X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
sklep
Opracowanie: GAP
Źródło: GAP

Domy handlowe Krakowa

Dla obywatela południowej Polski, który chce porobić spore zakupy w markowych punktach sprzedaży, kraków staje się najlepszym wyborem. Gród królów nęci obfitością galerii handlowych i marketów, z dobrym skutkiem zaspokajając potrzeby lokalnych i okolicznych konsumentów. To doskonałe miejsce na zakupy, nieważne czy jedziemy autem, pociągiem czy autobusem.
Planete Doc Review
Opracowanie: iplex.pl

Planete Doc Review po raz 6 w iplex

Tegoroczną edycję Festiwalu Filmowego Planete Doc Review od dziś można oglądać nie tylko w warszawskiej Kinotece, ale także – już po raz drugi – na monitorach komputerów w całym kraju. Od 11 do 17 maja festiwalowe projekcje wyświetlane są w wirtualnym kinie na stronie www.iplex.pl w systemie Video on demand.
Treser żuków

"Malowanie po ekranie" czyli Treser żuków

W niedzielę 27 września zapraszamy na niezwykły poranek, poświęcony animacji lalkowej. Wyświetlimy pół animowany dokument o pionierze lalkowego filmu animowanego Władysławie Starewiczu.
Pajacyk i Pikuś

"Malowanie po ekranie" czyli Pajacyk i Pikuś

Już 2 sierpnia, godz. 11.00 w kinie Alchemia na Starym Mieście w Warszawie, kolejna odsłona cotygodniowych poranków dla dzieci. Tym razem zabieramy dzieciaki w zaczarowaną podróż z Pajacykiem i jego pieskiem Pikusiem. Po bajce artysta plastyk Jola Maj poprowadzi warsztaty plastyczne.
Nie ma to jak hotel
Opracowanie: CD Projekt

"Nie ma to jak hotel" - 1 sezon na DVD

Już od 5 marca kolejna udana produkcja Disney Channel w polskich sklepach. 26 pierwszych odcinków pełnego gwiazd Disneya serialu rozbawi do łez wszystkich wielbicieli szalonej zabawy!

Zack i Cody to bliźniacy, którzy uwielbiają psocić. Podczas gdy ich mama zabawia gości hotelu Tipton swoim śpiewem, chłopcy próbują na swój sposób "oczarować" każdego, kto stanie im na drodze – wymyślając kolejne figle.
Gucza Pojedynek na trąbki

GUCZA! Pojedynek na trąbki

Film produkowali bardzo uznani producenci, znani z wielu ważnych produkcji: Karl Baumgartner producent Czarny kot, biały kot oraz Faktotum; Emir Kusturica – reżyser i producent takich filmów jak Underground, Czarny kot, biały kot czy Arizona Dream oraz Thanassis Karathanos, producent Irina Palm oraz Futra Tomasza Drozdowicza.
kino

Ekstremalne wrażenia w kinie 5D

Już 23 września br. w galerii Green Point w Poznaniu, otwarte zostanie najnowsze w Polsce Kino 5D Extreme.
złodzieje
Opracowanie: VIVARTO & ART-HOUSE

Złodzieje

Kradzież. To jedyna rzecz jakiej się nauczył. Tylko tyle zdążyła przekazać mu matka, która zniknęła na zawsze, zakuta w kajdanki na stacji metra. Alex miał wtedy tylko siedem lat. Gdy widzimy go po raz drugi, opuszcza sierociniec.
kobiecy metraż
Opracowanie: Vivarto

Kobiecy metraż

Próba opisania kobiecej wrażliwości poprzez cykl trzech krótkich fabuł. Polifoniczna opowieść o kobiecym świecie, utkana z trzech filmowych obrazów. Różne spojrzenia, różne sposoby narracji.
Trzy syntetyczne studia kobiecej natury.
NO WOMEN NO ART
Opracowanie: NO WOMEN NO ART

No Women No Art po raz drugi

No Women No Art to całoroczna inicjatywa promująca kobiety w sztuce i w kulturze.