X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
praga
Źródło: www.orlicatravel.pl

Wyjazd integracyjny do Pragi - jak wybrać najlepszą ofertę?

Mamy możliwość przedstawić indywidualnie przygotowaną dla Państwa ofertę wyjazdu do Złotej Pragi jako wyjazdy integracyjne. Praga to jedno z najbardziej wyjątkowych aglomeracji naszej części Europy. Architektura tego miasta to prawdziwa skarbnica wiedzy i świetny podręcznik prowadzący nas poprzez nurty w historii sztuki. Zadziwia niesamowita atmosfera barokowych kościołów i pałaców oraz kubistycznych domów mieszczańskich. Pobyt w czeskiej stolicy to żywa lekcja historii i kultury.
plakat
Opracowanie: Teatr STUDIO
Źródło: Teatr STUDIO

Międzynarodowy Dzień Dziecka w Teatrze STUDIO

1 czerwca w Teatrze Studio odbędzie się charytatywny koncert, do którego zostaną zaproszone utalentowane dzieci różnych narodowości. Swój program artystyczny zaprezentuje orkiestra dęta ze Szkoły Podstawowej w Łajskach, propagującej ideę edukacji włączającej, tzn. wszystkie dzieci, niezależnie od swoich słabości, czy też wybitnych uzdolnień, orzeczeń o niepełnosprawności, czy wygranych konkursów – uczą się razem w klasach.
Para w wesołym miasteczku
Opracowanie: kevindooley
Źródło: http://www.flickr.com/

Czar randki w ciemno

Randki w ciemno - jak to jest? Czy potrafisz podejść z dystansem do takiego spotkania? Czasem dla zabawy, czasem ulegając namowom znajomych dajemy się umówić na randkę w ciemno. Losujemy na loterii: albo nagroda, albo pusty los. Nigdy nie wiadomo, co fortuna dla nas szykuje.
Homo Poloniocus
Opracowanie: Centrum Kultury w Lublinie

"Homo Polonicus"

"Homo Polonicus"- na podstawie powieści Krystiana Piwowarskiego
reżyseria: Janusz Opryński i Witold Mazurkiewicz
Teatr Provisorium i Kompania "Teatr"

Problem większości kobiet, czyli co na siebie włożyć

Każda z nas wielokrotnie stojąc przed garderobą uznawała „Nie mam co na siebie włożyć”. Mimo, że na wieszakach sukienki, żakiety, sukienki wieczorowe, tuniki i mnóstwo innych ubrań. moda zmienia się szybko i należy za nią nadążać. Nie powinno to wymagać zmiany całej garderoby co sezon, ale parę ubrań, które zawsze są modne i mogą stanowić doskonałą bazę stylizacji należy posiadać.
runa Mannaz
Opracowanie: www.4taroty.pl

Runy – Zaczarowany Świat Runy 20 Mannaz

Runa Mannaz jest dwudziestą Runą w Futharku. Na karcie Voenix widać człowieka zatopionego w medytacji. Podniesione i skrzyżowane ręce na karku oznaczają siłę koncentracji, a "trzecie oko" na środku czoła oznacza możliwości parapsychiczne i możliwość sięgania za zasłonę i widzenia rzeczy zakrytych dla większości ludzi. W tle czerwony zachód słońca symbolizuje akt zaślubin Ziemi i Nieba.
runa Isa
Opracowanie: www.4taroty.pl

Runy - zaczarowany Świat Runy 11 Isa

Runa Isa jest jedenastą Runą w Futharku. Na karcie Voenix widać skały i bryły lodowe. W jednej z nich uwięziona została druga Norna Verdanti, która rządzi teraźniejszością.
Lód, który ja więzi, jest symbolem przymusu, skoncentrowania się na tym, co najważniejsze. Ale po zimie zawsze przychodzi wiosna i bryła lodu uwolni Nornę Verdanti.
Utwór sentymentalny na czterech aktorów

"Utwór sentymentalny na czterech aktorów"

To już trzecie spotkanie Teatru Montownia z Piotrem Cieplakiem.
Tym razem w zamkniętej, papierowej przestrzeni na scenie Teatru Praga opowiedziane zostaną historie czterech panów.
stadion
Opracowanie: EURO Poznań 2012 sp. z o.o.
Źródło: EURO Poznań 2012 sp. z o.o.

Kolacja na Stadionie w Poznaniu

Dokładnie 2 tygodnie po ogłoszeniu przez spółkę EURO Poznań 2012 konkursu „Kolacja na Stadionie” nagroda główna: romantyczna kolacja dla dwojga na Stadionie Miejskim w Poznaniu, została odebrana.
Rafał Rutkowski

To nie jest kraj dla wielkich ludzi

Ilu ludzi mieści się w jednym Polaku?