X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Organizacja spływów kajakowych - Kaylon
Opracowanie: Kaylon
Źródło: Kaylon.pl

Planując wypoczynek zdecyduj się na kajaki

Fani turystyki stawiający na dynamiczny wypoczynek oraz urlop z nutką adrenaliny bez wątpienia zainteresują się ofertą firmy Kaylon, która przez cały rok organizuje unikalne spływy kajakowe. Wycieczka na kajaki to nie tylko okazja do obcowania z przyrodą ale także świetny pomysł na imprezę dla firmy czy wyjazd integracyjny. Wszystkich zainteresowanych takim niecodziennym spędzaniem czasu zapraszamy na stronę Kaylon.pl!
Urban Highline

Urban Highline - Festiwal Sztukmistrzów

Urban Highline to ekstremalna wersja chodzenia po linie nad miastem.
Lina-taśma rozpięta będzie pomiędzy budynkami nad ul. Wieniawską - z dachu Urzędu Wojewódzkiego do okien najwyższego piętra Urzędu Miasta.

* Highline - wysoka lina
Emiliano Sanchez Alessi
Opracowanie: Materiały prasowe

Festiwal Sztukmistrzów w Lublinie

Festiwal Sztukmistrzów już po raz drugi odbędzie się w Lublinie, by na trzy dni zaczarować wszystkich prawdziwą i aktualną sztuką nowego cyrku. Międzynarodowa formuła imprezy umożliwi poznanie nie tylko artystów z Polski, ale także z Francji, Hiszpanii, Włoch, Finlandii i Argentyny.
festiwal

Międzynarodowy Festiwal "Konfrontacje Teatralne"

Międzynarodowy Festiwal "Konfrontacje Teatralne", dzięki dwunastu poprzednim edycjom, ma ugruntowaną pozycję i wymieniany jest wśród pięciu najważniejszych festiwali teatralnych w Polsce.
Spływ kajakowy rzeką Kamienną
Opracowanie: Jura Park Bałtów
Źródło: http://www.juraparkbaltow.pl

Weekendowy spływ kajakiem

Jeszcze tylko poniedziałek, jeszcze tylko wtorek, jeszcze tylko środa i tak każdego tygodnia trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy zbliża się piątek, można spokojnie zacząć planować, jak wykorzystać te dwa dni wolne od stresu, pracy i codziennych obowiązków. Latem jest dużo okazji by spędzić weekend aktywnie, najlepiej na łonie natury z rodziną. I wcale nie trzeba wybierać się gdzieś daleko, aby ten czas atrakcyjnie spędzić. Korzystną ofertą może być spływ kajakowy.
praga
Źródło: www.orlicatravel.pl

Wyjazd integracyjny do Pragi - jak wybrać najlepszą ofertę?

Mamy możliwość przedstawić indywidualnie przygotowaną dla Państwa ofertę wyjazdu do Złotej Pragi jako wyjazdy integracyjne. Praga to jedno z najbardziej wyjątkowych aglomeracji naszej części Europy. Architektura tego miasta to prawdziwa encyklopedia i świetny podręcznik prowadzący nas poprzez prądy w historii sztuki. Zachwyca bajkowa atmosfera barokowych kościołów i gotyckich wież oraz renesansowych domów mieszczańskich. Pobyt w Pradze to żywa lekcja historii i kultury.
Utwór sentymentalny na czterech aktorów

"Utwór sentymentalny na czterech aktorów"

To już trzecie spotkanie Teatru Montownia z Piotrem Cieplakiem.
Tym razem w zamkniętej, papierowej przestrzeni na scenie Teatru Praga opowiedziane zostaną historie czterech panów.
zdjęcie
Opracowanie: Agata Kwiecień
Źródło: abcslubu.pl

Profesjonalne sesje zdjęciowe dla każdego

Często ostatnio mamy okazję po wprowadzeniu w wyszukiwarkę frazy, na przykład "fotograf Wrocław" znaleźć ogłoszenia fachowych fotografów, lub fotografów amatorów proponujących sesje zdjęciowe. Oferty dotyczą tak udokumentowania ważnej w życiu sytuacji, jak również sesji "bez powodu". Kto bierze udział w takich sesjach fotograficznych? Do czego będziemy mogli takie zdjęcia wykorzystać?
Festiwal Muzyki Teatralnej
Opracowanie: Jeleniogórskie Centrum Kultury

Muzyka teatralna - autonomia współuczestnictwa

Można wyobrazić sobie teatr bez reżysera, bez dramaturga, bez scenografa, bez widzów, nie można go ustanowić bez aktora. Jeśli jednak, szanując samotność aktora i nie chcąc osłabić jego uwagi, chcemy wyposażyć go w towarzysza koncentracji, intuicji, to pierwsze, o czym myślimy, to muzyka.
Runa Thurisaz

Runy - zaczarowany świat Runy Thurisaz

Runa Thurisaz jest trzecią Runą w Futharku. Na karcie Voenix przedstawiony jest Thor Gromowładny, który z ogromną siłą rzuca błyskawicami i piorunami. Żywiołem Runy Thurisaz jest więc Ogień.