X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Sopocka plaża
Opracowanie: maciekbor
Źródło: http://www.flickr.com/

Długi weekend w trybie last minute

Już za niecałe dwa tygodnie kolejny długi weekend w tym roku. Ci z nas, którzy dopiero teraz zdecydowali się na wyjazd, mają utrudnione zadanie. W ostatniej chwili trudniej jest znaleźć satysfakcjonujący nocleg czy przygotować się finansowo do wyprawy. Czy musimy nadpłacać za przygotowanie w trybie express? Ekspert Expandera radzi, z jakich usług bankowych korzystać, by nie stracić.
Do wakacji, gotowi, start!
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Jak zaplanować wymarzone wakacje?

Samodzielne podróże zagraniczne z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Jak pokazują najnowsze badania, aż dwóch na pięciu Polaków przy ich organizacji wciąż korzysta z ofert biur podróży. Tymczasem zorganizowanie wakacji we własnym zakresie przynosi wiele korzyści. Pozwala nie tylko na bezpośredni kontakt z mieszkańcami odwiedzanego kraju, ich kulturą i tradycjami, ale także wspiera naukę języka obcego. Taki wyjazd wymaga jednak odpowiedniego przygotowania.
eccotravel
Źródło: http://www.eccotravel.eu/

Wybierz dziką Tajlandię i przeżyj wakacje życia.

Bardzo często stajemy przed tym samym problemem: gdzie znów wybrać się na wakacje? Miłośnicy Bałtyku coraz częściej spoglądają na wycieczki za granicę w obawie przed kiepskimi warunkami do wypoczynku w kraju. A jako że wypoczynek nawet nad polskim morzem trochę kosztuje, niepokój o zmarnowanie wakacji wydaje się być jak najbardziej uzasadniony. Może wiec to dobry moment aby wprowadzić plan w życie na podróż gdzieś dalej?
Wakacyjna walizka
Opracowanie: Avando
Źródło: Avando

Wakacyjna walizka

Pakowanie się to dla wielu z nas nie lada wyzwanie. Poświęcamy na to dużo czasu, a zwykle i tak zapominamy o najważniejszych rzeczach. Czas zatem powiedzieć 'dość' niedomykającym się torbom i wcześniej przygotować niezbędne podczas urlopu ubrania i dodatki! Przedstawiamy rzeczy, których nie może zabraknąć w wakacyjnej walizce!
last minute
Źródło: www.orlica.pl

Wakacje 2014 - czas pomyśleć o tym w jakie miejsce się wybrać

A zatem wreszcie przyszła wiosna, a wraz z nią pora, by skrupulatnie zaplanować wakacje. Jeżeli nie wykupisz sobie wczasów w ciągu najbliższych tygodni, może cię czekać klapa. Ale to nie jest tragiczna sytuacji – zawsze możesz natrafić na bardzo korzystne last minute do Egiptu i pojechać na urlop marzeń za niewielkie pieniądze.
Wakacje all inclusive
Źródło: www.orlica.pl

Spędź wymarzone wakacje w ciekawym miejscu

Lato to idealna pora, aby zrealizować dawno zaplanowane wakacje. Zanim jeszcze sezon wakacyjny zapuka do naszych drzwi, mamy chwalę, aby pomyśleć, gdzie chcielibyśmy pojechać? Z pomocą przychodzą nam niezastąpione w tej kwestii biura podróży, które już teraz konkurują ze sobą, co do bardziej ciekawych propozycji. Wystarczy stanąć przed jego drzwiami, aby naszym oczom ukazały się dziesiątki krajów zachęcających do odwiedzenia właśnie ich ceną.
Spływy kajakowe Kaylon.pl
Opracowanie: Kaylon
Źródło: Kaylon.pl

Malownicze Podlasie - znakomite miejsce na wypoczynek

W ciągu roku ciężko harujemy, zmagamy się z poleceniami szefów, wyzwaniami w pracy. Zmagamy się z trudami codzienności, wychowaniem dzieciaki, trudną zimą i całą toną innych problemów. Gdy jeszcze ciągnie się końcówka lata, praca i zajmowanie się dziećmi, z którymi można wyjechać w niedzielę na wycieczkę za miasto, daje ogromną przyjemność, ale w czasie sześciu miesięcy, gdzie na ulicach zalega śnieg, nie działają samochody, autobusy się spóźniają, zawiewa i sypie, nie jesteśmy w stanie czerpać z życia choćby połowy tej przyjemności, która jest obecna w cieplejszych miesiącach.
Bory Tucholskie
Opracowanie: Szymon Nitka
Źródło: www.flickr.com

wśród przyrody

Jeżeli pragniesz wyjechać na świetny wypoczynek, Podlasie okazuje się bardzo interesującym kierunkiem. Niestety, większość mieszkańców Polski nie docenia tych rejonów, błędnie uważając, że nie ma tam nic do zobaczenia. To zupełna bzdura. Północno-wschodnia Polska to rejon, gdzie lezą takie niesamowite atrakcje dla gości, jak chociażby Białowieski Park Narodowy.
dzieci
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Ciekawe miejscowości nad morzem

dzieci
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Ciekawe miejscowości nad morzem

Polskie morze przez długi czas było omijane w naszych planach wycieczkowych. Uważa się, że najchętniej odpoczywa się w zagranicznych kurortach. Zachwyciliśmy się malowniczą Toskanią, słoneczną Grecją, czy starożytnym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już udanego leniuchowania bez upalnej pogody i kryształowego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak wspaniałe wybrzeże oczekuje na nas w Polsce.
Plaża i morze, Niechorze
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hupla

Jak tanio i dobrze spędzić weekend majowy?

Wielkimi krokami zbliża się majówka – okazja do wyjazdu, wypoczynku oraz świetnej zabawy. Niektórzy z nas wyjadą za granicę, inni pojadą w góry oraz nad polskie morze. Jednak ponad 50 proc. z nas postanowi te wolne dni spędzić w mieście. Jak więc tanio i dobrze spędzić majówkę?