X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Letnie odkrycia w wydaniu Kinoterapii
Opracowanie: Kinoterapia
Źródło: Kinoterapia

Orzeźwiający Pakiet Letni

Lato, najbardziej szczodra pora roku, stwarza idealne warunki do nowych doświadczeń i odkryć. Długie dnie, ciepłe noce, oszałamiająca przyroda oraz wspaniałe spotkania z filmem.
graficiarze

Graficiarze

Graffiti. Podziemny świat, w którym istnieją osobliwe wartości i zasady gry. Niebezpieczna pasja, która sprawia, że ryzykujesz wszystko, by raz jeszcze pozostawić gdzieś ślad swojej ekspresji. David, Tino, Elyas i Achim to czterech "writerów", którzy noc w noc "bombardują" uliczną przestrzeń twórczą energią.
Marylin Monroe
Opracowanie: VIVARTO & ART-HOUSE

12 arcydzieł na 50-lecie Kin Studyjnych

50-lecie istnienia Kin Studyjnych w Polsce
12 filmów na 50-lecie. Zobacz to, zanim zobaczą to inni!
6 przedpremierowych filmów i 6 klasyków.
Festiwal Kina Niezależnego

Festiwal Kina Niezależnego OFF PLUS CAMERA

17 kwietnia w Krakowie rusza II edycja Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego OFF PLUS CAMERA. W trakcie festiwalu zaprezentowanych zostanie prawie 100 filmów - wśród nich  dwa filmy, których dystrybutorem jest VIVARTO.
Doktryna Szoku

"Doktryna Szoku" w Polsce

Jesienią tego roku będzie można obejrzeć w polskich kinach "Doktrynę Szoku" Michaela Winterbottoma - uznanego dokumentalisty,  twórcy poruszającej "Alei snajperów", laureata m.in. Srebrnego Niedźwiedzia za znakomitą "Drogę do Guantanamo" oraz nagrody BAFTA i Złotego Niedźwiedzia za "Na tym świecie".
Marta Żmuda-Trzebiatowska
Opracowanie: Syrena Films sp. z o.o.

Karolak, Małaszyński, Bosak i Kot tracą głowę dla Żmudy-Trzebiatowskiej!

Od początku lipca trwają zdjęcia do nowej polskiej komedii z plejadą polskich gwiazd. "Ciacho", bo taki tytuł nosi film, to pełna dowcipnych dialogów i nieoczekiwanych zwrotów akcji komedia o trzech zwariowanych braciach, którzy postanawiają zrobić wszystko, by pomóc siostrze, która wpadła w tarapaty.
Sputnik
Opracowanie: Festiwal Filmów Rosyjskich "Sput

III Festiwal Filmów Rosyjskich "Sputnik"

3 Festiwal Filmów Rosyjskich "Sputnik" nadleci nad Polskę już 6 listopada 2009 roku. Przez 10 dni festiwalowych na widzów czekać będzie szereg atrakcji. Począwszy od debat, dyskusji, nocy z kinem rosyjskim, aż po wystawy, koncerty w iście wschodnim stylu. Ze "Sputnikiem" mogą Państwo swobodnie zaplanować swoje jesienne poranki, popołudnia, a także wieczory i noce. Festiwal ten to niezwykła okazja dająca możliwość odkrycia na nowo kraju naszych wschodnich sąsiadów oraz być może powrotu do miejsc i wspomnień, które drzemią głęboko w naszych sercach.
Labirynt Fauna

Spotkania z cyklu CINE LATINO

W sobotę, 27 marca Etnokino zaprasza na kolejne filmowe spotkanie z cyklu CINE LATINO. Tym razem tematem przewodnim będą obyczaje wielkanocne w Hiszpanii!

Podczas spotkania będzie można obejrzeć dwa doskonałe hiszpańsko-meksykańskie filmy - "Sierociniec" oraz"Labirynt Fauna". "Sierociniec" to największy hiszpański przebój kasowy. W samej tylko Hiszpanii obejrzało go ponad 4 miliony widzów! Film jest niesamowitą mieszanką grozy i wzruszenia. Szczególnie polecamy zaś autorski film Guillermo del Toro - "Labirynt Fauna", dramat fantasy z wyjątkowymi efektami specjalnymi - zdjęcia i scenografia zostały nagrodzone Oscarami!
Orzeł kontra rekin

"Orzeł kontra rekin"

Lily McKinnon (Loren Horsley) jest dziwaczną kelnerką, która nigdzie nigdy nie pasuje. Źle mówi, źle chodzi, źle się ubiera – wszystko robi źle. Ma za to w sobie sporo optymizmu. Choć nie ma przyjaciół, potrafi być najlepszą przyjaciółką. We śnie i na jawie marzy o romantycznych uniesieniach.
film
Opracowanie: Susanne Bier
Źródło: VIVARTO

W lepszym świecie

Christian wraca do Danii po śmierci matki. Jest pełen buntu i nie lubi ludzi, którzy dają za wygraną. Jego ojciec przegrał, pozwalając umrzeć żonie.