X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Białe szaleństwo, czyli aktywna zima
Opracowanie: Midland
Źródło: Midland

Białe szaleństwo, czyli aktywna zima

Myli się ten, kto uważa, że zima nie sprzyja uprawianiu sportów. Pięć stopni mrozu, słońce, ośnieżony stok, oblodzony górski szczyt lub zamarznięte jezioro - idealne warunki na aktywny weekend, niezapomniany wyjazd w gronie znajomych. Ekstremalne czy nie, wszystkie zimowe wyprawy warto uwiecznić.
Wystawa Konrada Jarodzkiego w Nowym Jorku
Opracowanie: Konrad Jarodzki
Źródło: Konrad Jarodzki

Wystawa wrocławskiego malarza w Nowym Jorku

Dzięki jego zaangażowaniu i uporowi, ale także autorytetowi w dziedzinie sztuki, uczelnia rozwija się i modernizuje, nawiązuje współpracę międzynarodową. Artysta pomimo wielu zajęć i funkcji – jest m.in. prezesem ZPAP i Sekretarzem Prezydium Panoramy Racławickiej, nie zaniedbuje rozwoju własnego. Interesuje go szeroko pojęta przestrzeń, zarówno w odniesieniu do jej fizycznych walorów, jak i jej współdziałania z człowiekiem, jego obecnością cielesną i duchową. Jego prace charakteryzuje unikalność przekazu formy i faktury.
Czasopismo dla mężczyzn na tablet
Opracowanie: Mannish
Źródło: Mannish

Fenomen interaktywnego magazynu – Mannish na Twoim tablecie

Animacje, filmy wideo i hiperłącza – interaktywne czasopisma oferują czytelnikom o wiele więcej, niż zwykły tekst. Sierpniowe wydanie magazynu Mannish to nie tylko ciekawe treści, ale także innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Kot w naszym życiu

Dzieciaki w pewnym okresie dojrzewają do pewnej śmiałej decyzji i pewnego pięknego dnia oświadczają nam, że pragną posiadać zwierzątko. Może to być wpływ innych dzieci. Jeśli w mieszkaniu obok jakiś brzdąc ma świnka morska lub inne stworzonko jest na podwórku kimś. Pozostałe dzieciaki chcą przecież zwierzątko ponosić, pofiglować z nim chwilkę. W tym momencie ten dzieciak staje się królem i tylko od jego widzi mi się zależy, kto teraz weźmie na ręce jego chomika.
egzotyczna ryba
Opracowanie: Grant Montgomery
Źródło: http://www.flickr.com

Męskie zainteresowania - o wędkarzach i najlepszych łowiskach

Powszechnie przyjęto, że wyprawy wędkarskie to zwyczajnie męskie zajęcie, powinno się z resztą potwierdzić, że tak naprawdę niedużo pań interesuję się wędkarstwem. Encyklopedia mówi, iż wędkarstwo to zarówno typ sportu ale także i pasji, polegające zasadniczo na łapaniu ryb na wędkę.
Prezent
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Prezenty z adrenaliną

Które urodziny utkwiły Ci w pamięci najbardziej? Na pewno te, z którymi łączyły się silne odczucia – niezapomniany prezent na 18 urodziny, kiedy przyjaciele włożyli Cię do samochodu i zawieźli prosto nad Bałtyk, romantyczna kolacja na dachu albo zwariowany skok na bungee. Każdy z nas ma inne wspomnienia związane z istotnymi momentami w życiu, teraz nadszedł czas, aby zafundować niezapomniane przeżycia bliskiej osobie. A wiadomo, nic tak nie generuje adrenaliny jak oryginalny prezent, który zostanie w pamięci na lata.

Gry wideo nie tylko dla dzieci

Obecnie popularne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz urządzenia przenośnie wyparły już standardowe gry planszowe. Od pewnego czasu trwa wymiana zdań na temat, która konsola jest niezawodna. Konsole do gier wideo firmy Sony, a więc Playstation 3 oraz firmy Microsoft, a więc Xbox 360 oferują tzw. exclusivy, czyli gry wydawane wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają możliwość dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.
Karmnik dla ptaków z siatki Casanet firmy Betafence
Opracowanie: Betafence
Źródło: Betafence

Budki lęgowe – w czym pomagają

O ile jesteś osobą wrażliwą na kwestie ekologiczne i zamierzasz wesprzeć ptaki, jest coś, co możesz przedsięwziąć. Silny postęp techniczny przyniósł światu dużo dobrych rzeczy, to niezaprzeczalny fakt. Jednak powinno się w tym momencie dodać – światu ludzkiemu. Gatunki giną przez toksyczne wyziewy z gospodarki.
Gra o Tron (Game of Thrones)
Opracowanie: Christian T. Petersen
Źródło: Planszóweczka.pl

Fajne gry planszowe

Gry planszowe, od niepamiętnych czasów obecne w Europie, od setek lat skutecznie rozwijają w najmłodszych pasję i zainteresowanie otaczającym je światem. To właśnie od gier i zabaw rozpoczyna się przygoda z nauką tysięcy dzieci. Fajne gry planszowe edukują, bawią, a także dostarczają niesamowitej ilości frajdy osobom grającym nie zważając na ich wiek, karnację albo płeć. Rodzice grający z maluchami w gry ze swoich lat młodości dopuszczają maluchy do olśniewającego świata ,gdzie nauka spotyka się z beztroską zabawą. Najlepiej jednak, gdy maluch poza poznaniem starszych gatunków gier posiada także możność zapoznania się z nowoczesnymi intrygującymi typami gier.
pies
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Nowości w sklepie z artykułami zoologicznymi czyli czego potrzebują nasze zwierzaki.

Czasy gdy w sklepach zoologicznych zaopatrywaliśmy się tylko w pokarm dla czworonogów i akcesoria dla gryzoni lub artykuły wędkarskie już dawno przeminął. Współcześni posiadacze pupili – psa, kota, chomików czy papug i gekonów są o wiele bardziej wymagający. kolie zamiast obroży, fikuśne drapaki, transportery przypominające małe domki czy posłania naśladujące swoim wyglądem prawdziwe łoża to jedynie czubek góry lodowej zoologicznego wyposażenia.