X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Jak zorganizować przyjęcie we Wrocławiu

Wielu z nas przynajmniej parę razy w życiu staje przed koniecznością zorganizowania jakiejś imprezy okolicznościowej. Organizujemy przyjęcie weselne, chrzciny, komunię dla dziecka, czasem dostajemy polecenie by zorganizować firmowy bankiet. Jest tego wiele, więc dobrze jest wiedzieć jak się do tego zabrać. Istnieją tak właściwie dwa rozwiązania.
święto kwiatów
Opracowanie: BIURO KWIATOWE HOLANDIA

Weekend w doborowym towarzystwie

Zakończyła się warszawska, plenerowa impreza rodzinna w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego.
pochód majowy

1 maj - Święto pracy

Święto Pracy obchodzone 1 maja, to tradycja międzynarodowa. Pierwsze obchody miały miejsce w 1980 roku, znane wówczas jako międzynarodowe święto klasy robotniczej.
most
Opracowanie: Rafin Developer
Źródło: Rafin Developer

Weekend pod Warszawą

Piękno jest tak blisko! Tak można zwrócić się do mieszkańców stolicy, którzy masowo nawiedzają Zakopane i polskie morze, a omijają urocze Mazowsze. A w rzeczy samej jest tam wiele do zobaczenia!
Dzień Przytulania

24 czerwca - Polski Dzień Przytulania

Społeczeństwo polskie zdecydowanie lubi się przytulać! Korzystamy z tego dobrodziejstwa na każdym możliwym kroku i ma to duży wpływ na nasze życie.
koń
Opracowanie: happening.pl

Końskie zdrowie

Zopowy, a może Zopowa – tak naprawdę nikt nie jest pewien, jak nazywa się ta mała wioska pod czeską granicą. Nawet lokalni urzędnicy. Jedyną dostępną dla mieszkańców atrakcją jest gminne boisko do piłki nożnej. Wieś mieści w sobie jednak prawdziwy skarb – Ośrodek Samotnej Matki z Dzieckiem, prowadzony z prawdziwym poświęceniem przez ludzi dobrej woli.
Tradycje weselne
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Tradycje weselne

Polska kultura bogata jest w różnego rodzaju obyczaje i tradycje weselne, które w zależności od regionu kraju, przybierają różnorodne formy. Wszystkie te obrzędy i przesądy mają na celu przynieść Parze Młodej szczęście, zdrowie i dostatek.
Samolot
Opracowanie: capcloud
Źródło: http://sxc.hu

Prezenty dla niego

Każda kobieta, bez wyjątku, systematycznie mierzy się z zadaniem kupna prezentu dla mężczyzny: ukochanego, ojca, syna, brata, czy przyjaciela. Zadanie jest proste, gdy wiemy wszystko o osobie obdarowywanej, między innymi: czym się interesuje i o czym marzy.
plecak
Opracowanie: JuanJaén

Pierwszy dzień wiosny

Pierwszy dzień, a właściwie pierwsza chwila wiosny to moment kiedy słońce przekracza równik.
albumy nototatniki
Opracowanie: Namaste

Prezenty prosto z Indii

Myśli, wspomnienia i nawet te najbardziej wyjątkowe chwile są tak ulotne i nietrwałe, że wymagają uwiecznienia. Dzięki szerokiej gamie produktów firmy Namaste, importowanych prosto z Indii, utrwalimy je w unikalnej formie.