X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
żarówki halogenowe
Opracowanie: OSRAM

OSRAM NIGHT BREAKER™ – pokonaj noc!

Żarówki samochodowe z rodziny OSRAM NIGHT BREAKER™ to produkt wytwarzający do 90% więcej światła na drodze, poprawiający widoczność oraz zwiększający bezpieczeństwo jazdy.
motor
Opracowanie: źródło: www.polimalo.com

Najszybszy seryjny motor Świata

Najszybszy seryjny motor świata rozpędza się do 400 km/h. Prędkość, jaką osiąga Y2K pochodzący ze stajni Marine Turbine Technologies jest nieosiągalna dla żadnego samochodu seryjnego.
tempomat
Opracowanie: Lidor

Wyniki konkursu Lidor

Znane są już nazwiska osób, które wywalczyły motocyklowe tempomaty w konkursie zorganizowanym przez sklep motocyklowy Lidor. Nagrody powędrują do Grzegorza Ogrodniczuka, Wojciecha Cecota oraz Adama Bukowskiego.
Drift, samochód
Opracowanie: PowerSport
Źródło: PowerSport

Drift TAXI – ostra jazda bez trzymanki

Każdy wie, że drift nie jest najszybszym sposobem pokonywania zakrętów… ale z całą pewnością jest najbardziej ekscytujący. Jeżeli kiedykolwiek miałeś ochotę przekonać się jak to jest siedzieć na prawym fotelu w aucie jadącym w pełnym poślizgu ok 100km/h to teraz będziesz miał okazję.
Opracowanie: Materiały prasowe

Podróżuj sprawnie

Nagły postęp w rozwoju technologii, który usprawnia błyskawiczną komunikację z ludźmi na całym świecie i rozwój metod transportu sprawi, że ułatwiono ludziom szybkie podróże nie tylko na przeciwległy koniec kraju, ale nawet kontynentu, czy za oceany. W opozycji do dawnych czasów, gdy przedsiębranie podróży wymagało złota, tygodni, dobrego rumaka, w przypadku bogatszych: ekipy tragarzy, i sporej porcji szczęścia, obecnie wszystko jest prostsze, szybsze i wydajniejsze.
Wymiana opon
Opracowanie: iStock
Źródło: iStock

Jak uniknąć kolejek w serwisach oponiarskich?

Przejście od temperatur zimowych do letnich odbyło się w tym roku wyjątkowo radykalnie. W najbliższych dniach oblężenie przeżyją serwisy oponiarskie. Podpowiadamy, jak uniknąć kolejek w warsztatach i ułatwić sobie sezonową wymianę opon.
znak drogowy
Opracowanie: www.sxc.hu

Zimą bezpiecznie na drodze

Kobiety częściej niż mężczyźni wiedzą, jak zachować się w niebezpiecznej sytuacji na drodze i krytyczniej oceniają swoje umiejętności jako kierujących – wynika z ogólnopolskich badań kierowców przeprowadzonych na zlecenie Szkoły Jazdy Renault przez TNS OBOP.
zima
Opracowanie: KURSANT

Jak prowadzić samochód zimą?

Gdy na drogach zima, korków i stłuczek coraz więcej, należy pamiętać o podstawowych zasadach zachowania na "białej" drodze. Najważniejszym elementem decydującym o właściwym zachowaniu w samochodzie jadącym po śniegu jest spokój i opanowanie.
lakiery do samochodów
Opracowanie: Braven

Samochodowe lakiery w sprayu

Wątpliwy stan polskich dróg, ułańska fantazja kierowców czy też niekorzystne warunki atmosferyczne powodują, że trudno nam utrzymać auto w należytym stanie.
KTM X-Bow
Opracowanie: KTM

Zimowe harce w KTM X-Bow

Ekstremalny pojazd austriackiej firmy otrzymał na zimę specjalny pakiet.