X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Vagabond

Vagabond Opera na 31. PPA

Europejski kabaret! Vintage Americana! Bałkański taniec brzucha! Neoklasyczna Opera! Vagabond Opera! The Washington Post napisał o nich: "to zespół o nieskończonym uroku, pełen nieokiełznanej energii i mistrzostwa muzycznego ze szczyptą egzotyki i rozpusty".
Strefa Kibica Poznań na Euro 2012
Opracowanie: www.strefakibica.poznan.pl
Źródło: www.europoznan2012.pl

Harmonogram koncertów - Strefa Kibica w Poznaniu

oznańska Strefa Kibica otwarta zostanie już 8 czerwca o godz. 15 i działać będzie przez 24 dni. Do grupy 40 artystów, których nazwiska poznaliśmy w połowie maja, dołączyli kolejni wokaliści i zespoły.
Maria Sadowska
Opracowanie: Złote Tarasy
Źródło: Złote Tarasy

Marysia Sadowska na Letniej Scenie Złotych Tarasów!

Złote Tarasy serwują swoim klientom w tegoroczne wakacje wiele smakowitych doznań muzycznych. Nie inaczej będzie również tym razem, bowiem na Letniej Scenie w sobotę, 20 sierpnia wystąpi Marysia Sadowska.

Jak na Gwiazdę Tygodnia przystało zabierze gości w niezapomnianą muzyczną podróż. Fanów jazzu nie może również zabraknąć na koncertach z udziałem Artura Dutkiewicza, który zagra na Letniej Scenie od wtorku do czwartku (25-25 sierpnia).
logo
Opracowanie: Intro Media
Źródło: Intro Media

Festiwal bluesa w Zamku Kliczków

Latem na Zamku w Kliczkowie będzie naprawdę głośno. W średniowiecznych murach rozbrzmi śpiew i dźwięki gitar. Wszystko z powodu, kultowego już dziś, festiwalu blues nad Bobrem.
W pięknej scenerii Borów Dolnośląskich wystąpią między innymi Krystyna Prońko, Marek Napiórkowski i Wojtek Pilichowski.
Krzysztof Penderecki w Cieszynie
Opracowanie: Grupa Reklamowa Niedzielski

Krzysztof Penderecki w Cieszynie

Od początku 2010 r. aż do sylwestra w Cieszynie odbywają się dziesiątki wydarzeń zorganizowanych z okazji obchodów 1200-lecia legendarnego założenia miasta. Według podania w 810 r. trzej synowie słowiańskiego króla niespodziewanie spotkali się po długiej rozłące i w miejscu spotkania założyli gród – dając wyraz swojej wielkiej radości, nazwali go Cieszynem.
para taniec

Koncert charytatywny Jarosława Tomaszewskiego

W najbliższa niedzielę, 7 marca w warszawskim klubie SOTANO, o godz. 20.00 zaśpiewa utwory ze swojej płyty Pt.: "Pomarańczowe marzenia" - Jarosław Tomaszewski. Nie będzie to jednak zwykły koncert. Tomaszewski jeszcze w latach 60. zakochał się w Bieszczadach i postanowił wywołać pospolite ruszenie na rzecz pomocy cerkwi w Baligrodzie.
Ewa Farna i Katerine
Opracowanie: Studio69

Poznaj Hity lata 2009!

Sopot Hit Festiwal 2009 już za nami. Przez dwa dni wybieraliśmy polski i zagraniczny hit lata 2009 czyli utwory, które nucić będzie cała Polska, a trzeciego dnia wraz z Budką Suflera obchodziliśmy 35-lecie istnienia grupy.
flamenco

Michał Czachowski – "Indialucia" - powrót do korzeni

Mimo, że wydana w 2005 roku płyta gitarzysty Michała Czachowskiego powstawała przez pięć lat, a nagrania, w których brało udział kilkunastu pochodzących z Indii, Hiszpanii i Polski muzyków, zarejestrowano na dwóch kontynentach w pięciu studiach muzycznych.
Eric Clapton
Opracowanie: www.brzmienia.eu

Eric Clapton w Gdyni…

To był koncert roku, albo lepiej – ostatnich kilku lat. Nagłośnienie doskonałe, selektywny, nie za głośny dźwięk. Byłem w kilku miejscach i słyszałem wszędzie tak samo (to już szczyt świata w akustyce). Perfekcyjny i cudowny śpiew dwóch dziewczyn, białej i czarnej – z gospelowym doświadczeniem, sprawiający wrażenie, że występ ten jest dziełem zespołu.
MITAM

MITAM- Międzynarodowe Targi Muzyczne

Konferencja prasowa, zorganizowana 17 lipca br. w poznańskim Naszym Klubie,  dotyczyła Międzynarodowych Targów Muzycznych MITAM. Jej uczestnikami byli przedstawiciele nie tylko poznańskich mediów, lecz również osoby z   szerokimi zainteresowaniami muzycznymi,   jednocześnie tworzący  tematyczne i hobbystyczne portale internetowe i radia internetowe.