X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
pawilon EXPO w Szanghaju

EXPO - SZANGHAJ 2010

SZANGHAJ w 2010 roku ma podwójną moc przyciągania. Chińskie Megalopolis zaprasza turystów na światową wystawę EXPO.
Oksana Moria

Oksana Moria otrzymała tytuł Miss Supranational 2009

W sobotę 5 września na Gali finałowej Miss Supranational 2009 w płockim Amfiteatrze wybrano ponadnarodową piękność. Koronę Miss Supranational 2009 oraz tytuł Miss Supranational Photogenic 2009 otrzymała Oksana Moria – Miss Ukrainy.

W konkursie brała też udział Klaudia Ungerman Miss Polski 2008 i otrzymała tytuł II Wicemiss Supranational 2009. Zmagania najpiękniejszych reprezentantek z różnych krajów świata na żywo relacjonowała stacja TV4.
fotografia studio
Opracowanie: Warszawska Szkoła Fotografii

Warsztaty fotograficzne

Na początku marca, w Warszawskiej Szkole Fotografii rusza nowy cykl miesięcznych, intensywnych zajęć z podstaw fotografii oraz cyfrowej edycji obrazu w programie Photoshop. Warsztaty skierowane są do wszystkich miłośników fotografii, którzy chcą rozpocząć bądź pogłębić swoją wiedzę w tej dziedzinie sztuki.
Indywidualny kurs języków obcych
Opracowanie: Moose
Źródło: http://www.moose.pl

Efektywna nauka języka obcego

Hiszpański w szkole językowej czy angielski z dojazdem lektora? Osoby, które na co dzień pracują bądź uczą się w centrach miast często wolą przyjeżdżać na zajęcia prowadzone w szkole (typu angielski wrocław) inni dla odmiany wolą lekcje prowadzone w domu, biurze czy kawiarni.
Zajęcia z dojazdem lektora
Opracowanie: Moose
Źródło: http://www.moose.pl

Jak wybrać wakacyjne kursy językowe?

Obecnie szkoły nauki języków obcych prześcigają się w ofertach kierowanych do przyszłych uczniów. W jaki sposób zatem wybrać odpowiedni dla siebie kurs angielskiego wrocław czy zdecydować się na angielski z dojazdem lektora?
Międzynarodowy Festiwal Sztuki Performance
Opracowanie: Nigel Rolfe "Hand on Face"

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Performance

Performance Platform Lublin to nowy festiwal organizowany przez Ośrodek Sztuki Performance w Lublinie przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

To trzydniowa dawka najbardziej progresywnej z dziedzin sztuki współczesnej. Kuratorem festiwalu jest lubelski artysta Waldemar Tatarczuk, kurator programu performance w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie, biorący udział w festiwalach m. in. w Paryżu, Belfaście, Kijowie, Tel Awiwie, Pekinie, Bangkoku.
Zbliżacz podróżniczy
Opracowanie: znanenieznane.pl
Źródło: znanenieznane.pl

Planowanie wycieczki dla dzieci

Miłośnicy województwa dolnośląskiego zyskali wspaniałe narzędzie do wyszukiwania ciekawych obiektów i tras turystycznych zlokalizowanych na terenie regionu. Dzięki specjalnej wyszukiwarce nie musimy już przeglądać przewodników chcąc wytypować kilka miejsc wartych zobaczenia.
Danuta Stenka
Opracowanie: www.grandoff.eu

Danuta Stenka nagrodzona na festiwalu GRAND OFF

W sobotę, tj. 22 listopada br. na uroczystej gali w warszawskim Teatrze Kamienica przyznano nagrody Grand Off 2009. Danuta Stenka triumfowała w kategorii "Najlepsza Aktorka". Nagrodę tę otrzymała za rolę w filmie "Janek" w reżyserii Piotra J. Lewandowskiego.
Rafał Rutkowski
Opracowanie: Teatr Buffo
Źródło: Teatr Buffo

„Seks polski” one-man show Rafała Rutkowskiego

Latynosi są świetni w łóżku, Skandynawowie nie mają zahamowań, Afrykanie nie mają powodów do wstydu, Azjaci mają, ale za to technicznie są świetni. A Polacy? Co możemy dać światu w materii seksu? Jakimi jesteśmy kochankami? Czy dla naszych łóżkowych osiągnięć ma znaczenie fakt, że wiedzieliśmy jak obalić komunizm? Czy Kopernik, Chopin, Wałęsa i papież to nasz cały wkład w seksualną historię świata?
Król Olch
Opracowanie: Centrum Kultury w Lublinie

"Król Olch" - PREMIERA

"Pójdź, miła dziecino!, Ach, po cóż ten płacz. Zabawię się z tobą tak pięknie - o, patrz!"
J.W. Goethe

"Zaczynem naszego nowego projektu jest niewątpliwie spotkanie Tomasza Bazana – wymienianego jako jednego z najciekawszych artystów na polskiej scenie tańca z Piotrem Trojanem – młodym aktorem z głośnym debiutem. Michel Tournier w eseju poświęconym balladzie J.W. Goethego zwraca uwagę na dwuznaczny, cielesny wymiar namiętności Króla Olch, który najpierw próbuje oczarować i kusić małego chłopca, a jak mu się to nie udaje, porywa go i uśmierca.