X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Fotografia ślubna
Źródło: epena.pl

Zatrudnij dobrego fotografia na swój ślub

Niełatwo wyobrazić sobie ślub i wesele bez fotografii. Pamiątki z tego najważniejszego święta zajmują ważne miejsce już zawsze. Jak jednak wybrać profesjonalistę, który będzie spełniał wymogi narzeczonych?
aparat cyfrowy BenQ
Opracowanie: BenQ

Aparat cyfrowy z funkcją Love Portrait

Firma BenQ zaprezentowała nowy model aparatu cyfrowego z serii "Classic" C1030. Dostarcza użytkownikowi nowoczesne funkcje, ułatwiające wykonywanie udanych zdjęć w różnych warunkach.

Kupujemy kamerkę dla aktywnych

Szaleństwa na desce – zimą i latem – można utrwalić na filmie. Nowatorskie możliwości są coraz większe, a za stosunkowo nieduże pieniądze możemy nabyć naprawdę fachowy sprzęt.

Kupując kamerę, zawsze należy określić jej zastosowanie. Gdy potrzebna jest nam kamera dla aktywnych, musimy poszukać w konkretnych modelach. Naturalnie cena jest zwykle najważniejszą przeszkodą, ale tutaj także określamy, jak fachowy sprzęt wybieramy. Kamera do nagrywania pewnego rodzaju portfolio sportowych osiągnięć musi być naturalnie droższa niż taka, która ma służyć tylko pamiątkom z wakacji. Istotne jest to, gdzie zamierzamy pokazywać filmy. Do internetu spokojnie mogą być kamery SD, ale zazwyczaj HD zwiększa możliwości – tak jak kamera GoPro HD HERO3.
aparat cyfrowy

Cyfrówka do specjalnych zastosowań

Firma Fujifilm wprowadza na rynek aparat cyfrowy przeznaczony do używania w trudnych warunkach. Big Job HD-3W posiada obudowę pokrytą gumą, co ma zapewnić pewniejszy chwyt oraz duże przyciski, pomocne w szybkim działaniu.
zdjęcie
Opracowanie: Agata Kwiecień
Źródło: abcslubu.pl

Profesjonalne sesje zdjęciowe dla każdego

Często ostatnio mamy okazję po wprowadzeniu w wyszukiwarkę frazy, np. "fotograf Wrocław" spotkać ogłoszenia profesjonalnych fotografów, a nawet fotografów amatorów zachęcających na sesje zdjęciowe. Oferty dotyczą tak udokumentowania istotnej w życiu chwili, jak i sesji "bez powodu". Po co bierze się udział w takich projektach? Do czego możemy ich efekty wykorzystać?
Aparat cyfrowy BenQ P1410
Opracowanie: BenQ
Źródło: BenQ

Sigma – obiektyw szyty na miarę

Wakacje to okres urlopów, wyjazdów oraz beztroski. Wspaniałe pejzaże, wyborowe towarzystwo, radośnie spędzone momenty to bez wątpienia znaki rozpoznawcze najcieplejszej pory roku. Wspomnienia są jednakże krótkotrwałe oraz niesłychanie szybko znikają pod naporem powszednich problemów. Aby tak się nie zdarzyło nasze wakacyjne wojaże powinno się utrwalić na fotografiach. Skutkiem tego sklep fotograficzny to miejsce, jakie powinien odwiedzić każdy prawdziwy wczasowicz.
dekoracje świąteczne
Opracowanie: Casio

Magia świąt w obiektywie

Firma Casio przygotowała konkurs dla wszystkich, którzy znają sekrety magii świąt Boże Narodzenie i potrafią je uwiecznić na fotografii. Jedno z takich nastrojowych zdjęć zostanie nagrodzone aparatem Casio Exilim EX-Z330.
aparaty cyfrowe
Opracowanie: BenQ

Wie o każdym mrugnięciu...

Kwiecień 2009 – Firma BenQ pokazała nowy model z serii "Classic" C1020. Aparat wyposażony został w matrycę 10 megapiskeseli, ma nowoczesny wygląd, obiektyw z trzykrotnym zoomem optycznym oraz funkcje antywstrąsową (Super-Shake-Free) ze wsparciem zdjęć przy dużej czułości (3200 ISO). Aparat ma również trzy nowoczesne funkcje ułatwiające robienie zdjęć w różnych warunkach.
Sony Ericsson W890i
Opracowanie: Sony Ericsson

Sony Ericsson z serii Walkman

Najnowszy telefon marki Sony Ericsson przystosowany także do odtwarzania muzyki i wyposażony w charakterystyczne logo Walkman, to W890i. Tak jak w przypadku wielu produkowanych obecnie gadżetów, odtwarzanie muzyki w tej komórce, to tylko jedna z funkcji.
nikon d90

Pierwsza lustrzanka z możliwością nagrywania filmów

Nikon przedstawił światu D90 - pierwszą na świecie cyfrową lustrzankę z możliwością nagrywania filmów.