X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Zaginieni w sieci
Opracowanie: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Zaginieni w sieci

Internet ułatwia nam życie - oszczędzając czas, pomagając w pracy, pozwalając na szybką komunikację. Technologia jest wszechobecna i ciągle się rozwija. Od kilku lat zaczyna się dostrzegać minusy internetu i niektórych jego elementów, które mogą niszczycielsko wpływać na życie ludzkie - mówi Anna Zadarnowska – psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień.
Jesienny sen
Opracowanie: Studio Migrafka
Źródło: Studio Migrafka

Zmiana czasu, czyli kiedy i dlaczego przestawiamy zegary?

Chociaż ze zmianą czasu mamy do czynienia dwa razy do roku i zawsze jest odpowiednio wcześniej zapowiadana, bywa że zapominamy o przestawieniu zegarków. Na szczęście zawsze jest to weekend, choć i tak wynikają z tego różne nieporozumienia. Po co nam więc to całe zamieszanie ze zmianą czasu?
Siedzący tryb życia a hemoroidy
Opracowanie: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Siedzący tryb życia a hemoroidy

Siedząc w biurze przez wiele godzin nie zastanawiamy się nad brakiem ruchu, który może skutkować wystąpieniem problemów zdrowotnych. Jedną z bardziej bolesnych i krępujących dolegliwości jest występowanie hemoroidów, które lekarze coraz częściej łączą właśnie z małą aktywnością fizyczną!

Jak wybierać sprzęt kosmetyczny

Posiadając swój salon kosmetyczny musimy co jakiś czas kupić nowy sprzęt. Każde urządzenie się wraz z upływem czasu zużywa, ponadto wchodzą nowsze techniki wykonywania zabiegów w branży kosmetycznej, zatem żeby utrzymać swoje miejsce na rynku nieustannie musimy inwestować w rozwijanie salonu.
Opryszczka? To już nie problem!
Opracowanie: Agencja Royal Brand PR
Źródło: Agencja Royal Brand PR

Opryszczka? To już nie problem!

Poczucie pewności siebie, w takich sytuacjach jak: rozmowa o pracę, spotkanie biznesowe czy ważna uroczystość rodzinna może zburzyć pojawienie się mało estetycznego „zimna” na ustach. Zwłaszcza, że jednym z czynników aktywujących wirusa opryszczki jest nadmierny stres.
Pożegnaj uciążliwe „pajączki”
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Pożegnaj uciążliwe „pajączki”

Koniec lata to dobry czas na regenerację skóry, która w czasie wakacyjnego urlopu była często narażona na nadmierne działanie promieni UV. Wysoka temperatura i brak odpowiedniej ochrony przeciwsłonecznej mogły przyczynić się do rozszerzenia naczyń krwionośnych i powstania tzw. pajączków. Z jakich zabiegów warto skorzystać, aby powstrzymać mało estetyczne zmiany?

Uprzedź grypę!

Szczepienia przeciwko grypie zalecane są wszystkim: dzieciom, osobom dorosłym i starszym. Bardzo ważny jest czas podania szczepionki, czyli przed sezonem wzmożonych zachorowań. Pozwali nam to uniknąć grypy, a w przypadku zachorowania objawy są znacznie łagodniejsze.
kobieta
Opracowanie: martinalanotte
Źródło: http://www.flickr.com

Elektroniczny papieros pomoże rzucić palenie

Od pewnego czasu wdrożono w Polsce zakaz palenia tytoniu w miejscach publicznych. Restauracje, kawiarnie i puby stały się miejscami bez dymu tytoniowego. Można w końcu wyjść wieczorem do pubu i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie przesiąknięte dymem. Duża ilość palaczy z pewnością w związku ze wspomnianym zakazem zadecydowała o zerwaniu z nałogiem. Pomóc w tym może e-papieros.
Jak nie dopuścić do rozwoju opryszczki?
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Zapobiegać czy leczyć? Jak nie dopuścić do rozwoju opryszczki?

Opryszczka wargowa wywołana wirusem HSV-1 to mało estetyczna i uciążliwa dolegliwość, która dotyka wielu z nas. Czy istnieją skuteczne sposoby na powstrzymanie tzw. „zimna”?
Opracowanie: QST Marketing Group z Wrocławia

Rzuć palenie z elektronicznym papierosem

Elektroniczny papieros to jeden z ciekawszych innowacyjnych rozwiązań XX wieku. Pomimo, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu twórca e-papierosa mógłby zostać uznany za nieszkodliwego szaleńca, obecnie jego pomysł cieszy się popularnością. Na czym polega nowatorstwo tego osiągnięcia? W dużej mierze na większej liczbie korzyści, niż strat.