X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
mężczyzna
Opracowanie: ForElite.pl
Źródło: ForElite.pl

Coraz więcej osób cierpi na problemy z życiem intymnym

Masa mężczyzn cierpi na zaburzenia erekcji. Także ogrom kobiet otwarcie przyznaje, że cierpi na brak ochoty na sex. Co jest tego przyczyną? Bez wątpienia jest to efekt czasów, w których żyjemy. Siedzący tryb życia a także wiele stresujących sytuacji wynikających z codziennych obowiązków niekorzystnie wpływają na życie intymne oraz skutecznie ograniczają ten jeden z najważniejszych aspektów naszego życia, jakim jest sex.
plastry hydrożelowe

Walka z bólem

Jesienią częściej dopadają nas bóle mięśni i stawów, trwające kilka-kilkanaście dni, utrudniające nam normalne funkcjonowanie, będące jedną z najczęstszych przyczyn wizyt u lekarza. Skarży się na nie ponad połowa Polaków - i nie są wyłącznie domeną ludzi starszych. Ich przyczyny bywają różne, ale efekt ten sam – utrudniają codzienne życie. Dlatego należy z nimi walczyć. Jak radzić sobie z takim bólem? Okazuje się, że są proste sposoby aby szybko sobie pomóc.
ciąża
Opracowanie: www.baby-shower.pl

Ja i mój Brzuszek

Weź udział w naszym konkursie i wygraj przyjęcie Baby Shower dla Ciebie i Twoich przyjaciółek oraz nagrody od ASA, wytwórcy doustnego probiotyku ginekologicznego LaciBios femina!
soczewki kontaktowe
Opracowanie: CIBA VISION

Zdrowe rozwiązanie dla oczu

Rodzina soczewek kontaktowych AIR OPTIX™ to zdrowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy noszą lub chcą nosić swoje soczewki przez wiele godzin dziennie, spędzają dużo czasu przed komputerem lub w klimatyzowanych czy zadymionych pomieszczeniach.
solanka
Opracowanie: PR Solution

Życiodajna moc jodu

Jod, mało rozpowszechniony w przyrodzie pierwiastek, ma ogromny wpływ na nasze życie. Aby nasz organizm funkcjonował prawidłowo musimy dostarczać mu jodu jedząc bogate w jod produkty lub zewnętrznie, wykorzystując bogatą w ten pierwiastek Solankę Siła Serca.
kwasy tłuszczowe
Opracowanie: Agropharm

Kwasy tłuszczowe Omega 3 i Omega 6

Kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6 zaliczają się do NNKT, czyli niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Ich wpływ na organizm człowieka jest nie oceniony: wspomagają pracę mózgu i układu nerwowego, mają działanie antydepresyjne, ułatwiają odchudzanie, łagodzą dolegliwości premenstruacyjne oraz wpływają na zdrowy wygląd skóry, włosów i paznokci.
Lyprinol

Lyprinol® – nowość w leczeniu chorób reumatycznych

Choroby reumatyczne - reumatoidalne zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa czy artretyzm, prowadzą do poważnych uszkodzeń i zniekształceń w obrębie stawów pacjentów.
Cidrex ocet jabłkowy
Opracowanie: Vitana

Skuteczne odchudzanie zimą

Gdy minie już oszołomienie spowodowane zabawą sylwestrową, nadchodzi czas na snucie planów na kolejny rok. Jak co roku obiecujemy sobie rzucenie palenia, więcej ruchu i stratę kilku kilogramów. Co zrobić, aby na obietnicach się nie skończyło?

Początek roku to zazwyczaj czas zmian, albo przynajmniej ich planowania. Tworzymy długie listy postanowień, ustalamy co zrobimy, a czego będziemy unikać.
SlimGREEN
Opracowanie: SlimGREEN

Wygodne i bezpieczne odchudzanie?

Tak, to możliwe...
Każdy z nas, kto ma tu i tam trochę za dużo zbędnych kilogramów, marzy o wygodnym, bezpiecznym, a przede wszystkim skutecznym odchudzaniu. Jednak każdego dnia zadajemy sobie to samo pytanie: czy to jest możliwe? Okazuje się, że TAK.
miód

Miesiąc miodowy dla Twojego zdrowia

Od czterech pokoleń francuska rodzina Michaud koncentruje swoją wiedzę i pasję na miodach. U podnóży Pirenejów i Alp, na płaskowyżach Prowansji, rozpościerają się kwieciste pola, a wśród nich ponad pięć tysięcy uli.