X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Helena Rubinstein
Opracowanie: www.hotelrubinstein.com

Słów kilka o Helenie Rubinstein

Helena – rozsławiona homeryckimi pieśniami postać, której urody zazdrościła sama Afrodyta – najpiękniejsza z bogiń, stała się symbolem kobiecości, synonimem cudowności i piękna. Imię to nie jest przypadkowe.
Hotel Mercure Karpacz
Opracowanie: Hotel Mercure Kasprowy Karpacz

Stoki, trasy i wyciągi czekają na narciarzy

Pakiety specjalne z myślą o miłośnikach białego szaleństwa przygotowały hotele Grupy Hotelowej Orbis. Urokami zimy i promocjami narciarze mogą cieszyć się nie tylko w górach, ale także nad mazurskimi jeziorami.
Sunrise Holidays Resort
Opracowanie: Hotele.Oceniacz.pl

Oceny hoteli - sezon 2009

Serwis Hotele.Oceniacz.pl dokonał podsumowania sezonu lato 2009 r. i sprawdził, jak internauci ocenili hotele oferowane im przez polskie biura podróży w najbardziej popularnych obecnie krajach: Egipcie, Turcji i Tunezji.
Wakacje all inclusive
Źródło: www.orlica.pl

Wakacje życia

Lato to idealny czas, aby odbyć dawno zaplanowane wczasy. Zanim jeszcze sezon wakacyjny zapuka do naszych drzwi, mamy chwalę, aby pomyśleć, który kraj chcemy zwiedzić? Z pomocą przychodzą nam niezastąpione w tej kwestii biura podróży, które już teraz konkurują ze sobą, co do bardziej atrakcyjnych ofert. Wystarczy stanąć przed jego drzwiami, aby naszym oczom ukazały się dziesiątki miejsc zachęcających do odwiedzenia właśnie ich ceną.
ceny hoteli Europa
Opracowanie: Trivago

Spadek cen europejskich hoteli

Ceny hoteli w Europie spadły w lipcu o 14 proc. w stosunku do poprzedniego roku. Te informacje pokazuje Indeks cen hoteli trivago tHPI (trivago Hotel Price Index), publikowany miesięcznie przez porównywarkę cen hoteli www.trivago.pl.

Szczególnie w najbardziej ulubionych destynacjach turystycznych jak Hiszpania czy Włochy podróżujący mogą aktualnie wykupić noclegi po korzystnej cenie. W europejskich top metropoliach można zauważyć spadek cen hoteli nawet do 30 proc. w porównaniu z poprzednim miesiącem i poprzednim rokiem.
hotlele Radisson Blu
Opracowanie: Radisson Blu

Konkurs "Najpiekniejsze wakacje na świecie"

Wszystkim, którzy marzą o odpoczynku, odkrywaniu nieznanych miejsc i o dalekich podróżach, Radisson Blu Hotel, Kraków proponuje udział w wakacyjnym konkursie. Głowna nagroda to aż 365 dni w sieci jednych z najbardziej komfortowych hoteli na świecie – Radisson Blu.
Jeziora Mazurskie
Opracowanie: Saskia van de Nieuwenhof
Źródło: http://www.flickr.com/

Atrakcyjne Podlasie

W tym roku wakacje każdej osoby mogą być inne niż zwykle. Zamiast interesować się tylko
obcymi krajami, warto przynajmniej raz zaintrygować się lokalną fauną i florą ,jak również licznymi intrygującymi zabytkami, może trzeba pomyśleć w tym kwartale o wyprawie na Podlasie? Każde wakacje jednak czy to zimą, czy latem należy rozplanować z pewnym wyprzedzeniem, z tego rodzaju przyczyny każdy powinien wcześniej zapoznać się z potencjalnymi ofertami biur podróży do tego niesamowitego regionu.
Zaplanuj wakacje z dzieckiem!
Opracowanie: eMaluszki.pl
Źródło: eMaluszki.pl

Wakacje w gorących krajach

Biuro podróży. To w tym miejscu zaczyna się wakacyjna przygoda, zaś wspólnie z jej startem stajemy przed pierwszym istotnym dylematem. Gdzie pojechać? Wybór jest trudny…biuro podróży, zaś konkretniej jego załoga pomoże przebrnąć przez mnóstwo ofert a także wyselekcjonować wakacje marzeń.
uśmiech
Opracowanie: Ferdinand Reus

Nocleg za dowcip

Śmiech recz wyuczona, matematyczna i lecznicza. Ale to nie wszystko... Od dzisiaj za śmiech można dostać darmową ofertę noclegową dzięki nowej promocji serwisu turystycznego Polskie Szlaki.pl
basen
Opracowanie: fajna25x

Hotele w Egipcie - oceny turystów

Egipt to jeden z głównych kierunków turystycznych wojaży Polaków. Warto więc przez chwilę zastanowić się nad fenomenem kilku egipskich hoteli, w których zarezerwowanie miejsca graniczy z cudem.
1 2 3 4 5 6 7