X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
last minute
Źródło: www.orlica.pl

Do jakiego kraju na urlop?

A zatem w końcu przyszła wiosna, a razem z nią najwyższy czas, by skrupulatnie zaprojektować wakacje. O ile nie zaklepiesz sobie wycieczki w przeciągu najbliższych dni, może cię spotkać niemiła niespodzianka. Lecz to nie jest beznadziejna sytuacji – przecież możesz odszukać opłacalne last minute do Egiptu i polecieć na wakacje marzeń za małe pieniądze.
relaks na wakacjach
Opracowanie: Alquiler de Coches
Źródło: http://www.flickr.com

Super pomysły na wakacje w egzotycznych krajach

Każdy człowiek od zarania dziejów miał nadzwyczaj dużo obiektów. Zmieniały się one niczym kolory w kalejdoskopie czy to ze względów subiektywnych, czy też obiektywnych. Jeden pozostawał jednak w życiu człowieka na zawsze - fach. Zarówno kiedyś, jak i dziś, wytwórczość ma głównie cel zarobkowy, a finanse są wszystkim ludziom niezbędne do godnego egzystowania. Obywatele którzy pracują mają prawo do urlopu. Dużą grupę z nich stanowią Ci, których stać na droższe od krajowych, wyprawy zagraniczne. Zmiana systemu społeczno - gospodarczego, jaka miała miejsce w Polsce w roku 1989 miała znaczący wpływ na ożywienie turystyki.
Kulinarny kalejdoskop Zurychu
Opracowanie: Sigma International
Źródło: Sigma International

Noclegi w Bełchatowie

Bełchatów to nieduże miasto, znajdujące się w płd połowie województwa łódzkiego. To miejsce nie jest znane raczej z walorów turystycznych. Trzeba jednak zobaczyć na przykład piękny dwór Olszewskich, postawiony w siedemnastym stuleciu oraz popodziwiać kilka interesujących zabytków sakralnych. Lecz prawdziwa wartość Bełchatowa wyraża się w okolicznym zagłębiu.
domy wakacyjne Turcja
Opracowanie: Belvilla

Zaproszenie do Turcji nie tylko na wakacje

Wakacjami w Turcji zachwycą się zarówno wielbiciele leniuchowania, którzy cenią sobie piękną pogodę, złoty piasek i ciepłą, błękitną wodę, jak i podróżnicy, poszukujący nowych miejsc, smaków i zapachów.
Jeziora Mazurskie
Opracowanie: Saskia van de Nieuwenhof
Źródło: http://www.flickr.com/

Atrakcyjne Podlasie

W tym roku wakacje każdego mogą być inne niż zwykle. Zamiast interesować się wyłącznie
orientalnymi państwami, należy przynajmniej raz zainteresować się lokalną fauną i florą ,a także wieloma zaskakującymi zabytkami, może warto pomyśleć w tym kwartale o wycieczce na Podlasie? Każde wakacje jednak czy to zimą, czy latem należy rozplanować z pewnym wyprzedzeniem, z tego powodu każdy powinien wcześniej zapoznać się z możliwymi ofertami biur podróży do tego niezwykłego regionu.
wille Francja
Opracowanie: Belvilla

Belvilla zaprasza do Francji

Tego lata Belvilla zaprasza zakochanych do kraju wina, muzyki i miłości! Za pośrednictwem strony www.belvilla.pl można rezerwować domy i apartamenty w najpiękniejszych zakątkach Francji i spędzić niezapomniane chwile w towarzystwie ukochanej osoby.
Bawaria
Opracowanie: www.belvilla.pl

Niemcy - baśniowe wakacje w kraju braci Grimm

Belvilla poszerzyła swoją ofertę o Niemcy - kraj lasów, jezior i niezwykłych zamków. Już od marca 2009 za pośrednictwem strony internetowej www.belvilla.pl polscy turyści mogą wybierać domy wakacyjne i apartamenty w najpiękniejszych zakątkach baśniowej Bawarii, Alp Niemieckich i tajemniczej Brandenburgii.
Alpy
Opracowanie: Belvilla

Dom z widokiem na stok

Z myślą o zimowych feriach Belvilla uruchomiła na swojej stronie internetowej www.belvilla.pl zakładkę "Zima w górach". Turyści z Polski z łatwością znajdą tam przytulne domy i apartamenty odpowiednie na zimowe szaleństwa
z dziećmi.
Zamek Kliczków, Sylwester
Opracowanie: Zamek Kliczków
Źródło: Zamek Kliczków

Sylwester w zamkowych murach

Noworoczne imprezy zazwyczaj są huczne i wystawne. Zwykle jednak odbywają się w sztampowej, powtarzalnej scenerii. Dla poszukujących nowych wrażeń proponujemy zabawę do białego rana w magicznej oprawie średniowiecznego zamku.
zabiegi miodowe
Opracowanie: Młyn Klekotki resort & spa

Miodowa uczta dla zdrowia i urody

Młyn Klekotki resort & spa zaprasza na miodową ucztę dla zdrowia i urody. W ofercie hotelu są zabiegi pielęgnacyjne i masaże na bazie warmińskich miodów.
1 2 3 4 5 6 7