X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Organizacja spływów kajakowych - Kaylon
Opracowanie: Kaylon
Źródło: Kaylon.pl

Planując wypoczynek zdecyduj się na kajaki

Fani turystyki ceniący aktywny wypoczynek oraz wakacje z duża dawką adrenaliny bez wątpienia zainteresują się propozycją firmy Kaylon, która przez cały rok organizuje unikalne spływy kajakowe. Wycieczka na kajaki to bardzo dobra okazja do kontaktu z przyrodą ale również oryginalny pomysł na imprezę dla firmy czy wyjazd integracyjny. Wszystkich zainteresowanych takim niestandardowym spędzaniem czasu zapraszamy na stronę Kaylon.pl!
relaks na wakacjach
Opracowanie: Alquiler de Coches
Źródło: http://www.flickr.com

Super pomysły na wakacje w egzotycznych krajach

Człowiek od zarania dziejów miał bardzo wiele zamiarów. Zmieniały się one jak kolory w kalejdoskopie czy to ze względów indywidualnych, lub też rzeczowych. Jeden pozostawał jednakże w życiu człowieka na zawsze - wytwórczość. Zarówno kiedyś, jak i obecnie, praca ma przeważnie cel zarobkowy, a pieniądze są ludziom potrzebne do godnego życia. Ludzie którzy pracują mają prawo do urlopu. Ogromną grupę z nich stanowią Ci, jakich stać na o wiele droższe od lokalnych, wycieczki zagraniczne. Zmiana układu społeczno - gospodarczego, jaka miała miejsce na terenie Polski w roku 1989 miała znaczący wpływ na rozwój turystyki.
Czarnogóra
Opracowanie: mblomqvist

Czarnogóra- Kraina orłów

W tym roku Traveliada.pl może zaoferować polskim turystom ciekawą ofertę wyjazdów autokarowych i samolotowych do Czarnogóry. W ubiegłych latach kraj ten dostępny był jedynie dla klientów indywidualnych z dojazdem własnym.
Spływy kajakowe Kaylon.pl
Opracowanie: Kaylon
Źródło: Kaylon.pl

Spływ kajakiem - polecamy!

Osoby ceniące aktywny wypoczynek oraz turystykę z nutką adrenaliny z pewnością zainteresują się ofertą firmy Kaylon, organizującej unikalne
most
Opracowanie: Rafin Developer
Źródło: Rafin Developer

Weekend pod Warszawą

Rozejrzyjcie się dookoła! Tak można zwrócić się do mieszkańców stolicy, którzy chętnie nawiedzają Tatry i Międzyzdroje, a obok jest przecież urocze Mazowsze. A naprawdę jest tam wiele do zobaczenia!
Opracowanie: OknoPlus

Wynajmij mieszkanie na wakacje!

Bardzo wiele osób zastanawia się co zrobić z własnym lokum, gdy wybywamy na dłuższy czas, w szczególności w okresie letnich miesięcy. Najczęściej jeśli nie ma nas przez dwa tygodnie albo miesiąc prosimy o objęcie pieczy nad mieszkaniem kogoś bliskiego, albo sąsiadów. Zależy nam aby ktoś co kilka dni zajrzał do mieszkania, nawodnił rośliny i przewietrzył pokoje, no i naturalnie skontrolował, czy wszystko w porządku.
last minute
Źródło: www.orlica.pl

Do jakiego kraju na urlop?

A zatem wreszcie nadeszła wiosna, a wraz z nią najwyższy czas, by skrupulatnie zaplanować wakacje. Jeżeli nie zarezerwujesz sobie podróży w ciągu najbliższych tygodni, może cię spotkać klapa. Lecz to nie jest tragiczna sytuacji – przecież możesz odszukać tanie last minute do Egiptu i polecieć na wakacje marzeń za niewielkie pieniądze.
zima
Opracowanie: Colby Stopa
Źródło: http://www.flickr.com

Gdzie pojechać na narty i snowboard w tym roku?

Organizatorzy wyjazdów zimowych w nadchodzącym czasie mają do zaproponowania wiele ciekawych rozwiązań. Jeśli chodzi o narty 2013 rok rozpocznie się bardzo ciekawie. Górskie ośrodki wypoczynkowe na południu oraz południowym-zachodzie Polski cieszą się niesłabnącym zaciekawieniem.
zachód słońca nad morzem
Opracowanie: James Willamor
Źródło: http://www.flickr.com

Oferty na wymarzony urlop

Coraz więcej osób, pragnących zasmakować nowych atrakcji,
wybiera nietypowe miejsca wypoczynku. Wakacje czy to wiosną, czy też latem dobrze jest planować z określonym wyprzedzeniem. Warto nastawić się na bardziej czynne formy odpoczywania oraz na co bardziej oryginalne propozycje biur podróży i odkryć zupełnie nowe miejsca, albo też zaufać miejscom znanym ,a także cenionym przez ludzi. W sieci można znaleźć sporo takich ciekawych ofert.
Narty, sporty zimowe
Opracowanie: boogy_man
Źródło: www.sxc.hu

Propozycje dla każdej osoby, na sezon zima 2013

Zima 2013 pozytywnie zadziwiła narciarzy na tyle sprzyjającymi temperaturami, że śmiganie w śniegu jest ciągle możliwe. Gdy posiadasz wolne dni do wykorzystania, warto odwiedzić biuro turystyczne i zaznajomić się z ofertami na ostatni dzwonek. Wśród nich z całą pewnością wyszukamy coś, dla osób lubiących narty Andora jest na przykład bardzo interesującą propozycją, wybieraną między innymi przez gwiazdy.