X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
last minute
Źródło: www.orlica.pl

Do jakiego kraju na urlop?

A więc wreszcie przyszła wiosna, a wraz z nią pora, by dokładnie przemyśleć wakacje. O ile nie zaklepiesz sobie wycieczki w ciągu najbliższych dni, może cię spotkać zawód. Lecz to nie jest dramatyczna sytuacji – zawsze możesz natrafić na tanie last minute do Egiptu i udać się na urlop marzeń za niewielkie pieniądze.
Narty, sporty zimowe
Opracowanie: boogy_man
Źródło: www.sxc.hu

Propozycje dla każdej osoby, na sezon zima 2013

Zima 2013 miło zaskoczyła narciarzy na tyle sprzyjającymi temperaturami, że śmiganie na śniegu jest ciągle możliwe. Jeżeli posiadasz urlop do zagospodarowania, warto odwiedzić biuro turystyczne i zapoznać się z ofertami last minute. Pośród nich z całą pewnością wyszukamy coś, dla osób uwielbiających narty Andora jest na przykład niezmiernie ciekawą lokalizacją, preferowaną także przez sławy.
Last minute Turcja
Źródło: www.orlica.pl

Wyjazd z zaufanym biurem podróży

Sezon wakacji dobiegł końca. Sporo Polaków mimo to decyduje się na urlopy w słotne dni, a każde biuro podróży ma promocyjną ofertę w tym czasie. Powodów takich decyzji jest parę. Po pierwsze odrobinę zimniejsza aura w gorących częściach świata jest o wiele bardziej przyjazna, jeżeli ktoś nie lubi upałów.
zima
Opracowanie: Colby Stopa
Źródło: http://www.flickr.com

Gdzie pojechać na narty i snowboard w tym roku?

Ośrodki promujące zimowe wyjazdy w najbliższym czasie oferują wiele ciekawych rozwiązań. Jeśli chodzi o narty 2013 rok rozpocznie się niezwykle atrakcyjnie. Górskie ośrodki wypoczynkowe na południu oraz południowym-zachodzie Polski mogą pochwalić się ciągłym popytem.
relaks na wakacjach
Opracowanie: Alquiler de Coches
Źródło: http://www.flickr.com

Super pomysły na wakacje w egzotycznych krajach

Każdy człowiek od wielu wieków posiadał bardzo dużo celów. Zmieniały się one jak odcienie w kalejdoskopie czy to ze względów subiektywnych, lub też obiektywnych. Jeden zostawał jednak w egzystowaniu człowieka zawsze - praca. Tak jak dawno, jak i współcześnie, wytwórczość ma przeważnie cel zarobkowy, a finanse są wszystkim ludziom potrzebne do godnego egzystowania. Ludzie którzy pracują mają prawo do urlopu. Ogromną grupę z nich stanowią Ci, jakich stać na droższe od lokalnych, wycieczki zagraniczne. Zmiana systemu społeczno - gospodarczego, która miała miejsce w Polsce w roku 1989 miała istotny wpływ na rozwój turystyki.
dzieci
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Ciekawe miejscowości nad morzem

dzieci
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Ciekawe miejscowości nad morzem

Polskie morze przez długie lata było nie brane pod uwagę w naszych kalkulacjach wczasowych. Uważa się, że najlepiej odpoczywa się w zagranicznych kurortach. Zadławiliśmy się wspaniałą Toskanią, słoneczną Grecją, czy tajemniczym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już dobrego leniuchowania bez upalnej pogody i kryształowego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak wspaniałe wybrzeże czeka na nas w Polsce.
zachód słońca nad morzem
Opracowanie: James Willamor
Źródło: http://www.flickr.com

Oferty na wymarzony urlop

Coraz więcej osób, chcących zasmakować intrygujących atrakcji,
wybiera specyficzne miejsca odpoczynku. Urlop czy to wiosną, czy też latem dobrze jest zaplanować z pewnym wyprzedzeniem. Warto nastawić się na bardziej aktywne formy odpoczynku oraz na co bardziej oryginalne oferty biur podróży i odkryć zupełnie nowe rejony, albo też zaufać lokacjom popularnym ,a także cenionym przez ludzi. W Internecie można znaleźć sporo tego rodzaju ciekawych propozycji.
praga
Źródło: www.orlicatravel.pl

Wyjazd integracyjny do Pragi - jak wybrać najlepszą ofertę?

Mamy możliwość zaprezentować indywidualnie skomponowaną dla Państwa ofertę wyjazdu do Złotej Pragi jako wyjazdy integracyjne. Praga to jedno z najbardziej niezwykłych metropolii naszej części Europy. Architektura tego miasta to prawdziwa encyklopedia i doskonały podręcznik prowadzący nas poprzez prądy w historii sztuki. Zachwyca bajkowa atmosfera barokowych kościołów i gotyckich wież oraz secesyjnych domów mieszczańskich. Pobyt w czeskiej stolicy to żywa lekcja historii i kultury.
eccotravel
Źródło: http://www.eccotravel.eu/

Egzotyczne wakacje- gdzie wypocząć

Wiele osób już od dawna planuje jak wykorzystają wolny czas urlopu. Wczasy egzotyczne są obecnie bardzo modne, a wycieczki zorganizowane w ten sposób mogą być naprawdę ekscytujące. Wiadomo, że urlop musi być czasem, gdzie każdy chce odetchnąć i odpocząć od otaczającego go świata. Z tego względu warto zorganizować ten czas w taki sposób, jak tylko tego sobie życzymy. Dobrą opcja jest Tajlandia Last Minute, lub wycieczka Indie.
Zaplanuj wakacje z dzieckiem!
Opracowanie: eMaluszki.pl
Źródło: eMaluszki.pl

Wakacje w gorących krajach

Biuro podróży. To w tym miejscu rozpoczyna się wakacyjna przygoda, zaś wspólnie z jej startem stajemy przed pierwszym sporym dylematem. Dokąd się udać? Wybór jest trudny…biuro podróży, a ściślej jego załoga pomoże przebrnąć przez mnóstwo propozycji jak również znaleźć urlop marzeń.
1 2 3 4 5 6 7