X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
last minute
Źródło: www.orlica.pl

Do jakiego kraju na urlop?

A zatem nareszcie pojawiła się wiosna, a wraz z nią najwyższy czas, by skrupulatnie zaprojektować wakacje. O ile nie zarezerwujesz sobie podróży w przeciągu najbliższych tygodni, może cię spotkać klapa. Lecz to nie jest dramatyczna sytuacji – zawsze możesz odszukać opłacalne last minute do Egiptu i polecieć na urlop marzeń za małe pieniądze.
Wakacje all inclusive
Źródło: www.orlica.pl

Wakacje życia

Lato to wymarzony moment, aby odbyć dawno zaplanowane wycieczki. Zanim jeszcze sezon wakacyjny rozkwitnie, mamy chwalę, aby pomyśleć, który kraj chcemy odwiedzić? Z pomocą przychodzą nam niezastąpione w tej kwestii biura podróży, które już teraz konkurują ze sobą, co do bardziej ciekawych ofert. Wystarczy stanąć przed jego drzwiami, aby naszym oczom ukazały się ulotek, zachęcających by odwiedzić dane miejsce.
Apartamenty Gustaw
Źródło: http://www.apartamenty-gustaw.pl/

Apartamenty rynek Wrocław – oferta nieruchomości

Jeśli chodzi o cieszące się szczególną popularnością i bardzo wyszukane apartamenty centrum Wrocław zagwarantować może nieznaczną ich ilość. Więcej mieszkań usytuowanych jest na obrzeżach miast lub w dzielnicach zwiększą liczbą kamienic.
dzieci
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Ciekawe miejscowości nad morzem

dzieci
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Ciekawe miejscowości nad morzem

Polskie morze przez długie lata było pomijane w naszych planach urlopowych. Uważa się, że najchętniej odpoczywa się w zagranicznych kurortach. Zauroczyliśmy się malowniczą Toskanią, słoneczną Grecją, czy starożytnym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już dobrego wypoczynku bez upału i kryształowego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak znakomite wybrzeże oczekuje na nas w Polsce.
Morze, Mielno
Opracowanie: powazny
Źródło: http://www.flickr.com

Polskie morze wzywa!

Upragnione wczasy już za pasem. Kiedy codzienne problemy nas przygniatają, brakuje dobrej mocy i osłabia nas powalające nieróbstwo, to wyraźny komunikat, że odpowiedni czas pomyśleć o zasłużonym urlopie. Nim jednak znów odwiedzimy ciepłą Grecję, czy Hiszpanię, weźmy pod rozwagę nasze morze.
Sypialnia, Uroczysko Siedmiu Stawów
Opracowanie: Uroczysko Siedmiu Stawów
Źródło: Uroczysko Siedmiu Stawów

Luksusowy hotel ze SPA - Uroczysko Siedmiu Stawów

Uroczysko Siedmiu Stawów to luksusowy hotel ze SPA, położonego w miejscowości Gola Dzierżoniowska, 40 km na południe od Wrocławia. Inwestycja powstała we wnętrzach szesnastowiecznego renesansowego zamku. To pierwsze w Polsce wzorcowe SPA by L’OCCITANE, stworzone we współpracy z uznaną, francuską marką kosmetyczną.
last minute
Źródło: www.orlica.pl

Wyprawy w 2014

Czy znasz kierunek, w którym się udasz w lato 2013? O ile nie, prezentujemy 3 ciekawe państwa, na które musisz zwrócić uwagę, kiedy znowu odwiedzisz stacjonarne albo cyfrowe biuro turystyczne. Mimo że jest tam okropny krach gospodarczy, warto zobaczyć ten stary kraj latem. Każdy turysta, który kocha historię, musi zobaczyć cudowny Akropol.
relaks na wakacjach
Opracowanie: Alquiler de Coches
Źródło: http://www.flickr.com

Super pomysły na wakacje w egzotycznych krajach

Każdy człowiek od wielu wieków posiadał nader wiele zamiarów. Zmieniały się one niczym kolory w kalejdoskopie czy to ze względów indywidualnych, lub też obiektywnych. Jeden zostawał jednak w egzystowaniu człowieka zawsze - fach. Zarówno dawno, jak i obecnie, praca ma głównie finał zarobkowy, a finanse są ludziom niezbędne do godnego życia. Ludzie którzy pracują mają prawo do urlopu. Ogromną grupę z nich stanowią Ci, których stać na o wiele droższe od krajowych, wyprawy zagraniczne. Zmiana systemu społeczno - gospodarczego, jaka miała miejsce na terenie Polski w roku 1989 miała istotny wpływ na ożywienie turystyki.
zachód słońca nad morzem
Opracowanie: James Willamor
Źródło: http://www.flickr.com

Oferty na wymarzony urlop

Coraz więcej ludzi, chcących zasmakować intrygujących atrakcji,
wybiera nietypowe miejsca wypoczynku. Urlop czy to wiosną, czy też latem należy planować z pewnym wyprzedzeniem. Dobrze przygotować się na bardziej aktywne formy odpoczywania oraz na co bardziej oryginalne propozycje agencji turystycznych i odkryć zupełnie nowe miejsca, albo też zaufać regionom znanym oraz cenionym przez ludzi. W sieci można odnaleźć wiele tego rodzaju interesujących propozycji.
Jeziora Mazurskie
Opracowanie: Saskia van de Nieuwenhof
Źródło: http://www.flickr.com/

Atrakcyjne Podlasie

W bieżącym roku odpoczynek każdego mogą być inne niż zazwyczaj. Zamiast interesować się tylko
obcymi krajami, dobrze chociaż raz zainteresować się lokalną fauną i florą oraz wieloma zachwycającymi zabytkami, może trzeba pomyśleć w tym roku o wycieczce na Podlasie? Każde wakacje jednak czy to wiosną, czy latem należy zaplanować z określonym wyprzedzeniem, dlatego też każdy powinien wcześniej zapoznać się z możliwymi ofertami biur podróży do tego zapadającego w pamięć regionu.
1 2 3 4 5 6 7