X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Opis kategorii

Armatura kuchenna
nowe mieszkania
Źródło: pixabay.com

Impreza w nowym mieszkaniu

Zakup pierwszego mieszkania to doniosły moment w życiu każdego z nas. Ten moment warto we właściwy sposób obejść i zaprosić znajomych na parapetówkę. Zwyczajowo takie przyjęcie urządza się przed umeblowaniem mieszkania, ale coraz częściej goście zapraszani są do w pełni urządzonego domu. Jest to najlepsza chwila do zaprezentowania go. Skromne podarki na tę okazję są zawsze dobrze postrzegane. Aby trafić z prezentem w upodobania nowych właścicieli, należy wnikliwie przysłuchiwać się historiom związanych z biegiem urządzania mieszkania.
Wiosenne tulipany
Opracowanie: ComùnicaTI
Źródło: http://www.flickr.com

Kwiaciarnia wysyłkowa

Na specjalne okazję, na prezent, a często także bez konkretnego powodu. Kto z was nie kupował kiedyś kwiatka z okazji dnia dziadka. Wiązanki z róż czy storczyków zawsze stanowiły miły prezent. Dzisiaj najprościej kupić wiązanki w internecie, na przykład wpisując słowa kwiaciarnia Łódź albo kwiaciarnia Szczecin kwiaciarnia szczecin.
Kuchenne dodatki inspirowana kawą w home&you
Opracowanie: home&you
Źródło: home&you

Kuchenne dodatki inspirowana kawą w home&you

Espresso, latte, mocha, cappuccino... niemal wszyscy kochamy kawę i pijemy ją w przeróżnych postaciach. Z myślą o fanach małej czarnej home&you przygotowało specjalne serie dodatków kuchennych.
zestawy do wina
Opracowanie: Rosendahl
Źródło: Rosendahl

Wielkie Dionizje

Pasja degustowania wina, raczenia się nim, zmyślnego i sprawnego otwierania, serwowania i przechowywania go opętała cały świat. Nie ma kraju, w którym z upodobaniem nie rosłaby rzesza wielbicieli daru Dionizosa. Wielkie Dionizje można współcześnie odprawiać nawet codziennie. Uświetniają je zestawy do wina znanych kreatorów dbających o to, by ten najszlachetniejszy trunek świata miał odpowiednią oprawę...
Kuchnia w stylu włoskim
Opracowanie: Gawin

Włoski klimat w kuchni

Uwielbiasz włoski klimat? Marzysz o delektowaniu się aromatycznym spaghetti rodem ze słonecznej włoskiej wyspy? Bogate i niezwykłe aromaty śródziemnomorskiej kuchni, pamiętane od pierwszego spróbowania, możesz teraz chłonąć w domowym zaciszu swojej kuchni… Jest to możliwe dzięki nowemu zestawowi Fabryki Mebli Gawin – Capri.

Kuchnia włoska szuka równowagi pomiędzy aromatami, smakami, strukturami i kolorami...
meble

Capri – włoski klimat w kuchni

Uwielbiasz włoski klimat? Marzysz o delektowaniu się aromatycznym spaghetti rodem ze słonecznej włoskiej wyspy?
Jak urządzić dom lub mieszkanie
Opracowanie: Future PR
Źródło: Future PR

Czy to już czas na remont?

Żeby nadać naszym wnętrzom nowy charakter, nie musimy wnet zabierać się za całkowity remont. Wystarczy, że wykorzystamy parę chwytów, które pomogą nam niewielkim nakładem wydatków znacząco odmienić jego obecny wygląd.
kuchnia
Opracowanie: Mastercook
Źródło: Mastercook

Wakacyjne zakupy z Mastercook

Wszechstronnie i nowocześnie wyposażona kuchnia to doskonałe miejsce zarówno do przygotowywania domowych potraw, jak i przyjemnego spędzania czasu w rodzinnym gronie.
Płytki gresowe

Miejsce relaksu dla Twojej rodziny

Łazienka to niezwykle ważne pomieszczenie w mieszkaniu. Tutaj się relaksujemy, tam przygotowujemy się do każdego nowego dnia. Musi więc być piękna, miła i powinniśmy czuć się w niej dobrze i absolutnie powinniśmy w niej ułożyć dobre płytki ceramiczne.
stojaki
Opracowanie: Casa Bugatti, Skagerak Denmark

Kuchenna epoka czystości – stojaki na papierowe ręczniki

Jeśli gotowanie jest pasją, towarzyszy jej zapamiętanie, nieokiełznany, demiurgiczny i dynamiczny akt twórczy. Ta barwna ekspresja przejawia się wyraziście na blacie, podłodze, kuchence, czy na ubraniu gotującego. Tu coś pryśnie, tam kapnie, tu wyleci z impetem z miski. Na tym właśnie polega urok spontanicznego, radosnego gotowania.