X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
pająk
Opracowanie: Cowboy Dave

Wielka wystawa Gadów, Płazów i Ryb Egzotycznych

Podczas Wielkiej Wystawy Gadów, Płazów i Ryb Egzotycznych będzie można nie tylko podziwiać najciekawsze okazy z całego świata, ale też pogłaskać żywego pytona i przekonać się, że wcale nie jest groźny.
Anakondy, legwany, warany, egzotyczne pająki i dzikie ryby opanują na dwa tygodnie Blue City.
Sklep z grami planszowymi
Opracowanie: Simon Q
Źródło: http://www.flickr.com

Gry dla każdego

Granie staje się teraz coraz powszechniejsze także wśród osób dorosłych, którzy potrafią czerpać przyjemność z takiej rozgrywki. Gry planszowe to cudowne urozmaicenie zwyczajnego wypadu do pubu. Dużo lokali organizuje nawet specjalne gamesroomy, gdzie da się za niedużą opłatą wypożyczać gry, aby tylko sprostać wymogom własnych klientów. Po co jednak płacić za pożyczenie polskich wersji atrakcyjnych gier, skoro można dostać je na własność?
Spływy kajakowe Kaylon.pl
Opracowanie: Kaylon
Źródło: Kaylon.pl

Spływy kajakowe - pomysł na spędzenie swojego wolnego czasu

Gdy na myśl o spędzeniu wakacji na leżeniu na plaży zasypiasz z nudów zastanów się nad wykorzystaniem urlopu na aktywny wypoczynek. Warto pomyśleć o górskiej wędrówce, przykładowo przez kilka tygodni, między schroniskami, zdobywając kolejne szczyty. Możesz przejechać cały kraj na rowerze lub na stopa. Można też pomyśleć o innego rodzaju wyzwaniu dla odważnych, jakim są spływy kajakowe.
palma
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Hity lata 2011

Hity lata 2011 to najbardziej popularne filmy, muzyka, oraz trendy w makijażu i modzie. Jeśli chcesz wiedzieć co nosić, co warto obejrzeć w kinie i czego posłuchać na plaży koniecznie przeczytaj ten artykuł.
Zajęcia z dojazdem lektora
Opracowanie: Moose
Źródło: http://www.moose.pl

Jak wybrać wakacyjne kursy językowe?

Coraz częściej szkoły językowe prześcigają się w ofertach kierowanych do przyszłych uczniów. W jaki sposób zatem wybrać najlepszy dla siebie kurs angielskiego wrocław czy zdecydować się na angielski z dojazdem lektora?
Indywidualny kurs języków obcych
Opracowanie: Moose
Źródło: http://www.moose.pl

Efektywna nauka języka obcego

Hiszpański w szkole językowej czy angielski z dojazdem lektora? Osoby, które na co dzień pracują bądź uczą się w centrach miast często wolą przyjeżdżać na zajęcia prowadzone w szkole (typu angielski wrocław) inni dla odmiany wolą lekcje prowadzone w domu, biurze czy kawiarni.
fotografia studio
Opracowanie: Warszawska Szkoła Fotografii

Warsztaty fotograficzne

Na początku marca, w Warszawskiej Szkole Fotografii rusza nowy cykl miesięcznych, intensywnych zajęć z podstaw fotografii oraz cyfrowej edycji obrazu w programie Photoshop. Warsztaty skierowane są do wszystkich miłośników fotografii, którzy chcą rozpocząć bądź pogłębić swoją wiedzę w tej dziedzinie sztuki.
Międzynarodowy Festiwal Sztuki Performance
Opracowanie: Nigel Rolfe "Hand on Face"

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Performance

Performance Platform Lublin to nowy festiwal organizowany przez Ośrodek Sztuki Performance w Lublinie przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

To trzydniowa dawka najbardziej progresywnej z dziedzin sztuki współczesnej. Kuratorem festiwalu jest lubelski artysta Waldemar Tatarczuk, kurator programu performance w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie, biorący udział w festiwalach m. in. w Paryżu, Belfaście, Kijowie, Tel Awiwie, Pekinie, Bangkoku.
Monika Suchocka

Monika Suchocka otrzymała tytuł Miss Polski Nastolatek 2009

W niedzielę 6 września została wybrana najpiękniejsza Polska nastolatka. Jury przyznało tytuł Miss Polski Nastolatek 2009 16-letniej Monice Suchockiej, podczas gali finałowej wyborów. O tytuł najpiękniejszej nastolatki konkurowało 25 dziewczyn. Widzowie TV-4 obejrzeli na żywo relację z Gali Finałowej Miss Polski Nastolatek.
Moose - Centrum Języków Obcych
Opracowanie: Moose.pl
Źródło: www.moose.pl

Indywidualne kursy nauki języków obcych

MOOSE Centrum Języków Obcych to najszybciej rozwijająca się na terenie Polski szkoła zajmująca się indywidualnym nauczaniem języków obcych (typu hiszpański Poznań itp). Jesteśmy obecni na polskim rynku blisko 17 lat, wysokie standardy kształcenia mogą potwierdzić tysiące uczestników naszych kursów oraz pracowników wielu firm korzystających z naszych zajęć.