X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Zagraj w grę planszową!

Mogłoby się wydawać, że gry planszowe to niedzisiejsza forma spędzania czasu. Nic bardziej mylnego! Zapotrzebowanie na tego typu aktywność jest bardzo duże, w związku z tym powstaje coraz więcej przedsiębiorstw, które prowadzą ich sprzedaż. Są nimi między innymi sklepy internetowe, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie bez wychodzenia z domu.
Zestaw gier towarzyskich
Opracowanie: home&you
Źródło: home&you

Gry planszowe dla każdego

Od jakiegoś czasu gry planszowe strategiczne, kooperacyjne czy bitewne podbijają serca nie tylko dzieci, ale zarazem nieraz serca dorosłych. Wiele osób spotyka się przy grach w domach, kawiarniach, restauracjach czy domach kultury. Wspólnie tworzą księstwa, pokonują potwory, konkurują o niezbędne zapasy i skarby czy wymieniają się materiałami na średniowiecznych szlakach handlowych.
torba
Opracowanie: MSM MOŃKI
Źródło: MSM MOŃKI

Czas na piknik

Z nieba leje się żar, wokół unosi się zapach kwiatów i traw, szkoda to przegapić siedząc w domu! Wolny czas warto spędzić na łonie natury. Oto 10 przykazań, dzięki którym piknik w gronie rodziny i przyjaciół stanie się prawdziwą przyjemnością.
Oliwier Janiak Karolina Malinowska
Opracowanie: KAPIF

Kolekcja ubrań Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej

Jedna z najbardziej znanych par polskiego show biznesu: modelka Karolina Malinowska i prezenter Olivier Janiak zrealizują swoje wielkie marzenie – zaprojektują autorską kolekcję ciuchów dla Niej i dla Niego.

Ona – znana top modelka. On – popularny prezenter telewizyjny. Uznawani za jedną z najbardziej gorących par w polskim show biznesie, teraz pracują nad własną kolekcją ubrań. Karolina Malinowska wraz ze swoim mężem Olivierem Janiakiem staną się prawdziwymi kreatorami mody.
Jaskiniowiec

Jaskiniowiec

Jaskiniowiec - to przewrotna i błyskotliwa próba uchwycenia różnic między kobietami i mężczyznami. Humorystyczne spostrzeżenia o naturze relacji damsko-męskich są silnie zakorzenione w zbiorowym doświadczeniu.
Maciej Stuhr Mistyfikacja
Opracowanie: Syrena Films

Niezwykła charakteryzacja Macieja Stuhra

Trudno uwierzyć, że mężczyzna na zdjęciu to Maciej Stuhr. Aktor zmienił się nie do poznania dzięki niezwykłej charakteryzacji do filmu "Mistyfikacja". Ponieważ akcja filmu rozgrywa się na przestrzeni kilkudziesięciu lat, Maciej Stuhr musiał poddać się zabiegom profesjonalistów, by jego postać autentycznie się postarzała.
Guernica Jarosław Koziara

Polska Guernica ponownie w Lublinie

20 lat temu na płocie KUL w Lublinie - dokładnie 28 maja 1989 roku, na tydzień przed wolnymi wyborami - powstało malowidło Jarosława Koziary (około 6m x 2,2m). W rocznicę tego wydarzenia  artysta odtworzy swoje dzieło.
Znanenieznane.pl logo
Opracowanie: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl

Atrakcje turystyczne i ciekawe miejsca dla dzieci

Park Linowy Carina
Opracowanie: znanenieznane.pl
Źródło: znanenieznane.pl
Chyba każdy, kto choć raz stanął przed zadaniem by znaleźć atrakcje dla dzieci lub zaplanować ciekawą wyprawę na weekend z dzieckiem z pewnością musiał zadać sobie wiele trudu by znaleźć gotowe pomysły i pakiety wyjazdowe przeznaczone dla maluchów. Naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych i nieco starszych fanów aktywnego wypoczynku wyszedł portal ZnaneNieznane.pl, który opisuje ciekawe miejsca na terenie Dolnego Śląska, które świetnie nadają się do obejrzenia w trakcie wycieczki z dziećmi.
Prawo dzieci do soboty bez telewizora
Opracowanie: ZnaneNieznane
Źródło: http://znanenieznane.pl

40% dzieci marzy

Prawo dzieci do soboty bez telewizora
Opracowanie: ZnaneNieznane
Źródło: http://znanenieznane.pl
Jednym z największych „pożeraczy” wolnego czasu i bliskości w rodzinie jest telewizor, co potwierdzają najnowsze badania oglądania telewizji prowadzone przez TNS OBOP. W okresie styczeń-kwiecień 2011 roku przeciętne dziecko spędziło dziennie średnio przed telewizorem 2 godziny i 25 minut.  To razem 34 dni w roku. Najwięcej czasu przed telewizorem spędziło w sobotę  – 3 godziny i 4 minuty. Absolutny rekord padł w sobotę 5 marca – aż 3 godzin i 43 minut.
Lidia Popiel
Opracowanie: Jacek Poremba
Źródło: Jacek Poremba

"Uwaga, kobiecość. Uwaga, kobieta." - wystawa fotografii Lidii Popiel

1 grudnia br. zostanie otwarta niepowtarzalna wystawa ”Uwaga, kobiecość. Uwaga, kobieta” autorstwa Lidii Popiel. Na wernisaż składa się zbiór fotografii znanych aktorek, piosenkarek, artystek - pięknych kobiet i wybitnych osobowości, które lidia popiel fotografowała na przestrzeni 25 lat.