X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Konsola do gier Video – świetny sposób na hobby

Ten tekst został napisany dla wszystkich tych, którzy nie mieli nigdy konsoli, ani nie wiedzą, czym ona w istocie jest i do czego może być używana. Opiszę też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej typy i komu ją można najmocniej zarekomendować.
Konsola (e-sklep) to w rzeczywiście komputer, różniący się od popularnego PC użytecznością. Jest to urządzenie przeznaczone tylko do gier wideo. Konsoli nie możemy po zakupie udoskonalać, dokupując lepsze elementy, tak jak czyni się to w wypadku klasycznego peceta. Stanowi ona integralną całość, do której możemy dołączyć tylko części zewnętrzne, takie jak karty pamięci, joysticki, sprzęt muzyczny i ekran.
rękodzieło
Opracowanie: PERFECTA
Źródło: PERFECTA

„Perfekcyjna mama” czyli kobieta z pasją

W ramach programu „PERFECTA – MÓJ TALENT”, prowadzonego przez markę PERFECTA i Fundację Przyjaciółka, odbył się konkurs „Perfekcyjna Mama”.
Znanenieznane.pl logo
Opracowanie: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl

Atrakcje turystyczne i ciekawe miejsca dla dzieci

Park Linowy Carina
Opracowanie: znanenieznane.pl
Źródło: znanenieznane.pl
Chyba każdy, kto choć raz stanął przed zadaniem by znaleźć atrakcje dla dzieci lub zaplanować ciekawą wyprawę na weekend z dzieckiem z pewnością musiał zadać sobie wiele trudu by znaleźć gotowe pomysły i pakiety wyjazdowe przeznaczone dla maluchów. Naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych i nieco starszych fanów aktywnego wypoczynku wyszedł portal ZnaneNieznane.pl, który opisuje ciekawe miejsca na terenie Dolnego Śląska, które świetnie nadają się do obejrzenia w trakcie wycieczki z dziećmi.
Jeziora Mazurskie
Opracowanie: Saskia van de Nieuwenhof
Źródło: http://www.flickr.com/

Weekend poza miastem

Planując wakacje albo wypad na sobotę i niedzielę, trzeba wziąć pod uwagę wycieczkę w region Pilicy. rzeka ta to lewy dopływ Wisły, płynący przez województwa łódzkie, śląskie, świętokrzyskie i mazowieckie. Odwiedzając ten rejon warto zaparkować samochody i wskoczyć na dwa kółka lub kajaki. Pilica jest długa na ponad 300 kilometrów i na dużej części jej nurtu znakomicie nadaje się na spływy, a przepastne obszary parków krajobrazowych zapraszają do rowerowych przejażdżek.
Czasopismo dla mężczyzn na tablet
Opracowanie: Mannish
Źródło: Mannish

Fenomen interaktywnego magazynu – Mannish na Twoim tablecie

Animacje, filmy wideo i hiperłącza – interaktywne czasopisma oferują czytelnikom o wiele więcej, niż zwykły tekst. Sierpniowe wydanie magazynu Mannish to nie tylko ciekawe treści, ale także innowacyjne rozwiązania technologiczne.
Tatry
Opracowanie: Szift
Źródło: www.flickr.com

Letnie i zimowe atrakcje Tatr

Tatry są najwyższymi polskimi górami. Na tle Karpat których są częścią, wyróżniają się cechami typowo alpejskimi, co przejawia się piętrowym układem zbiorowisk roślinnych. Średnia wysokość tatrzańskich szczytów to ok. 2300 m, długość łańcucha w linii prostej – ok. 53 km, natomiast szerokość sięga 30 km czyniąc z nich miejsce bardzo chętnie wybierane na wakacje.
Prezent
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Prezenty z adrenaliną

Które urodziny zapadły Ci w pamięci najbardziej? Z pewnością te, z którymi łączyły się mocne emocje – pamiętny prezent na 18 urodziny, kiedy przyjaciele włożyli Cię do samochodu i zabrali nad morze, romantyczna kolacja na dachu albo zwariowany skok na bungee. Każdy z nas ma inne wspomnienia związane z istotnymi momentami w życiu, teraz nadszedł czas, aby zafundować niezapomniane emocje znajomym. A wiadomo, nic tak nie wywołuje adrenaliny jak oryginalny prezent, który zostanie w pamięci na wiele lat.
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

NewConnect - podstawowe informacje

I. Jak rozumieć pojęcie NewConnect?
NewConnect to rynek w oparciu o który dokonywany jest obrót akcjami w alternatywnym systemie prowadzonym przez GPW w Warszawie (która definiuje wymogi dopuszczenia emitentów do obrotu). Debiutujące na NewConnect spółki notowane są poza tzw. rynkiem regulowanym. Podmiotami emitującymi papiery wartościowe są przede wszystkim nieduże firmy o wysokiej dynamice rozwoju.

Kotek w naszym domu

Dzieci w pewnym wieku dorastają do pewnej odważnej decyzji i któregoś pięknego ranka oświadczają nam, że pragną mieć zwierzątko. Może to być wpływ rówieśników. Jeśli w sąsiedztwie jakiś maluch ma świnka morska lub inne zwierzątko jest na osiedlu kimś. Inne dzieciaki pragną przecież zwierzątko ponosić, pofiglować z nim odrobinę. W tym przypadku ten maluch jest panem i władcą i jedynie od jego zachcianki zależy, kto teraz weźmie do ręki jego chomika.

Odkryj w gry planszowe

Ostatnimi czasy gry planszowe strategiczne, przygodowe czy imprezowe podbijają oprócz serc młodzieży zarazem coraz częściej serca dorosłych. Razem tworzą mocarstwa, walczą z potworami, zdobywają ograniczone zapasy i skarby czy wymieniają się artykułami na średniowiecznych szlakach handlowych.