X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Bożyszcze kobiet
Opracowanie: Teatr Syrena

Bożyszcze kobiet

Znakomita komedia jednego z czołowych współczesnych dramaturgów amerykańskich, od lat bawiącego i wzruszającego publiczność Stanów Zjednoczonych i Europy.
Festiwal Piękna
Opracowanie: Festiwal Piękna

Wyłoniono 24 finalistki wyborów Miss Polski

Wyłoniono 24 finalistki wyborów Miss Polski. Przed nimi szansa na tytuł Miss Polski i reprezentowanie naszego kraju w wyborach Miss World.
Kamienie w kieszeniach

Absolutnie porywające "Kamienie w kieszeniach"

CLEM (…) A przy okazji, macie tytuł?
JAKE Tak... "Kamienie w kieszeniach".
CLEM Aisling, co myślisz o takim tytule?
AISLING Niewiele mówi... Za mało porywający....Za nudny.
Międzynarodowy Festiwal Gwiazd
Opracowanie: Studia AGART

Międzynarodowy Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

Nadchodzące wakacje w Międzyzdrojach upłyną pod znakiem kultury. 8 lipca br. rozpocznie się Międzynarodowy Festiwal Gwiazd, zmieniając nadmorski kurort w prawdziwą kuźnię artystyczną i miejsce spotkań międzynarodowych gwiazd. Miejskie ulice, nadmorskie bulwary, skwery i plaże zapełnią się artystami, którzy przeniosą widzów w ezoteryczny świat sztuki.
NO WOMEN NO ART
Opracowanie: NO WOMEN NO ART

No Women No Art po raz drugi

No Women No Art to całoroczna inicjatywa promująca kobiety w sztuce i w kulturze.
"Mała Narracja" Wojtka Ziemilskiego
Opracowanie: K. Bieliński
Źródło: K. Bieliński

"Mała Narracja" Wojtka Ziemilskiego

Jesienią 2006 roku okazało się, że dziadek Wojtka Ziemilskiego, zasłużony wrocławianin hrabia Wojciech Dzieduszycki, przez wiele lat współpracował ze służbami bezpieczeństwa. Rodzina do dziś nie otrząsnęła się z tej wiadomości i próbuje dociec prawdy. Wojtek odpowiedział na tę sytuację inscenizacją w formie wykładu, łączącą osobistą opowieść, fakty historyczne, choreografię współczesną, wreszcie wielkie i małe narracje. Jego spektakl jest próbą skonfrontowania artystycznych wyborów artysty z historią, na którą nie miał żadnego wpływu.
La Toya Jackson

La Toya Jackson gwiazdą Sylwestra w Warszawie

La Toya Jackson, siostra zmarłego niedawno króla muzyki pop Michaela Jacksona przyjeżdża do Polski na zaproszenie producentów komedii "Ciacho" w reżyserii Patryka Vegi.
Artystka będzie gwiazdą tegorocznego Sylwestra pod chmurką czyli Sylwestrowej Mocy Przebojów na Placu Konstytucji w Warszawie Motywem przewodnim tej imprezy będą piosenki ikony popkultury Michaela Jacksona. Nie ma go już z nami i pomyśleliśmy że obecność jego siostry pomoże nam przypomnieć klimat jego koncertów - mówi Patryk Vega, reżyser filmu "Ciacho".
Carey Mulligan Była sobie dziewczyna

Carey Mulligan - nowa Audrey Hepburn?

Młodziutką Carey Mulligan już dziś nazywa się nową Audrey Hepburn, choć jej kariera dopiero na dobre się rozpoczyna. Porównania do słynnej aktorki nie biorą się jednak z niczego. Uroda, niezwykły uśmiech a przede wszystkich wyjątkowy talent - to tylko te najbardziej oczywiste podobieństwa Mulligan do gwiazdy "Śniadania u Tiffany'ego".
Maciej Stuhr Mistyfikacja
Opracowanie: Syrena Films

Niezwykła charakteryzacja Macieja Stuhra

Trudno uwierzyć, że mężczyzna na zdjęciu to Maciej Stuhr. Aktor zmienił się nie do poznania dzięki niezwykłej charakteryzacji do filmu "Mistyfikacja". Ponieważ akcja filmu rozgrywa się na przestrzeni kilkudziesięciu lat, Maciej Stuhr musiał poddać się zabiegom profesjonalistów, by jego postać autentycznie się postarzała.
Kamienie w kieszeniach

"Kamienie w kieszeniach"

Akcja sztuki rozgrywa się w małej irlandzkiej wiosce. Wielkie studio z Hollywood zdecydowało się kręcić tu film i jako statystów wykorzystuje ludzi z okolicy. Opowieść snują dwaj statyści, którzy wcielają się w kilkanaście postaci.