X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
last minute
Źródło: www.orlica.pl

Wakacje 2014 - czas pomyśleć o tym w jakie miejsce się wybrać

A zatem wreszcie przyszła wiosna, a wraz z nią pora, by skrupulatnie zaplanować wakacje. Jeżeli nie wykupisz sobie wczasów w ciągu najbliższych tygodni, może cię czekać klapa. Ale to nie jest tragiczna sytuacji – zawsze możesz natrafić na bardzo korzystne last minute do Egiptu i pojechać na urlop marzeń za niewielkie pieniądze.
Wakacje all inclusive
Źródło: www.orlica.pl

Spędź wymarzone wakacje w ciekawym miejscu

Lato to idealna pora, aby zrealizować dawno zaplanowane wakacje. Zanim jeszcze sezon wakacyjny zapuka do naszych drzwi, mamy chwalę, aby pomyśleć, gdzie chcielibyśmy pojechać? Z pomocą przychodzą nam niezastąpione w tej kwestii biura podróży, które już teraz konkurują ze sobą, co do bardziej ciekawych propozycji. Wystarczy stanąć przed jego drzwiami, aby naszym oczom ukazały się dziesiątki krajów zachęcających do odwiedzenia właśnie ich ceną.
Apartamenty Gustaw
Źródło: http://www.apartamenty-gustaw.pl/

Apartamenty rynek Wrocław – oferta nieruchomości

Biorąc pod uwagę popularne oraz szczególnie wyszukane apartamenty centrum Wrocław zagwarantować może nieznaczną ich ilość. Więcej nieruchomości znajduje się na obrzeżach miast albo w dzielnicach zwiększą liczbą kamienic.
dzieci
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Ciekawe miejscowości nad morzem

dzieci
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Ciekawe miejscowości nad morzem

Polskie morze przez długi czas było omijane w naszych planach wycieczkowych. Uważa się, że najchętniej odpoczywa się w zagranicznych kurortach. Zachwyciliśmy się malowniczą Toskanią, słoneczną Grecją, czy starożytnym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już udanego leniuchowania bez upalnej pogody i kryształowego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak wspaniałe wybrzeże oczekuje na nas w Polsce.
Morze, Mielno
Opracowanie: powazny
Źródło: http://www.flickr.com

Polskie morze wzywa!

Upragnione wczasy już blisko. Gdy zwyczajne problemy nas przygniatają, brak nam pozytywnej mocy i osłabia nas powalające lenistwo, to jasny komunikat, że odpowiedni czas pomyśleć o słusznym urlopie. Zanim jednak jeszcze raz odwiedzimy słoneczną Grecję, czy Hiszpanię, weźmy pod uwagę nasze morze.
Sypialnia, Uroczysko Siedmiu Stawów
Opracowanie: Uroczysko Siedmiu Stawów
Źródło: Uroczysko Siedmiu Stawów

Luksusowy hotel ze SPA - Uroczysko Siedmiu Stawów

Uroczysko Siedmiu Stawów to luksusowy hotel ze SPA, położonego w miejscowości Gola Dzierżoniowska, 40 km na południe od Wrocławia. Inwestycja powstała we wnętrzach szesnastowiecznego renesansowego zamku. To pierwsze w Polsce wzorcowe SPA by L’OCCITANE, stworzone we współpracy z uznaną, francuską marką kosmetyczną.
last minute
Źródło: www.orlica.pl

Masz już plany na urlop?

Czy wybrałeś cel, w którym się udasz w lato 2013? O ile nie, mamy dla ciebie 3 atrakcyjne oferty, na które powinieneś zwrócić uwagę, kiedy znów odwiedzisz stacjonarne bądź internetowe biuro turystyczne. Mimo że jest tam straszliwy kryzys ekonomiczny, warto poznać ten śliczny kraj latem. Każdy człowiek, który uwielbia historię, musi chociaż raz w żywocie zwiedzić monumentalny Akropol.
relaks na wakacjach
Opracowanie: Alquiler de Coches
Źródło: http://www.flickr.com

Super pomysły na wakacje w egzotycznych krajach

Niemal każdy człowiek od zarania dziejów miał bardzo dużo obiektów. Modyfikowały się one niczym odcienie w kalejdoskopie czy to ze względów subiektywnych, czy też obiektywnych. Jeden pozostawał jednak w egzystowaniu człowieka na zawsze - wytwórczość. Zarówno dawno, jak i współcześnie, praca ma głównie finał zarobkowy, a finanse są ludziom potrzebne do godnego egzystowania. Ludzie którzy pracują mają prawo do urlopu. Ogromną grupę z nich stanowią Ci, jakich stać na droższe od lokalnych, wycieczki zagraniczne. Zmiana układu społeczno - gospodarczego, jaka miała miejsce na terenie Polski w roku 1989 miała znaczący wpływ na ożywienie turystyki.
zachód słońca nad morzem
Opracowanie: James Willamor
Źródło: http://www.flickr.com

Wakacje ze snów na każdą porę roku

Coraz więcej ludzi, chcących zasmakować nowych atrakcji, wyszukuje specyficzne rejony wypoczynku. Wakacje czy to wiosną, czy też latem należy zaplanować z pewnym wyprzedzeniem. Dobrze przygotować się na bardziej aktywne formy wypoczynku oraz na co bardziej oryginalne propozycje biur podróży i odkryć zupełnie nowe miejsca, albo też zaufać regionom popularnym ,a także cenionym przez turystów. W sieci da się znaleźć wiele tego rodzaju ciekawych ofert.
Jeziora Mazurskie
Opracowanie: Saskia van de Nieuwenhof
Źródło: http://www.flickr.com/

Atrakcyjne Podlasie

W bieżącym roku wakacje każdego mogą być inne niż zazwyczaj. Zamiast interesować się tylko
orientalnymi krajami, należy przynajmniej raz zainteresować się lokalną fauną i florą ,a także licznymi ciekawymi zabytkami, może trzeba pomyśleć w tym kwartale o wycieczce na Podlasie? Każde wakacje jednak czy to wiosną, czy latem należy rozplanować z określonym wyprzedzeniem, z takiej przyczyny każdy musi wcześniej zapoznać się z możliwymi ofertami biur podróży do tego niesamowitego miejsca.
1 2 3 4 5 6 7