X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
wystawy
Opracowanie: Katarzyna Sikora

"Kobiety Azji"

Wystawa Katarzyny Sikory - "Kobiety Azji" na DZIEŃ KOBIET
Zapraszamy na wystawę fotografii Katarzyny Sikory "Kobiety Azji", której organizatorem jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie. Wystawę można oglądać w Traffic Club przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie, od 25 lutego do 17 marca.

Ubrania damskie w sklepie internetowym - modne garsonki, sukienki i inne

Moda damska to najlepiej rozwijająca się branża handlowa. Żadna inna nie zdobyła takiego sukcesu jak ubrania dla kobiet. Nie jest wiadomym, czy tak się stało za sprawą rozwoju trendów mody, czy może po prostu stąd, że kobiety uwielbiają mieć tych ubrań dużo. Z myślą o kobietach pracujących powstają coraz to nowe sklepy, gdzie kupisz odzież bez wychodzenia z domu.
impreza
Opracowanie: Michał Borowik

Wyjątkowa Warszawa

Warszawa jest specyficznym miastem z charakterystycznym klimatem, budowanym przez restauracje, galerie sztuki, kluby. Z dnia na dzień obserwujemy przybywanie kolejnych ciekawych miejsc, które oczywiście "koniecznie trzeba odwiedzić".
Kompania Dropsa
Opracowanie: www.teatrbajka.pl

Kompania Dropsa- na motywach utworów Jana Brzechwy

Historia Tomka Dropsa, który wyrzucony z domu przez swych pięciu braci, wyrusza z grupą przyjaciół – Bocianem, Wiewiórką, Myszą, Ślimakiem i Stonogą na podbój świata. Próbując jakoś zarobić na życie, zakłada z nimi wędrowną kompanię teatralną. Ich pierwsze przedstawienie na rynku w Klimontowie – "Pan Soczewka na dnie oceanu" okazuje się wielkim sukcesem. Z pomocą biednym artystom przychodzi wszechwładny wojewoda…
sztuka

"Utwór sentymentalny na czterech aktorów"

Spektakl autorski Piotra Cieplaka i aktorów Montowni (Adam Krawczuk, Marcin Perchuć, Rafał Rutkowski, Maciej Wierzbicki) pod tytułem "Utwór sentymentalny na czterech aktorów" wspomaga muzyką na żywo zespół SzaZA.
spektakl

"Nic co ludzkie" - Scena Prapremier "InVitro" Centrum Kultury w Lublinie

Pewne tematy są w naszym kraju nietykalne. "Nic co ludzkie" porusza problemy holocaustu i pogromów żydowskich w powojennej Polsce, rozgrzebując to co wyjątkowe w Polsce zostało przemilczane.
sofa Niki Zupanc
Opracowanie: Nika Zupanc

Minimalizm w twórczości Niki Zupanc

Słynne centrum designu w Mediolanie, Superstudio Più, znów zatętniło życiem. Wszystko to za sprawą młodej, słoweńskiej projektantki Niki Zupanc, która w kolejnej już edycji targów Salone del Mobile, ponownie przeniosła nas w świat swoich pomysłów i pięknych przedmiotów.
Nic co ludzkie

"Nic co ludzkie" - ponownie w Teatrze!

Spektakl "Nic co ludzkie" Sceny Prapremier InVitro - w reżyserii Pawła Passiniego, Piotra Ratajczaka i Łukasza Witta-Michałowskiego będzie można obejrzeć w ramach III Praskiego Przeglądu Teatralnego HAJDPARK.
warsztaty
Opracowanie: Centrum Kultury w Lublinie

"L²" - potęgowanie kultury Lublina i Lwowa

Ideą projektu "L²" jest stworzenie okazji do spotkania różnych środowisk twórczych Lublina i Lwowa. Są to przede wszystkim przedstawiciele "młodej", współczesnej sztuki i kultury.
Goło i wesoło
Opracowanie: www.teatrbajka.pl

Goło i wesoło

Komedia "Goło i wesoło' autorstwa Stephena Sinclaire'a i Anthony McCartena zawojowała już cały świat, nie schodzi z afisza od prapremiery w Mercury Theatre w Auckland w Nowej Zelandii w 1987 r.