X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
relaks na wakacjach
Opracowanie: Alquiler de Coches
Źródło: http://www.flickr.com

Super pomysły na wakacje w egzotycznych krajach

Każdy człowiek od wielu wieków miał bardzo dużo obiektów. Zmieniały się one niczym kolory w kalejdoskopie czy to ze względów indywidualnych, lub także obiektywnych. Jeden pozostawał jednakże w życiu człowieka zawsze - fach. Zarówno kiedyś, jak i obecnie, wytwórczość ma przeważnie cel zarobkowy, a finanse są wszystkim ludziom potrzebne do godnego egzystowania. Obywatele którzy pracują mają uprawnienie do urlopu. Dużą grupę z nich stanowią Ci, których stać na o wiele droższe od krajowych, wyprawy zagraniczne. Metamorfoza układu społeczno - gospodarczego, która miała miejsce w Polsce w roku 1989 miała znaczący wpływ na rozwój turystyki.
zachód słońca nad morzem
Opracowanie: James Willamor
Źródło: http://www.flickr.com

Oferty na wymarzony urlop

Coraz więcej osób, chcących zasmakować intrygujących atrakcji, wyszukuje nietypowe rejony wypoczynku. Odpoczynek czy to wiosną, czy też latem należy planować z pewnym wyprzedzeniem. Warto nastawić się na bardziej czynne formy odpoczynku oraz na co bardziej oryginalne oferty biur podróży i odkryć zupełnie nowe rejony, albo też zaufać regionom popularnym ,a także cenionym przez ludzi. W Internecie da się odnaleźć dużo takich ciekawych ofert.
Last minute Turcja
Źródło: www.orlica.pl

Wyjazd z zaufanym biurem podróży

Okres urlopów za nami. Sporo Polaków mimo to wybiera się na urlopy jesienią, a każde biuro podróży ma promocyjną ofertę w tym okresie. Przesłanek takich decyzji jest parę. Primo: nieco mniej upalna aura w tropikalnych krajach jest naprawdę atrakcyjniejsza, o ile ktoś nie lubi upałów.

Uchwyć najlepsze momenty

Przypuszczalnie nie ma takiej rzeczy czy zjawiska, które jeszcze nie znalazło się w polu zainteresowania fotografów. Wielu z nich za pomocą fotografii potrafi z na pozór banalnego, zwyczajnego przedmiotu zrobić prawdziwe dzieło sztuki. Sama fotografia zresztą przynajmniej raz w roku znajduje się w polu zainteresowań niemal niejednego wczasowicza.
Morze
Opracowanie: Justin De La Ornellas
Źródło: http://www.flickr.com

Gdzie latamy na urlop w super cenie?

W sezonie letnim każde biuro podróży oferuje wczasy last minute. To wspaniała oferta - pozwala oszczędzić całkiem dużo pieniędzy, a do tego ta nutka niepewności - bo przecież może się wydarzyć tak, że ciekawa oferta zjawi się w ciągu godziny, a za kilkanaście godzin będziemy lecieć na wakacje.
Zamek Kliczków, Sylwester
Opracowanie: Zamek Kliczków
Źródło: Zamek Kliczków

Sylwester w zamkowych murach

Noworoczne imprezy zazwyczaj są huczne i wystawne. Zwykle jednak odbywają się w sztampowej, powtarzalnej scenerii. Dla poszukujących nowych wrażeń proponujemy zabawę do białego rana w magicznej oprawie średniowiecznego zamku.
last minute
Źródło: www.orlica.pl

Wyprawy w 2014

Czy znasz kierunek, w którym się udasz w lato 2013? O ile nie, przedstawiamy trzy ciekawe państwa, na które powinieneś zwrócić uwagę, gdy znowu odwiedzisz miejscowe albo cyfrowe biuro turystyczne. Mimo że panuje tam ciężki kryzys finansowy, warto zobaczyć ten piękny kraj latem. Każdy gość, który uwielbia historię, musi zobaczyć majestatyczny Akropol.
Młyn Klekotki

Babskie spotkania w Młynie Klekotki resort & spa

Pobyt w hotelu Młyn Klekotki resort & spa w gronie przyjaciółek to pomysł na towarzyski wyjazd na Mazury, imprezę urodzinową lub wieczór panieński.
Młyn Klekotki resort & spa poszerzył ofertę pobytową o pakiet "Babski wypad za miasto".
Wakacje 2013

Wypoczynek 2014 nad morzem

Wakacje 2014 zbliżają się wielkimi krokami. Obecnie wielu z nas zastanawia się, gdzie spędzić ten jedyny, wyczekiwany urlop w roku. Najczęściej wybieramy nasze rodzime morze.
Sylwester 2012/2013
Źródło: ruszajwpolske.pl

Sylwester 2013

By znaleźć propozycje dotyczące interesującego nas obszaru należy tylko wpisać w wyszukiwarkę właściwą frazę, na przykład: sylwester w Bieszczadach, Karpacz sylwester, bądź też sylwester na Mazurach. W następnej kolejności należy jedynie wybrać odpowiadającą nam ofertę i dokonać rezerwacji telefonicznej lub internetowej.
1 2 3 4 5 6 7