X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
zachód słońca nad morzem
Opracowanie: James Willamor
Źródło: http://www.flickr.com

Oferty na wymarzony urlop

Coraz więcej ludzi, chcących zasmakować nieprzeciętnych atrakcji, wyszukuje nietypowe miejsca odpoczynku. Urlop czy to wiosną, czy też latem należy planować z określonym wyprzedzeniem. Warto przygotować się na bardziej aktywne formy wypoczynku oraz na co bardziej oryginalne oferty agencji turystycznych i odkryć zupełnie nowe rejony, bądź też zaufać lokacjom popularnym ,a także cenionym przez turystów. W sieci można znaleźć dużo takich interesujących ofert.
last minute
Źródło: www.orlica.pl

Do jakiego kraju na urlop?

A zatem wreszcie przyszła wiosna, a wraz z nią najwyższy czas, by skrupulatnie zaplanować wakacje. O ile nie zaklepiesz sobie wycieczki w przeciągu najbliższych dni, może cię czekać niemiła niespodzianka. Lecz to nie jest tragiczna sytuacji – wszakże możesz znaleźć bardzo korzystne last minute do Egiptu i polecieć na wakacje marzeń za psie pieniądze.

Uchwyć najlepsze momenty

Przypuszczalnie nie ma takiej rzeczy czy zjawiska, które jeszcze nie znalazło się w polu zainteresowania fotografów. Mnóstwo z nich przy użyciu fotografii potrafi z na pozór pospolitego, zwyczajnego przedmiotu uczynić oryginalne dzieło sztuki. Sama fotografia zresztą chociaż raz w roku znajduje się w polu zamiłowań niemal niejednego turysty.
praga
Źródło: www.orlicatravel.pl

Wyjazd integracyjny do Pragi - jak wybrać najlepszą ofertę?

Mamy możliwość przedstawić indywidualnie przygotowaną dla Państwa ofertę wyjazdu do Złotej Pragi jako wyjazdy integracyjne. Praga to jedno z najbardziej wyjątkowych aglomeracji naszej części Europy. Architektura tego miasta to prawdziwa skarbnica wiedzy i świetny podręcznik prowadzący nas poprzez nurty w historii sztuki. Zadziwia niesamowita atmosfera barokowych kościołów i pałaców oraz kubistycznych domów mieszczańskich. Pobyt w czeskiej stolicy to żywa lekcja historii i kultury.
Młyn Klekotki resort & spa
Opracowanie: Młyn Klekotki resort & spa
Źródło: Młyn Klekotki resort & spa

Grzybowa uczta w Młynie Klekotki

Na amatorów grzybów czeka w Klekotkach zestaw potraw, przygotowany specjalnie z myślą o nich. W sezonowym grzybowym menu znalazły się dania ze złocistych kurek, czerwonych kozaków i aromatycznych prawdziwków.
Młyn Klekotki
Opracowanie: Młyn Klekotki

Wakacyjny wypoczynek w Młynie Klekotki

Wakacyjny wypoczynek w Młynie Klekotki resort & spa to prawdziwa przyjemność dla ciała i duszy. W trosce o zdrowie i piękny wygląd warto skorzystać z pakietu pobytowego "Farma urody" z serią relaksujących zabiegów w kameralnym SPA.
zima
Opracowanie: Colby Stopa
Źródło: http://www.flickr.com

Gdzie pojechać na narty i snowboard w tym roku?

Ośrodki promujące zimowe wyjazdy w nadchodzącym sezonie proponują wiele interesujących ofert. Jeśli chodzi o narty 2013 rok rozpocznie się bardzo ciekawie. Miasteczka i kurorty z ofertą na sezon zimowy na południu oraz południowym-zachodzie kraju cieszą się dużym zainteresowaniem.
Morze, Mielno
Opracowanie: powazny
Źródło: http://www.flickr.com

Polskie morze wzywa!

Upragnione wakacje już za pasem. Gdy zwyczajne problemy nas przytłaczają, brakuje dobrej energii i osłabia nas obezwładniające lenistwo, to wyraźny komunikat, że najwyższy czas pomyśleć o zasłużonym wyjeździe. Nim jednak jeszcze raz wybierzemy ciepłą Grecję, czy Hiszpanię, weźmy pod uwagę polskie morze.
Villa Mare
Źródło: villamare.com.pl

Gdzie pojechać na wypoczynek

Jakim sposobem zdecydować się idealny pensjonat czy dom, kiedy wybieramy się na wakacje? Przed tego rodzaju dylematem stają osoby wyjeżdżające przykładowo na wybrzeże. Czemu poświęcić uwagę? Jeśli chodzi o hotele i pensjonaty zazwyczaj nie ma kłopotu – są usytuowane praktycznie nad samym morzem, lecz jeśli idzie o prywatne apartamenty Kołobrzeg może nas zaskoczyć ich położeniem, więc sprawdzajmy to z uwagą.
Kołobrzeg
Opracowanie: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com

Urlop w Kołobrzegu

Osoby, które są właścicielami pensjonatów lub posiadają domy czy mieszkania do wynajęcia powinny zastanowić się nad promocją w internecie. Dziś ogromna większość ludzi właśnie w taki sposób szuka noclegów na wakacje. Wybierz się nad polskie
nasze morze – apartamenty Kołobrzeg.
1 2 3 4 5 6 7