X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Opracowanie: OknoPlus

Wynajmij mieszkanie na wakacje!

Wielu z nas zastanawia się co zrobić z mieszkaniem, kiedy wybywamy na dłuższy czas, szczególnie w okresie wakacji. Najczęściej jeśli nie ma nas przez dwa tygodnie czy miesiąc prosimy o objęcie pieczy nad mieszkaniem kogoś bliskiego, albo sąsiadów. Zależy nam żeby ktoś co parę dni zajrzał do domu, nawodnił kwiaty i przewietrzył pokoje, no i naturalnie skontrolował, czy wszystko w porządku.
Last minute Turcja
Źródło: www.orlica.pl

Wyjazd z zaufanym biurem podróży

Okres urlopów za nami. Sporo Polaków mimo to wybiera się na urlopy jesienią, a każde biuro podróży ma promocyjną ofertę w tym okresie. Przesłanek takich decyzji jest parę. Primo: nieco mniej upalna aura w tropikalnych krajach jest naprawdę atrakcyjniejsza, o ile ktoś nie lubi upałów.

Uchwyć najlepsze momenty

Przypuszczalnie nie ma takiej rzeczy czy zjawiska, które jeszcze nie znalazło się w polu zainteresowania fotografów. Wielu z nich za pomocą fotografii potrafi z na pozór banalnego, zwyczajnego przedmiotu zrobić prawdziwe dzieło sztuki. Sama fotografia zresztą przynajmniej raz w roku znajduje się w polu zainteresowań niemal niejednego wczasowicza.
Morze
Opracowanie: Justin De La Ornellas
Źródło: http://www.flickr.com

Gdzie latamy na urlop w super cenie?

W sezonie letnim każde biuro podróży oferuje wczasy last minute. To wspaniała oferta - pozwala oszczędzić całkiem dużo pieniędzy, a do tego ta nutka niepewności - bo przecież może się wydarzyć tak, że ciekawa oferta zjawi się w ciągu godziny, a za kilkanaście godzin będziemy lecieć na wakacje.
dzieci
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Jak chronić oczy i skórę dzieci przed słońcem?

Wyjazd z dziećmi nad morze lub jezioro wymaga odpowiedniego przygotowania. Prócz podstawowego ekwipunku przydadzą się przedmioty, dzięki którym zabawa na słońcu będzie całkowicie bezpieczna.
Bory Tucholskie
Opracowanie: Szymon Nitka
Źródło: www.flickr.com

wśród przyrody

O ile chcesz udać się na ożywczy wypoczynek, Podlasie okazuje się bardzo interesującym kierunkiem. Niestety, spora część mieszkańców Polski nie docenia tych okolic, omyłkowo utrzymując, że nie ma tam nic do zwiedzenia. To całkowita bzdura. Podlasie to rejon, gdzie znajdują się takie wyjątkowe atrakcje dla odwiedzających, jak chociażby Białowieski Park Narodowy.
Spływ kajakowy rzeką Kamienną
Opracowanie: Jura Park Bałtów
Źródło: http://www.juraparkbaltow.pl

Najlepsze spływy kajakowe

Wolny weekend, czy to wiosną, czy latem dobrze jest zaplanować z określonym wyprzedzeniem. Warto przygotować się na bardziej czynne formy odpoczywania. Nie potrzeba przy tym konieczne opuszczać kraju, aby zafundować sobie niesamowite wakacje. Spływy kajakowe Pilicą mogą stanowić świetną okazję do sprawdzenia własnej kondycji ,a także miłego spędzenia czasu. Takie spływy kajakowe są szczególnie polecane tym osobom, które dysponują wolnym weekendem. Jest to perfekcyjna oferta dla osób młodych i aktywnych bądź dla uczniów szkół, jak także całych rodzin.
wakacje na plaży
Opracowanie: Kristin Nador
Źródło: http://www.flickr.com

Wakacje na wyspach kanaryjskich

Intrygujące wakacje na Wyspach Kanaryjskich czy odpoczynek na Gran Canarii nie muszą być obecnie wcale drogie. Każde wakacje jednak czy to wiosną czy latem należy rozplanować z pewnym wyprzedzeniem. Można zrobić to na dwa sposoby. Albo przygotować się od początku na oferty last minute zaufanych biur podróży, bądź też poszukiwać miejsca na wymarzony urlop o wiele wcześniej
last minute
Źródło: www.orlica.pl

Wyprawy w 2014

Czy znasz kierunek, w którym się udasz w lato 2013? O ile nie, przedstawiamy trzy ciekawe państwa, na które powinieneś zwrócić uwagę, gdy znowu odwiedzisz miejscowe albo cyfrowe biuro turystyczne. Mimo że panuje tam ciężki kryzys finansowy, warto zobaczyć ten piękny kraj latem. Każdy gość, który uwielbia historię, musi zobaczyć majestatyczny Akropol.
relaks na wakacjach
Opracowanie: Alquiler de Coches
Źródło: http://www.flickr.com

Super pomysły na wakacje w egzotycznych krajach

Człowiek od wielu wieków miał nadzwyczaj dużo obiektów. Zmieniały się one niczym odcienie w kalejdoskopie czy to ze względów indywidualnych, czy także rzeczowych. Jeden zostawał jednakże w egzystowaniu człowieka na zawsze - wytwórczość. Tak jak kiedyś, jak i obecnie, praca ma głównie cel zarobkowy, a pieniądze są wszystkim ludziom niezbędne do godnego życia. Ludzie którzy pracują mają prawo do urlopu. Dużą grupę z nich stanowią Ci, jakich stać na o wiele droższe od krajowych, wyprawy zagraniczne. Zmiana układu społeczno - gospodarczego, jaka miała miejsce na terenie Polski w roku 1989 miała znaczący wpływ na ożywienie turystyki.