X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Król Ból
Opracowanie: www.teatrbajka.pl

Król Ból

Zabawna historia o królu, który złości się na swoich poddanych z powodu bólu zębów. Poddani różnymi sposobami próbują ulżyć cierpieniu Króla, aby przywrócić upragniony spokój w królestwie. Wojna wisi na włosku, sytuację próbuje ratować Królewna, ale zostaje podejrzana o szpiegostwo, Król gubi berło, Ochmistrzyni, która się na wszystkim zna chce odejść od pierwszego i kto wie jakby to się wszystko skończyło gdyby nie podstęp i… Dentysta.
Zamknij oczy i pomyśl o Anglii

Zamknij oczy i pomyśl o Anglii

Jedna z zabawniejszych fars słynnego autorskiego teamu Johna Chapmana i Anthonyego Marriotta. Akcja szybka i dowcipna. Typowa komedia omyłek i nieporozumień.
Dzikie żądze
Opracowanie: www.teatrbajka.pl

Dzikie żądze

Państwo Griffin to zamożne małżeństwo w zaawansowanym średnim wieku, mieszkające w bogatej dzielnicy Londynu. On jest prezesem dużej firmy pracującej na zlecenie państwa, ona przystojna, nieco znudzona, ale raczej dama.
Ucho Van Gogha
Opracowanie: www.teatrbajka.pl

Ucho Van Gogha

Twórcy legendarnego już FREDRO DLA DOROSŁYCH MĘŻÓW I ŻON, jednego z najbardziej obleganych obecnie spektakli w Warszawie, realizują swoje kolejne przedstawienie. Tym razem ŻEBROWSKI&KORIN ProSkene wspólnie z Teatrem BAJKA zaskoczą widzów tragikomedią UCHO VAN GOGHA współczesnego niemieckiego autora Freda Apke.
Hipnoza
Opracowanie: www.teatrbajka.pl

Hipnoza- Antoni Cwojdziński

"Hipnozę" Antoni Cwojdziński napisał w połowie XX wieku łącząc swoje wykształcenie fizyka z fascynacją teatrem i niewątpliwym talentem literackim.
Zaskakujący przebieg akcji, błyskotliwy dialog między aktorką-pacjentką i lekarzem-wyznawcą terapii poprzez hipnozę, daje możliwości wielorakiej interpretacji wykonawcom i twórcom spektaklu. Nic więc dziwnego, że w II połowie XX wieku tak często sięgano po ten sceniczny dramat zawsze z sukcesem u publiczności.
fort Ukraina
Opracowanie: Filia Centrum Kultury w Lublinie

Międzynarodowy Festiwal Sztuki "Fort.Missia."

Festiwal odbywać się będzie na obronnych fortach z czasów I wojny światowej (w których przebywał legendarny wojak Szwejk), w teraźniejszej strefie przygranicznej w pobliżu Szegyni.
słowodaję festiwal opowiadaczy

"Słowodaję"- Festiwal opowiadaczy

Piątek 3 lipca
Wirydarz Klasztoru o. Dominikanów
Noc Kultury w Lublinie

Noc Kultury w Lublinie

6 czerwca po raz trzeci powraca do Lublina niezwykłe wydarzenie artystyczne i społeczne – Noc Kultury.
żółta strzała

Żółta Strzała w Lublinie

Żółta Strzała to pociąg, który nie ma początku ani końca. Nie zatrzymuje się na żadnej stacji i nie można z niego wyjść. W środku toczy się normalne życie: ludzie rodzą się i umierają, kochają, robią interesy, grają w karty, zapełniają codzienność drobnymi zajęciami. Nie słyszą nawet stukotu kół. Tylko nieliczni zadają sobie pytania: dokąd jedziemy? co jest poza pociągiem?
Ostatni taki ojciec
Opracowanie: Centrum Kultury w Lublinie

Scena Prapremier InVitro zaprasza

Teatr Centralny zaprasza:
14.04.2009/15.04.2009 - Scena Prapremier InVitro Ostatni taki ojciec
15.04.2009/16.04.2009 - Teatr Provisorium i Kompania Teatr "Emigranci"