X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Powstrzymaj jesienną chandrę
Opracowanie: Naturhouse
Źródło: Naturhouse

Powstrzymaj jesienną chandrę

Zanim długie wieczory i pogarszająca się pogoda wpędzą nas w jesienne przygnębienie, warto poszukać skutecznej metody na zachowanie dobrego samopoczucia.
Materace Janpol
Opracowanie: Janpol
Źródło: Janpol

Jak sobie radzić z jesiennym przesileniem

Jesień to coraz krótsze dni i zimniejsze poranki. Zamiast pobudek pełnych energii pojawia się zniechęcenie oraz apatia. Przed sezonową depresją można się jednak uchronić.
logo
Opracowanie: Kobiece Sprawy
Źródło: Kobiece Sprawy

Zagrożenia wakacyjne

Pamiętajmy, że podczas okresu wakacyjnego nie jesteśmy zwolnieni z obowiązku dbania o własne zdrowie i bezpieczeństwo.
brzuch
Opracowanie: Biomed
Źródło: IBSS BIOMED

Bakterie walczą za Ciebie

Dla wielu kobiet infekcje intymne są wciąż tematem tabu. Niesłusznie, bowiem aż 75% z nich przynajmniej raz w życiu borykało się z tym problemem. Kiedy stany zapalne nawracają, należy zwalczyć ich podstawową przyczynę – obniżoną odporność naszego organizmu.
Frisbee
Opracowanie: shx.hu
Źródło: shx.hu

Sposób na piknik

Na plaży, w lesie czy na polanie – każde miejsce jest dobre na piknik. To doskonały sposób na zacieśnienie rodzinnych więzi i rozkoszowanie się urokami lata. Podpowiadamy czego nie powinno zabraknąć w piknikowym koszyku.
narożnik
Opracowanie: MM Collection
Źródło: MM Collection

Sen – przepis na zdrowie i wypoczynek

Wakacje, urządzanie mieszkania, zdrowie i jeden wspólny element – sen. Często nie zdajemy sobie sprawy, że ma on ogromne znaczenie w codziennym życiu, zarówno u młodych jak i dorosłych osób. Jednak, aby przynosił nam korzyści, musimy pamiętać o kilku ważnych regułach – związanych nie tylko z ilością, ale i jakością snu.
nastolatki
Opracowanie: IBSS BIOMED,
Źródło: IBSS BIOMED,

Wakacyjna walizka nastolatki

Wypad nad morze z przyjaciółmi, biwakowanie pod namiotem z chłopakiem a może rejs żaglówką? Niezależnie jakimi planami zaskoczy nas w tym roku córka - jest kilka rzeczy, o których powinna wiedzieć przed wyjazdem i co powinna zabrać do swojej wakacyjnej walizki.
chipsy
Opracowanie: Crispy Natural
Źródło: Crispy Natural

Celiakia - co to takiego?

Jeszcze do niedawna sądzono, że celiakia dotyka wyłącznie małe dzieci i dzięki zastosowaniu leczenia antyalergicznego można ją wyleczyć. Na szczęście, świadomość występowania nietolerancji glutenu i wiedza jak z nią postępować z roku na rok wzrasta, a lista zakazanych produktów się kurczy.
Forte firmy Janpol
Opracowanie: Janpol
Źródło: Janpol

Jak dbać o kręgosłup w czasie ciąży?

Bóle kręgosłupa to dolegliwość, która spotyka wiele przyszłych mam. Dodatkowe kilogramy i zmiany w organizmie to ogromny wysiłek. Jest jednak kilka sposobów, które pomogą odciążyć i zrelaksować plecy.
ręce
Opracowanie: Medicover.
Źródło: Medicover.

Zmutowany szczep O104:H4 spowodował śmierć 22 osób

Bakterie żyją na świecie od ponad 3 miliardów lat. Nic nie wskazuje na to, że kiedykolwiek istnieć przestaną. Szczepy niszczone przez antybiotyki, mutują i uodparniają się na leki. Mniej więcej co 20 minut powstaje na świecie nowe pokolenie bakterii, a w 1 godzinę z 1 tylko komórki tworzy się ich mniej więcej 300. W wojnie z bakteriami stoimy na pozycji przegranej. Trzeba nauczyć się z nimi żyć.