X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
podróżowanie
Opracowanie: www.sxc.hu, www.stockxpert.com

Święta za pasem

Okres Świąt Bożego Narodzenia przypadł w tym roku tuż przed weekendem, w związku z tym niektórzy świętowali od środy do niedzieli. Policjanci dbając o bezpieczeństwo uczestników ruchu zwracali szczególną uwagę na prędkość, stan techniczny pojazdów oraz sposób przewożenia dzieci.
Elle Macpherson
Opracowanie: Fiat

Supermodelka Elle Macpherson i Fiat 500C

Olśniewająca nowość Fiata tego lata - Fiat 500C - ma nową fankę w postaci supermodelki, Elle Macpherson.
Ford Focus RS 2009
nauka jazdy
Opracowanie: wilzworkz

Przeżyć kurs nauki jazdy

Każdy kto chce prowadzić pojazd musi przez to przebrnąć, bez wyjątków. Dla niektórych to pozytywne przeżycie, dla innych może zamienić się w koszmar spędzający sen z powiek.
kierowca
Opracowanie: bochalla

Przepraszam, uczę się jeździć

Nagła zmiana pasa ruchu, gwałtowne zatrzymanie samochodu czy mało dynamiczna jazda, to sytuacje, które czasem zdarzają się początkującym kursantom. Brak doświadczenia oraz jedynie teoretyczna znajomość przepisów nie zwalnia ich jednak z odpowiedzialności na drodze.
jacht
Opracowanie: Galeon
Źródło: Galeon

550 Fly: najnowszy projekt ze stoczni Galeon

Najnowszy projekt ze stoczni galeon nosi nazwę 550 Fly i już pierwsze wizualizacje pokazują, że będzie to wyjątkowy model. Dynamiczna linia zaprojektowana przez pracownię Tony’ego Castro idzie tu w parze z przemyślanym i luksusowym wnętrzem.
Samochód, opony
Opracowanie: iStock
Źródło: iStock

Gdzie kupować tanie opony

Wpisując w wyszukiwarkę frazę, na przykład: „opony Poznań”, „tanie opony Poznań” lub po prostu „opony letnie bądź zimowe”, znajdziemy linki do wielu portali internetowych zajmujących się dystrybucją akcesoriów do aut.
tempomat
Opracowanie: Lidor

Wyniki konkursu Lidor

Znane są już nazwiska osób, które wywalczyły motocyklowe tempomaty w konkursie zorganizowanym przez sklep motocyklowy Lidor. Nagrody powędrują do Grzegorza Ogrodniczuka, Wojciecha Cecota oraz Adama Bukowskiego.
policja
Opracowanie: Kia

Nowy taryfikator mandatów karnych

Weszło w życie Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 5 listopada 2008 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie wysokości grzywien nakładanych w drodze mandatów karnych za wybrane rodzaje wykroczeń, dla kierowców znane bardziej pod nazwą "taryfikator mandatów".
głośniki
Opracowanie: Lidor

Głośniki do choppera

Najlepszą muzyką jest dźwięk silnika – to zdanie wręcz wyryte w motorowej świadomości wszystkich fanów "dwóch kółek". Nieważne czy jest to głęboka i donośna chrypka choppera czy ultradźwiękowe, rześkie odgłosy ścigacza. Czy jest więc sens zagłuszania tej błogiej melodii na drodze?