
Opracowanie: iStock
Źródło: iStock

Oferty opon w sieci

Zadbanie o opony samochodowe przystosowane do nawierzchni i warunków pogodowych jest co jakiś czas niezbędne. W nowym tysiącleciu wybranie dobrych opon nie bywa zwyczajowo kwestią łatwą. Aby dobrze dokonać wyboru najbezpieczniej zapoznać się silnie z samą kwestią, poznać firmy robiące chociażby opony letnie i kierować się osądami jedynie cenionych i sprawdzonych specjalistów. W dużej ilości firm zajmujących się dystrybucją opon łatwo się pogubić, warto więc przyjrzeć się ofertom internetowym, aby łatwiej podjąć decyzję w tej sprawie.
WV Concept BlueSport
Opracowanie: VW

VW Concept BlueSport - pogromca Porsche Boxtera?

VW Concept BlueSport - pogromca Porsche Boxtera? Porsche Boxter doczekało się groźnego rywala. Na rynku niebawem pojawi się bowiem najnowsze dziecko Volkswagena wyposażone w mocny silnik, napęd na tylną oś i składany dach.
KTM X-Bow
Opracowanie: KTM

Zimowe harce w KTM X-Bow

Ekstremalny pojazd austriackiej firmy otrzymał na zimę specjalny pakiet.
Citroen
Opracowanie: Citroen

Citroën C4 - dynamiczna modernizacja

Nowy Citroën C4 w wersji 5-drzwiowej i w wersji coupé charakteryzuje się stylem wyrażającym moc, dynamizm i elegancję.
Porsche RS Spyder

Porsche RS Spyder

W sezonie 2008 na torach wyścigowych pojawią się dwie wersje Porsche RS Spyder. W American Le Mans Series (ALMS) minimalna masa sportowych prototypów klasy LMP2 nie może być niższa, niż 800 kg.