X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Który obiektyw spośród tak wielu propozycji wybrać?

Obiektywy cenionych firm, które na naszym rynku znalazły zastosowanie już jakiś czas temu i cieszą się coraz większym wzięciem oraz zaciekawieniem konsumentów, mogą zaproponować ogromny wybór wśród modeli. Najlepszej jakości sigma 10-20, dzięki której jest szansa zrobienia dobrej jakości fotografii nawet przy użyciu aparatu bezlusterkowego. Eksperci fotografii stawiają na obiektyw sigma 70-200, jaki dostępny jest w wyjątkowo dobrej cenie w sklepach firmowych na terenie całego kraju.
Opracowanie: Panasonic

Aparat mamy i co teraz?

Wreszcie spełniliśmy nasze marzenia i staliśmy się posiadaczem wymarzonego aparatu. Zazwyczaj nie zdajemy sobie jednak sprawy, że obiektywy kitowe, jakie seryjnie dołączane są do sprzedawanych modeli, są średniej jakości i zadowolą nas tylko w pierwszym etapie naszej zabawy z fotografią. Dlatego należy od początku zacząć kompletować dodatkowe akcesoria do naszego aparatu, gdyż kupując rozważnie zestaw ”szkieł”, sprawimy, że nasz aparat będzie robił zadowalające ujęcia.

Kupujemy kamerę dla aktywnych

Wakacje na desce – w zimie i w lecie – możemy uwiecznić na filmie. Nowe możliwości są bardzo duże, a za stosunkowo nieduże pieniądze łatwo można kupić naprawdę profesjonalny sprzęt.

Wybierając kamerę, zawsze trzeba wybrać jej przeznaczenie. Jeżeli uznaliśmy, że potrzebna jest nam kamera dla aktywnych, musimy poszukać w konkretnych modelach. Wiadomo, że koszt jest zwykle konkretną barierą, jednak w tej sytuacji też decydujemy, jak fachowy sprzęt wybieramy. Kamera do nagrywania pewnego rodzaju portfolio narciarskich ekscesów musi być oczywiście droższa niż ta, służąca jedynie pamiątkom z wypadów w góry. Ważne jest to, gdzie mamy w planach pokazywać filmiki. Do internetu bez problemu wystarczą kamery SD, jednak zwykle HD rozszerza możliwości – tak jak kamera GoPro HD HERO3.
Fotografia ślubna
Źródło: epena.pl

Zatrudnij dobrego fotografia na swój ślub

Niełatwo wyobrazić sobie ślub i wesele bez fotografii. Wspólne zdjęcia z tego święta zajmują główne miejsce już zawsze. Jak najlepiej wybrać fotografa, który będzie spełniał wymogi narzeczonych?
Opracowanie: SimonShaw

Wrocław – jak znaleźć fotografa na ślub?

Przysięga wierności dwojga ludzi to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Dlatego też wszystko w ten dzień ma być chwytające za serce, dopracowane i idealne. Chwila, w trakcie której narzeczeństwo przysięga sobie coś tak wspaniałego, jak bycie razem do końca swoich dni, musi zostać zapamiętana na udanych zdjęciach.
sypialnia   slider
Opracowanie: CDN STUDIO - Dekoratornia
Źródło: www.dekoratorniatv.pl

Ściany Twojego mieszkania też mogą mieć duszę

Zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, co nadaje mieszkaniu duszę? Jest wiele elementów designu, które mocno wpływają na ogół. Ważne jest oświetlenie – położenie nieruchomości, wymiar i tym okien. Liczy się też intensywnie kolor ścian. Barwy dzielą się na 2 podstawowe kategorie: letnie i chłodne. No i należy wymienić meble – nowoczesne, drewniane, proste.
fotografia modelek
Źródło: flickr.com

Niełatwa decyzja początkującej modelki

Na początku kariery modelki może pojawić się dylemat nad wyborem fotografa do sesji zdjęciowych. Oczywiście fotografia modelek jest bardzo złożonym, acz ciekawym tematem. Jednak jak wyszukać najtrafniejszego fotografa?

Uchwyć najlepsze momenty

Chyba nie ma takiej rzeczy czy zjawiska, które jeszcze nie znalazło się w polu zainteresowania fotografów. Sporo z nich przy użyciu fotografii może z na pozór błahego, zwyczajnego przedmiotu zrobić prawdziwe dzieło sztuki. Sama fotografia zresztą przynajmniej raz w roku mieści się w polu zainteresowań niemal niejednego turysty.
Aparat cyfrowy BenQ P1410
Opracowanie: BenQ
Źródło: BenQ

Sigma – obiektyw szyty na miarę

Wakacje to pora urlopów, podróży oraz sielanki. Wspaniałe krajobrazy, wyszukane towarzystwo, sympatycznie spędzone momenty to bez wątpienia znaki rozpoznawcze najcieplejszej pory roku. Wspomnienia są jednakże krótkotrwałe a także niezmiernie szybko znikają pod naporem powszednich spraw. Żeby tak się nie zdarzyło nasze wakacyjne wojaże powinno się udokumentować na fotografiach. Stąd sklep fotograficzny to miejsce, jakie winien odwiedzić każdy prawdziwy wczasowicz.
Opracowanie: Panasonic

Jaki aparat kupić

Gdy próbujemy postawić pierwsze kroki w roli fotografa, chcielibyśmy mieć profesjonalne lustrzanki cyfrowe przy sobie. W pełni wyposażone, znaczy drogie i okazuje się, że koszt małego pudełka wykonującego fotografie wykracza poza nasze możliwości finansowe. Najbardziej powszechna obecnie lustrzanka cyfrowa będzie dla nas najlepsza – ją wybieramy. Czy aby na pewno jest to najlepszy wybór? Co zatem? Lustrzanka czy kompakt?