X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Zmierz się ze swoją nadwagą
Opracowanie: Agencja Royal Brand PR
Źródło: Agencja Royal Brand PR

Zmierz się ze swoją nadwagą

Problem otyłości dotyka coraz więcej polskich rodzin. Aby z tym walczyć, niezbędna jest odpowiednia edukacja żywieniowa, a niekiedy nawet pomoc specjalisty.
Zaczyna się niepozornie – żeby przybrać dodatkowy kilogram wystarczy spożyć zbędne 6-7 tysięcy kcal. Regularne dostarczanie organizmowi nadmiernej ilości kalorii doprowadza w krótkim czasie do znacznego wzrostu masy ciała.
Usta
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Życie seksualne Polek

Dla większości Polek (57%) życie seksualne jest bardzo ważne. Tak duże znaczenie tej sfery wynika przede wszystkim z roli więziotwórczej. Na pierwszym miejscu w hierarchii znaczenia, jakie ma dla nich seks znajduje się bliskość i czułość partnerów.
Anna Dymna

ECCO Walkathon na rzecz Fundacji Mimo Wszystko Anny Dymnej

Już 12 września na warszawskim Podzamczu odbędzie się piąty ECCO Walkathon, charytatywny spacer, który doskonale wpisuje się w społeczną odpowiedzialność organizatora wydarzenia, firmy ECCO – znanego duńskiego producenta obuwia dla dzieci i dorosłych.

Zasady moralne i odpowiedzialność społeczna stanowią niezwykle istotną część kultury organizacyjnej i filozofii korporacyjnej ECCO, a jej głównymi celami są popieranie zdrowego stylu życia i niesienia pomocy potrzebującym, gdzie każdy bierze odpowiedzialność za siebie i za innych.
Marsza Różowej Wstążki
Opracowanie: Media Forum
Źródło: Media Forum

Ulice Warszawy znów rozkwitną na różowo!

Przed nami kolejna, 14. edycja Marszu Różowej Wstążki – ogólnopolskiej akcji propagującej profilaktykę raka piersi. Jak co roku, w Wielkiej Kampanii Życia – Avon Kontra rak piersi, przemaszeruje kilka tysięcy osób.
biegacze
Opracowanie: Adidas
Źródło: Adidas

Suplementy, częścią diety

Jeżeli chcemy utrzymać dobry stan zdrowia i świetne samopoczucie na długie lata, powinniśmy zastanowić się nad tym, czy dostarczamy organizmowi wszystkich potrzebnych składników. Odpowiednia dieta, bogata w białko, złożone cukry, świeże owoce i warzywa to podstawa. Kolejna kwestia to ruch. Każdy wysiłek fizyczny sprawi, że będziemy lepiej się czuć i dłużej będziemy sprawni. Nikt nie każe nam od razu biegać maratonów, czy zdobywać ośmiotysięczników, spacery i jazda na rowerze spokojnie wystarczą. trzeba także dbać o siebie. Używanie dobrych kosmetyków pozwoli nam utrzymać urodę. Nasza skóra będzie gładsza i zdecydowanie później dostrzeżemy oznaki starzenia.
Apteczka samochodowa
Źródło: czarmed.pl

Udzielaj pomocy, uratuj życie

Wyobraź sobie taką sytuację. Jedziesz samochodem. Twoim oczom ujawnia się wypadek samochodowy. We wnętrzu aut są uwięzione ofiary. Któraś spośród nich może potrzebować udzielenia pomocy. Przejedziesz obojętnie, czy ocalisz komuś życie? Musisz pomóc, to Twój obowiązek! Niemniej jednak pomoc przedmedyczna to przedsięwzięcie, do jakiego specjalistyczne oprzyrządowanie nie są wymagane.
Zabawa na śniegu
Opracowanie: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Zdrowe Święta – jedzmy na zdrowie!

Święta bożego narodzenia, jak pokazują liczne badania, to okres kiedy statystyczny Polak się objada, skazując się niejednokrotnie na przejedzenie i związane z nim dolegliwości. Ale jak się powstrzymać od spróbowania świątecznych smakołyków? Jak odmówić babci lub cioci kolejnej porcji sałatki lub ciasta?
Asequrella pomoc dla organizmu przy antykoncepcji
Opracowanie: Domzdrowia.pl
Źródło: Domzdrowia.pl

Asequrella pomoc dla organizmu przy antykoncepcji

Asequrella to suplement diety, który zalecany jest przy doustnej antykoncepcji, a także przy stosowaniu plastrów antykoncepcyjnych. Składniki preparatu wykazują działanie ochronne i osłonowe na organizm narażony na skutki uboczne syntetycznych hormonów płciowych.
Nowy sposób na chorobę milionów Polek
Opracowanie: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Nowy sposób na chorobę milionów Polek

Niewydolność żylna dotyka coraz większej liczby Polek. Schorzenie i jego objawy dotyczą także i młodych kobiet. U podłoża choroby bez wątpienia leżą geny, jednak styl życia, jaki prowadzimy nasila kłopoty z żyłami i przesuwa granicę wieku chorujących kobiet.
stopy
Opracowanie: A.A.

Grzybica

Niemal połowa Polaków choruje na grzybicę stóp, jedna czwarta na grzybicę paznokci.