X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
kremy
Opracowanie: www.asa.eu

W trosce o nasze dziecko

Pieluszki to nieodłączny element życia każdego malucha. To, by skóra dziecka pozostała tak świeża jak po kąpieli spędza sen z powiek nie jednej młodej mamie. Zadbajmy więc o dobry stan skóry naszych pociech, pamiętając o odpowiedniej pielęgnacji.
Opracowanie: PR Solution

Korzystny wpływ soli bocheńskiej na organizm i jego funkcjonowanie

Dawnymi czasy sól była warta tyle,co kamienie szlachetne. Kopalnie soli w dawnej Polsce najczęściej posiadali najzamożniejsi panowie lub sam władca. Obecnie sól kuchenna stała się powszechna. Cenniejsze stały się sole lecznicze, chętnie używane w ośrodkach odnowy biologicznej i w domach.
fasolamina neutralizator skrobii
Opracowanie: Fabacum Vitana

Neutralizator skrobi- wspomaganie wiosennej diety

Wiosna w pełni, ciepło na dworze a ty zamiast eksponować ciało ukrywasz je pod swetrami z powodu kilku nadmiernych kilogramów? Weź się za siebie! Z neutralizującym kalorie skrobiowe Fabacum Vitana to nie będzie takie trudne!
cukrzyca

Otyłość a cukrzyca

We współczesnych społeczeństwach rośnie wskaźnik występowania otyłości. Już niemal miliard ludzi na świecie cierpi na nadwagę lub otyłość. Problem dotyczy nie tylko krajów rozwiniętych, wzrost występowania otyłości jest zauważalny także w krajach rozwijających się.
leki i preparaty
Opracowanie: ASA
Źródło: ASA

Innowacyjny preparat dedykowany kontroli cholesterolu

„Wysoki cholesterol” po cichu i bezboleśnie niszczy zdrowie, a o tym że mamy problem zwykle dowiadujemy się już w momencie jego gwałtownej manifestacji np. w postaci zawału. Problem hipercholesterolemii przyjął w Polsce rozmiary epidemii i dotyczy już coraz młodszych osób.
Zgaga - palący problem
Opracowanie: Apteka-zdrowie.eu
Źródło: www.apteka-zdrowie.eu

Zgadza się, to zgaga.

Czy możliwe się jedzenie ulubionych pokarmów bez ciągłego myślenia o zgadze? Leki nowoczesnej technologii i suplementy diety, sprzedawane już przez apteki internetowe, mogą stanowić odpowiedź na to pytanie.
Multilac

Antybiotyki i synobiotyki

Antybiotyki radzą sobie z wieloma groźnymi chorobami, ale jednocześnie obniżają odporność i są przyczyną kłopotów z trawieniem. Kurację antybiotykową za każdym razem warto wspomagać preparatami zawierającym składnik probiotyczny i prebiotyczny.
pasta do zębów
Opracowanie: NANTES
Źródło: NANTES

Pasta do zębów z nanowodą

Promienny i piękny uśmiech to podstawa naszego dobrego wyglądu. Świadczy on nie tylko o naszej urodzie, ale również o zdrowiu. Nieodpowiednia higiena jamy ustnej może być przyczyną różnych dolegliwości, takich jak: próchnica, choroby dziąseł, nadwrażliwość zębów czy nieprzyjemny zapach z ust.
Alphol omega plus
Opracowanie: IMR advertising by PR

Pięćdziesiąt lat minęło…

Prawo czerpania radości z życia przysługuje każdemu, niezależnie ile "krzyżyków" ma na karku.
Klinika leczenia niepłodności
Źródło: www.gyncentrum.pl

Jak współczesna medycyna radzi sobie z leczeniem niepłodności?

Ostatnimi czasy modna jest debata o możliwościach zapładniania i badaniach nasienia w Polsce. Problem jednak w tym, że prawdopodobnie tak szybko nic one nie zmienią, a sprawa pozostanie bez rozwiązania. Działania w tym kierunku jednak nie są przeważnie ani proste, ani najbardziej dostępne, jak in vitro. Leczenie niepłodności Kraków, katowice czy Opole – w całej Polsce możesz znaleźć pomoc.