X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Kwartet Dolce Vita

Kwartet Dolce Vita

Kwartet Dolce Vita tworzą muzycy profesjonalni, absolwenci Akademii Muzycznych w Gdańsku i Bydgoszczy. Muzycy doskonalili warsztat w orkiestrach symfonicznych i zespołach kameralnych. Są laureatami wielu konkursów. Zespół ma również za sobą szereg występów w kraju, a w szczególności w województwie lubelskim – skąd pochodzi.
Pepsi Vena Music Festival

Pepsi Vena Music Festival po raz piąty

Młodzi, utalentowani, a przede wszystkim niezależni. Tacy są właśnie uczestnicy Pepsi Vena Music Festival - imprezy, która odbędzie się w dniach od 9 do 11 października w Łodzi.
koncert
Opracowanie: Karolina Glazer

Wyjątkowy duet z okazji Zaduszek

2 listopada, w klubie Gościniec w Bełchatowie, wystąpi wyjątkowy duet muzykówwokalistka jazzowa Karolina Glazer i Krzysztof Ścierański, legenda polskiej muzyki basowej.
MITAM

Na MITAM uśmiechnięta muzyka

Ogólnie narzekamy w Poznaniu, że dzieje się niewiele, że jeśli już się o czymś dowiadujemy, to z reguły po czasie i do tego pocztą pantoflową. A publikatory nie służą informowaniu o wszystkim, co ciekawe, choć nawet dziecko wie, że taka ich rola.
izotop

Amerykańska "muza" i wiecznie żywy Presley

Po... poznańsku, mimo ulewy, w połowie sierpnia bez mała połowa miasta tętniła muzyką. Wielotwarzową, z podkreśleniem jej amerykańskich korzeni, ale i naszą. W 31. rocznicę "przejścia Elvisa Presleya do najwyższej sali koncertowej świata" Krzysztof Wodniczak zaprosił na spotkania z muzyką wszelaką – choć zawsze dobrą.
Chopiniana

Chopiniana – Dni Fryderyka Chopina w Warszawie

Festiwal, popularyzujący życie i twórczość najwybitniejszego polskiego kompozytora. Organizatorzy realizują go pomijając formę tradycyjnego recitalu. Koncerty, spektakle teatralne i baletowe, wystawy, pokazy mody (często plenerowe) odbywają się w Warszawie w obiektach związanych z osobą Fryderyka Chopina.
AUKSO Marek Moś

"Święto Wrocławia"

23 czerwca 2008 (poniedziałek), godzina 20.00, Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego, ul. Woronicza 17 – koncert "Święto Wrocławia"
U2

Moja droga do U2 w 3D

Czy trójwymiarowe spektakle z koncertów irlandzkiego zespołu U2 zrewolucjonizują kino? Czy będziemy chodzić na koncerty do kin czy też pojawią się wreszcie pełnometrażowe fabuły 3D?