X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
łóżko
Opracowanie: Lakma
Źródło: Lakma

W domu, w którym mieszka alergik...

W domu, w którym mieszka alergik, tak naprawdę wszystko powinno być przedmiotem bacznej uwagi. Czynników uczulających może być bardzo wiele, jednak to roztocza są odpowiedzialne za aż 50% przypadków alergii. Dlatego też należy przyłożyć szczególną uwagę to walki z nimi. Piszemy jak to zrobić.
plaża
Źródło: Future PR

Jak nie odchorować urlopu?

Wielkimi krokami zbliża się sezon urlopowy i długo wyczekiwane wakacje od pracy i szkoły. Powinien być to przyjemnie spędzony czas, wolny od problemów, takich jak na przykład choroba. Niektórych zdarzeń nie da rady przewidzieć, ale przed wieloma można się zabezpieczyć.
jazda na rowerze
Opracowanie: Giant

Rowerem po zdrowie

Chcemy dobrze wyglądać. Stroje, makijaż, kosmetyki czy różne akcesoria to cel zakupów w galeriach. Jednak to nie wszystko. Nasz organizm także potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. A do tego wystarczy kilkadziesiąt minut dynamicznej jazdy na rowerze.
babcie

Młodość tkwi w sercu - odrobina ruchu dla seniora

Aktywność fizyczna jest najlepszym sposobem na zachowanie zdrowia. Ruch wydłuża życie i zapobiega poważnym chorobom cywilizacyjnym. Co najważniejsze, jest domeną nie tylko ludzi młodych. Radzimy, jak zadbać o formę w starszym wieku.
dieta
Opracowanie: Vitana

Kobieta zmienną jest

Kobieta zmienną jest – o prawdziwości tego popularnego powiedzenia mężczyźni przekonują się prawie codziennie, dzieląc życie ze swoją drugą połówką. Płeć piękna zmienia się jednak nie tylko z dnia na dzień, ale także ewoluuje przez stulecia.
dziadkowie
Opracowanie: Domzdrowia.pl

Kto wydał 45 mln dolarów?

Gdybyś miał możliwość, czy wydałbyś miliony dolarów na ochronę zdrowia Twoich stawów? Czy wiesz, że niektórzy już to dla Ciebie zrobili?
kobieta
Opracowanie: DER-MED www.dermed.pl

Meteopatia

Wpływ pogody na nasze samopoczucie to fakt. A co z naszą psychiką? Specjaliści od marketingu od lat głowią się nad zbadaniem - jaki związek z naszymi decyzjami konsumenckimi ma aura za oknem. Czy słusznie?
żele do masażu Unimil
Opracowanie: Unimil

Seksowna truskawka

Wiosna w pełni, wysoka temperatura i piękne słońce, oraz świeże i soczyste owoce truskawek o niezrównanym, słodkim smaku, to rozkosz dla podniebienia! Przez najbliższe tygodnie ich aromat i smak wypełni stragany i sklepy.
stopy
Opracowanie: Aaron Jacobs

Masaż stóp

Czy wiesz, że stopy są niemal tak ważne jak dłonie? Odpowiadają nie tylko za przemieszczanie ale też ogólny stan zdrowia i ducha. Liczba zakończeń nerwowych dochodzi do 720000!
seksoholizm
Opracowanie: www.art-club.pl

Seks mojego partnera

Częste oglądanie ostrych filmów i czasopism erotycznych, nagminne nawiązywanie w rozmowach do spraw związanych z seksem, dużo czasu spędzanego regularnie w internecie na czatach i serwisach erotycznych – to bardzo prawdopodobne oznaki choroby zwanej seksoholizmem. Uzależnienie od seksu, jak każde uzależnienie, jest potencjalnie bardzo niebezpieczne, jednak zawsze należy pamiętać o tym, że można je leczyć. A im wcześniej podejmie się odpowiednie kroki, tym większe szanse na powstrzymanie procesu pogłębiania się uzależnienia i powrót do normalnego życia.