X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Zobaczyć Morze
Opracowanie: Ola PowerSport.pl

Projekt: "Zobaczyć Morze"

Projekt: "Zobaczyć Morze" (www.zobaczycmorze.pl)
Rejs żaglowcem "Zawisza Czarny" (www.zawiszaczarny.pl)
Termin: 1 sierpnia - 2 września 2008 (3 etapy po 10 dni)
Trasa: Gdynia, Kopenhaga, Skagen, Bergen, Den Helder, Helgoland, Kilonia, Karlskrona

Profesjonalna siłownia domowa

Kiedy posiadamy własny dom świetnym pomysłem jest urządzenie w nim małej siłowni. Zwykle mamy jedno pomieszczenie, z którym nie wiemy co zrobić, jak je urządzić. Wstawienie tam przyrządów do ćwiczeń będzie najlepszym co możemy zrobić. Szczególnie jeżeli zależy nam na utrzymaniu dobrej kondycji i zdrowia, a wizja ćwiczenia w obecności innych ludzi jest dla nas wielce niemiła. W tej sytuacji ćwiczenia we własnym domu są rozwiązaniem.
joga
Opracowanie: Len's Lens

DVD Joga - odkryj świadomość ciała

Płyta dedykowana jest studentom jogi o różnym stopniu zaawansowania. Zawiera prezentację 40 asan, także w uproszczonych wersjach. Pozycje trudniejsze mogą być pominięte bez utraty jakości całego programu. Sprzedaż: Merlin.pl, JOGA-JOGA.PL. Czas: 85 min
Gabriella jest jedną z najbardziej doświadczonych nauczycielek na świecie i prekursorką jogi w Polsce. Oferuje praktykę jogi w najlepszym wydaniu. Z wykształcenia jest doktorem fizyki.
Marcin Hortecki

Zostań mistrzem pokera

W poniedziałek, 3 września 2009 r. już po raz ósmy rozpoczną się największe na świecie Mistrzostwa Pokera Online - PokerStars World Championship of Online Poker (WCOOP). Przez 18 dni, od 3 do 21 września, zawodnicy z całego świata będą walczyć o mistrzowski tytuł World Champion 2009, prestiżową złotą bransoletkę oraz rekordową pulę nagród $40 mln.
Constant Rijkenberg

20-letni student ekonomii zwycięzcą PokerStars EPT San Remo

Warszawa, 27 kwietnia 2009 r. - We włoskim "Mieście Kwiatów" zakończył się właśnie ostatni turniej przed Wielkim Finałem prestiżowych zawodów pokera sportowego, PokerStars.com European Poker Tour. Zwycięzcą PokerStars EPT San Remo został 20-letni student ekonomii. Nagroda za pierwsze miejsce wyniosła €1,5 mln.
MArcin Horecki
Opracowanie: PokerStars.com

3. miejsce Marcina Horeckiego w European Poker Tour

Marcin "Góral" Horecki, członek teamu PokerStars PRO, zajął trzecie miejsce na międzynarodowym turnieju pokerowym PokerStars.com European Poker Tour w Londynie, wygrywając blisko 1.300.000 zł (300.000 funtów). To pierwszy tak duży sukces Polaka.
off-road
Opracowanie: Event4x4

Off-roadowe przywoływanie wiosny

Cała Polska wypatruje wiosny, jednak ona najwidoczniej potrzebuje większej zachęty. Agencja Event4x4 zaprasza na off-roadowe przywoływanie wiosny na Zlocie Podróżników Wiosenny OFF. Impreza odbywa się po raz siódmy, ale pierwszy raz w górskiej okolicy.
narty
Opracowanie: Turistrada.pl

Narty w marcu i w kwietniu?

W marcu, gdy w Polsce zaczynają się roztopy i sezon na powodzie, w Alpach czy Dolomitach trwa najlepszy okres na szusowanie po stokach – dlatego wiele osób planuje wyjazdy na narty właśnie na początek wiosny. Koniec sezonu narciarskiego to bowiem liczne promocje w hotelach i pensjonatach, darmowe skipassy i względny spokój na stokach.
bieg niepodległości

XXI Bieg Niepodległości

11 listopada br. w Warszawie odbędzie się XXI Bieg Niepodległości. W tym roku biegacze, zawodnicy na wózkach i rolkarze, pokonają trasę liczącą 10 km.
bieg niepodległości trasa

XXI Bieg Niepodległości - pokażmy się Europie

11 listopada br. odbędzie się XXI Bieg Niepodległości. Tegoroczne wydarzenie urozmaici specjalne wydarzenie: utworzenie "żywej", biało-czerwonej flagi przez uczestników Biegu. Dodatkowo organizator przygotował liczne konkursy, w których do wygrania będzie m.in. sprzęt elektroniczny.