X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Chrapanie można wyleczyć
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Chrapanie można wyleczyć

Chrapanie stanowi uciążliwy problem, którego nie należy lekceważyć, ponieważ niesie ze sobą duże ryzyko komplikacji zdrowotnych.
Wzmocnij serce właściwą dietą
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Wzmocnij serce właściwą dietą

Kieliszek czerwonego, wytrawnego wina, dużo warzyw i owoców oraz regularna aktywność fizyczna – co jeszcze wspomaga nasze serce, a co jest dla niego szkodliwe i przyczynia się do chorób układu krążenia? O poradę warto zapytać dietetyka.
testy ciążowe
Opracowanie: Torsten Mangner

TEST CIĄŻOWY - czy jestem w ciąży?

Dobre pytanie, prawda? To nic wielkiego, jeśli osoba wypowiadająca te słowa jest już dojrzałą kobietą i ciąża jej nie przeraża. Gorzej gdy takie pytanie stawia sobie młoda dziewczyna, która jest jeszcze w trakcie nauki, na utrzymaniu rodziców. Ostateczność gdy do tego wszystkiego nie jest w stałym związku. Takie sytuacje nie zdarzają się już sporadycznie, nie są wzięte z filmów.
Laser – skuteczny sposób na żylaki
Opracowanie: Agencja Royal Brand PR
Źródło: Agencja Royal Brand PR

Laser – skuteczny sposób na żylaki

Obrzęki, skurcze nocne i nasilające się w ciągu dnia boleści to główne objawy żylaków. Trudna do wyleczenia niewydolność układu żylnego może doprowadzić do poważnych powikłań zdrowotnych, z zagrożeniem życia włącznie. Jak walczyć z uciążliwą chorobą?
Nowy sposób na chorobę milionów Polek
Opracowanie: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Nowy sposób na chorobę milionów Polek

Niewydolność żylna dotyka coraz większej liczby Polek. Schorzenie i jego objawy dotyczą także i młodych kobiet. U podłoża choroby bez wątpienia leżą geny, jednak styl życia, jaki prowadzimy nasila kłopoty z żyłami i przesuwa granicę wieku chorujących kobiet.
Laser pomoże w walce z chrapaniem
Opracowanie: Dreamstime
Źródło: Dreamstime

Laser pomoże w walce z chrapaniem

Uczucie zmęczenia po przespanej nocy, osłabiona koncentracja oraz senność to tylko niektóre konsekwencje chrapania. Przypadłość może doprowadzić do groźnego w skutkach bezdechu. Jednym ze sposobów na pozbycie się uciążliwego problemu jest zabieg laserowy.
Jak spać, żeby się wyspać
Opracowanie: Hästens
Źródło: Hästens

Jak spać, żeby się wyspać

Masz problemy z zaśnięciem? A może rano ciężko Ci się obudzić? Jak często wstajesz zmęczony i niewyspany? Dowiedz się jak zapewnić sobie wspaniały sen.
Dieta dla zdrowych oczu
Opracowanie: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Dieta dla zdrowych oczu

Produkty bogate w witaminy, mikroelementy i luteinę pomogą zadbać o nasze oczy oraz zapobiec niektórym schorzeniom i wadom wzroku.
Rażące słońce, klimatyzacja, praca przy komputerze oraz czytanie przy słabym świetle to jedne z wielu powodów, które przyczyniają się do pogorszenie wzroku.
Czy potrafisz odpoczywać?
Opracowanie: Bird&Co.
Źródło: Bird&Co.

Czy potrafisz odpoczywać?

Sezon urlopowy niemal dobiega końca. Jeśli jesteś po urlopie i czujesz niedosyt regeneracyjny być może nie pozwoliłeś ciału i umysłowi naprawdę odpocząć. Dla tych, którzy dopiero planują pakowanie walizek kilka rad. Jak odpoczywać, by nabrać energii i zapału? Wbrew pozorom owocny odpoczynek to nie taka prosta sprawa...
Zabawa na śniegu
Opracowanie: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Zdrowe Święta – jedzmy na zdrowie!

Święta bożego narodzenia, jak pokazują liczne badania, to okres kiedy statystyczny Polak się objada, skazując się niejednokrotnie na przejedzenie i związane z nim dolegliwości. Ale jak się powstrzymać od spróbowania świątecznych smakołyków? Jak odmówić babci lub cioci kolejnej porcji sałatki lub ciasta?