X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Laser – skuteczny sposób na żylaki
Opracowanie: Agencja Royal Brand PR
Źródło: Agencja Royal Brand PR

Laser – skuteczny sposób na żylaki

Obrzęki, skurcze nocne i nasilające się w ciągu dnia boleści to główne objawy żylaków. Trudna do wyleczenia niewydolność układu żylnego może doprowadzić do poważnych powikłań zdrowotnych, z zagrożeniem życia włącznie. Jak walczyć z uciążliwą chorobą?
Dieta dla zdrowych oczu
Opracowanie: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Dieta dla zdrowych oczu

Produkty bogate w witaminy, mikroelementy i luteinę pomogą zadbać o nasze oczy oraz zapobiec niektórym schorzeniom i wadom wzroku.
Rażące słońce, klimatyzacja, praca przy komputerze oraz czytanie przy słabym świetle to jedne z wielu powodów, które przyczyniają się do pogorszenie wzroku.
Tak - dla natury, Nie - dla sztucznej suplementacji
Opracowanie: www.victualia.pl
Źródło: www.victualia.pl

Tak - dla natury, Nie - dla sztucznej suplementacji

Tegoroczna zimowa aura sprzyja wszystkim tym, którzy wraz z Nowym Rokiem postanowili wziąć się za siebie i swoje ciało. Łaskawe jak na porę tę roku temperatury pozwalają na treningi nie tylko w domu czy w klubach fitness, ale także na świeżym powietrzu - aby jednak ciężki wysiłek nie poszedł na marne i przyniósł oczekiwane efekty, potrzebna jest odpowiednia dieta. To po prostu konieczny duet, aby osiągnąć cel.
Smaczne sposoby na upał
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Smaczne sposoby na upał

W tym roku czekaliśmy na lato bardzo długo. Zamiast jednak w pełni się nim cieszyć, narzekamy na zmęczenie upałami. Ich negatywne skutki można łatwo wyeliminować – wystarczy nieco zmienić jadłospis.
Balonoplastyka zatok
Opracowanie: Dreamstime
Źródło: Dreamstime

Balonoplastyka zatok – odetchnij z ulgą

Powracający katar, częste bóle głowy oraz zaburzone powonienie to typowe objawy przewlekłego zapalenia zatok. Coraz częściej stosowaną metodą leczenia jest balonoplastyka zatok – najnowsza technika, która umożliwia skuteczne pozbycie się problemu.

Uczulenie u najmłodszych determinuje dobór kosmetyków

Maluchy to kruche osóbki. Dużo osób w okresie dziecięcym cierpi na rożnego rodzaju alergie. Alergia u dzieci jest wywołana przez sporo różnorakich rzeczy. Często jest to np. kurz bądź sierść zwierzęcia. Czasami maluchy są uczulone na jakiś składnik znajdujący się w jedzeniu – statystycznie najczęściej jest to gluten. Jeżeli twoje dziecko ma jakiekolwiek objawy, nie zwlekaj i idź do lekarza.
Wypieki świąteczne
Opracowanie: flickr.com
Źródło: flickr.com

Wigilijny stół pod lupą dietetyka

Wigilia i Boże Narodzenie to jedne z nielicznych dni w roku, w których nie oglądamy się na ilość spożywanych kalorii. Nawet najbardziej zawzięci i wytrwali w przestrzeganiu diety mają problem, aby odmówić sobie spróbowania wszystkich dwunastu potraw.
Przygotuj swoje zdrowie na sezon narciarski
Opracowanie: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Przygotuj swoje zdrowie na sezon narciarski

Jazda na nartach to dla wielu z nas ulubiona forma aktywności fizycznej. Sport ten ma rzesze miłośników, którzy podczas letnich miesięcy z utęsknieniem czekają na śnieg i białe stoki. Jazda na nartach, czy desce wymaga jednak nie tylko wprawy – umiejętności technicznych, ale i kondycji.
Choroba nie śpi
Opracowanie: Tempur
Źródło: Tempur

Choroba nie śpi

Według najnowszego sondażu CBOS połowa Polaków minimum raz w tygodniu śpi krócej niż sześć godzin na dobę, a dla 9% jest to regułą. Lekarze ostrzegają, że tak mała ilość snu może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, w tym także udaru mózgu.
papieros2
Źródło: http://sklep-epapierosy.pl/

Sklep z e-papierosami

Papierosy są niebezpieczne. Powodują raka płuc. Niszczą odporność człowieka. Zachęcają choroby systemu oddechowego. Plamią brzydko paznokcie. Co najokropniejsze, nikotyna niesamowicie do siebie przywiązuje. Pomimo wymienionych strasznych niebezpieczeństw, ludzie nie przestają ich palenia. Nikotyna idzie w parze ze mierną wolą ludzi.