X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Uchwyć najlepsze momenty

Przypuszczalnie nie ma takiej rzeczy czy zjawiska, które jeszcze nie zostało ujęte przez fotografa. Wielu z nich za pomocą zdjęcia może z na pozór banalnego, zwyczajnego przedmiotu zrobić faktyczne dzieło sztuki. Sama fotografia zresztą choć raz w roku znajduje się w polu upodobań niemal każdego urlopowicza.
Młyn Klekotki
Opracowanie: Młyn Klekotki

Wakacyjny wypoczynek w Młynie Klekotki

Wakacyjny wypoczynek w Młynie Klekotki resort & spa to prawdziwa przyjemność dla ciała i duszy. W trosce o zdrowie i piękny wygląd warto skorzystać z pakietu pobytowego "Farma urody" z serią relaksujących zabiegów w kameralnym SPA.
zima
Opracowanie: Colby Stopa
Źródło: http://www.flickr.com

Gdzie pojechać na narty i snowboard w tym roku?

Ośrodki promujące zimowe wyjazdy w nadchodzącym sezonie proponują wiele interesujących ofert. Jeśli chodzi o narty 2013 rok rozpocznie się bardzo ciekawie. Miasteczka i kurorty z ofertą na sezon zimowy na południu oraz południowym-zachodzie kraju cieszą się dużym zainteresowaniem.
Morze, Mielno
Opracowanie: powazny
Źródło: http://www.flickr.com

Polskie morze wzywa!

Upragnione wakacje już za pasem. Gdy zwyczajne problemy nas przytłaczają, brakuje dobrej energii i osłabia nas obezwładniające lenistwo, to wyraźny komunikat, że najwyższy czas pomyśleć o zasłużonym wyjeździe. Nim jednak jeszcze raz wybierzemy ciepłą Grecję, czy Hiszpanię, weźmy pod uwagę polskie morze.
Villa Mare
Źródło: villamare.com.pl

Gdzie pojechać na wypoczynek

Jakim sposobem zdecydować się idealny pensjonat czy dom, kiedy wybieramy się na wakacje? Przed tego rodzaju dylematem stają osoby wyjeżdżające przykładowo na wybrzeże. Czemu poświęcić uwagę? Jeśli chodzi o hotele i pensjonaty zazwyczaj nie ma kłopotu – są usytuowane praktycznie nad samym morzem, lecz jeśli idzie o prywatne apartamenty Kołobrzeg może nas zaskoczyć ich położeniem, więc sprawdzajmy to z uwagą.
Kołobrzeg
Opracowanie: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com

Urlop w Kołobrzegu

Osoby, które są właścicielami pensjonatów lub posiadają domy czy mieszkania do wynajęcia powinny zastanowić się nad promocją w internecie. Dziś ogromna większość ludzi właśnie w taki sposób szuka noclegów na wakacje. Wybierz się nad polskie
nasze morze – apartamenty Kołobrzeg.
Siedlisko Morena
Opracowanie: Siedlisko Morena

Majówka - pomysł na wypoczynek

Nadchodzi wyczekiwany weekend majowy. I choć w tym roku przyniesie nam tylko 3 dni urlopu, to warto je wykorzystać i wyruszyć na majowy szlak. Kilka urzędowo wolnych od pracy dni w połączeniu z wiosenną aurą okazuje się doskonałą okazją do ciekawych wyjazdów za miasto.
zachód słońca nad morzem
Opracowanie: James Willamor
Źródło: http://www.flickr.com

Oferty na wymarzony urlop

Coraz więcej osób, chcących zasmakować nieprzeciętnych atrakcji, stara się wybrać nietypowe rejony odpoczynku. Odpoczynek czy to wiosną, czy też latem należy zaplanować z określonym wyprzedzeniem. Dobrze nastawić się na bardziej aktywne formy odpoczywania oraz na co bardziej oryginalne propozycje biur podróży i odkryć kompletnie nowe rejony, albo też zaufać regionom popularnym oraz cenionym przez ludzi. W sieci można znaleźć dużo tego rodzaju interesujących ofert.
dzieci
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Ciekawe miejscowości nad morzem

dzieci
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Ciekawe miejscowości nad morzem

Polskie morze przez długi czas było wymijane w naszych kalkulacjach wycieczkowych. Utarło się, że najchętniej odpoczywa się w zagranicznych kurortach. Zauroczyliśmy się malowniczą Toskanią, słoneczną Grecją, czy tajemniczym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już dobrego wypoczynku bez upału i błękitnego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak znakomite wybrzeże oczekuje na nas w Polsce.
last minute
Źródło: www.orlica.pl

Wyprawy w 2014

Czy znasz cel, w którym wyruszysz w lato 2013? O ile nie, prezentujemy trzy świetne propozycje, na które trzeba zwrócić uwagę, gdy znowu odwiedzisz miejscowe bądź sieciowe biuro turystyczne. Mimo że trwa tam ciężki kryzys finansowy, warto poznać ten stary kraj latem. Każdy turysta, który kocha historię, musi chociaż raz w żywocie zwiedzić cudowny Akropol.
1 2 3 4 5 6 7