X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
most
Opracowanie: Rafin Developer
Źródło: Rafin Developer

Weekend pod Warszawą

Rozejrzyjcie się dookoła! Tak można zwrócić się do mieszkańców stolicy, którzy chętnie nawiedzają Tatry i Międzyzdroje, a obok jest przecież urocze Mazowsze. A naprawdę jest tam wiele do zobaczenia!
Opracowanie: OknoPlus

Wynajmij mieszkanie na wakacje!

Bardzo wiele osób zastanawia się co zrobić z własnym lokum, gdy wybywamy na dłuższy czas, w szczególności w okresie letnich miesięcy. Najczęściej jeśli nie ma nas przez dwa tygodnie albo miesiąc prosimy o objęcie pieczy nad mieszkaniem kogoś bliskiego, albo sąsiadów. Zależy nam aby ktoś co kilka dni zajrzał do mieszkania, nawodnił rośliny i przewietrzył pokoje, no i naturalnie skontrolował, czy wszystko w porządku.
last minute
Źródło: www.orlica.pl

Do jakiego kraju na urlop?

A zatem wreszcie nadeszła wiosna, a wraz z nią najwyższy czas, by skrupulatnie zaplanować wakacje. Jeżeli nie zarezerwujesz sobie podróży w ciągu najbliższych tygodni, może cię spotkać klapa. Lecz to nie jest tragiczna sytuacji – przecież możesz odszukać tanie last minute do Egiptu i polecieć na wakacje marzeń za niewielkie pieniądze.
zima
Opracowanie: Colby Stopa
Źródło: http://www.flickr.com

Gdzie pojechać na narty i snowboard w tym roku?

Organizatorzy wyjazdów zimowych w nadchodzącym czasie mają do zaproponowania wiele ciekawych rozwiązań. Jeśli chodzi o narty 2013 rok rozpocznie się bardzo ciekawie. Górskie ośrodki wypoczynkowe na południu oraz południowym-zachodzie Polski cieszą się niesłabnącym zaciekawieniem.
zachód słońca nad morzem
Opracowanie: James Willamor
Źródło: http://www.flickr.com

Oferty na wymarzony urlop

Coraz więcej osób, pragnących zasmakować nowych atrakcji,
wybiera nietypowe miejsca wypoczynku. Wakacje czy to wiosną, czy też latem dobrze jest planować z określonym wyprzedzeniem. Warto nastawić się na bardziej czynne formy odpoczywania oraz na co bardziej oryginalne propozycje biur podróży i odkryć zupełnie nowe miejsca, albo też zaufać miejscom znanym ,a także cenionym przez ludzi. W sieci można znaleźć sporo takich ciekawych ofert.
Narty, sporty zimowe
Opracowanie: boogy_man
Źródło: www.sxc.hu

Propozycje dla każdej osoby, na sezon zima 2013

Zima 2013 pozytywnie zadziwiła narciarzy na tyle sprzyjającymi temperaturami, że śmiganie w śniegu jest ciągle możliwe. Gdy posiadasz wolne dni do wykorzystania, warto odwiedzić biuro turystyczne i zaznajomić się z ofertami na ostatni dzwonek. Wśród nich z całą pewnością wyszukamy coś, dla osób lubiących narty Andora jest na przykład bardzo interesującą propozycją, wybieraną między innymi przez gwiazdy.
Maroko
Opracowanie: Maroko Travel
Źródło: Maroko Travel

Niezapomniany Sylwester w Maroku

Sylwester, dzień kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego, stanowi czas hucznych zabaw, toastów, sztucznych ogni, petard. To szczególny moment radości. W Danii równo o północy zeskakuje się z krzesła, a w Hiszpanii, za każdym uderzeniem zegara zjada jedno winogrono.
Świątynia Angkor Kambodża
Opracowanie: CT Poland

Sylwester w Kambodży, Laosie, czy Wietnamie?

Sylwester na plaży w wietnamskim miasteczku Hoi An z dala od polskiego grudniowego śniegu i mrozu? A może Nowy Rok i spacer po Świątyniach Angkoru? Biuro podróży CT Poland przygotowało 2 wyjątkowe trasy sylwestrowe: Kambodża, Laos, Wietnam z wypoczynkiem oraz Wietnam i Birma.
Zurych

Nowy Rok w Zurychu

Zurych to idealne miejsce na świętowanie Nowego Roku.
dzieci
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Ciekawe miejscowości nad morzem

dzieci
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Ciekawe miejscowości nad morzem

Polskie morze przez długie lata było pomijane w naszych planach wycieczkowych. Uważa się, że najchętniej wypoczywa się w zagranicznych kurortach. Zadławiliśmy się wspaniałą Toskanią, słoneczną Grecją, czy tajemniczym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już dobrego wypoczynku bez upalnej pogody i błękitnego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak wspaniałe wybrzeże oczekuje na nas w Polsce.