X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Sopocka plaża
Opracowanie: maciekbor
Źródło: http://www.flickr.com/

Długi weekend w trybie last minute

Już za niecałe dwa tygodnie kolejny długi weekend w tym roku. Ci z nas, którzy dopiero teraz zdecydowali się na wyjazd, mają utrudnione zadanie. W ostatniej chwili trudniej jest znaleźć satysfakcjonujący nocleg czy przygotować się finansowo do wyprawy. Czy musimy nadpłacać za przygotowanie w trybie express? Ekspert Expandera radzi, z jakich usług bankowych korzystać, by nie stracić.
Do wakacji, gotowi, start!
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Jak zaplanować wymarzone wakacje?

Samodzielne podróże zagraniczne z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Jak pokazują najnowsze badania, aż dwóch na pięciu Polaków przy ich organizacji wciąż korzysta z ofert biur podróży. Tymczasem zorganizowanie wakacji we własnym zakresie przynosi wiele korzyści. Pozwala nie tylko na bezpośredni kontakt z mieszkańcami odwiedzanego kraju, ich kulturą i tradycjami, ale także wspiera naukę języka obcego. Taki wyjazd wymaga jednak odpowiedniego przygotowania.
eccotravel
Źródło: http://www.eccotravel.eu/

Wybierz dziką Tajlandię i przeżyj wakacje życia.

Co roku pojawia się ten sam problem: gdzie teraz pojechać na wakacje? Miłośnicy wypoczynku w Polsce coraz tęskniej spoglądają na wycieczki za granicę w obawie przed kiepskimi warunkami do wypoczynku w kraju. A jako że wypoczynek nawet w Polsce trochę kosztuje, obawy o zmarnowanie urlopu wydaje się być na miejscu. Może wiec najwyższa pora aby zrealizować swoje plany na podróż gdzieś dalej?
Wakacyjna walizka
Opracowanie: Avando
Źródło: Avando

Wakacyjna walizka

Pakowanie się to dla wielu z nas nie lada wyzwanie. Poświęcamy na to dużo czasu, a zwykle i tak zapominamy o najważniejszych rzeczach. Czas zatem powiedzieć 'dość' niedomykającym się torbom i wcześniej przygotować niezbędne podczas urlopu ubrania i dodatki! Przedstawiamy rzeczy, których nie może zabraknąć w wakacyjnej walizce!
last minute
Źródło: www.orlica.pl

Do jakiego kraju na urlop?

A zatem nareszcie pojawiła się wiosna, a wraz z nią najwyższy czas, by skrupulatnie zaprojektować wakacje. O ile nie zarezerwujesz sobie podróży w przeciągu najbliższych tygodni, może cię spotkać klapa. Lecz to nie jest dramatyczna sytuacji – zawsze możesz odszukać opłacalne last minute do Egiptu i polecieć na urlop marzeń za małe pieniądze.
Wakacje all inclusive
Źródło: www.orlica.pl

Wakacje życia

Lato to wymarzony moment, aby odbyć dawno zaplanowane wycieczki. Zanim jeszcze sezon wakacyjny rozkwitnie, mamy chwalę, aby pomyśleć, który kraj chcemy odwiedzić? Z pomocą przychodzą nam niezastąpione w tej kwestii biura podróży, które już teraz konkurują ze sobą, co do bardziej ciekawych ofert. Wystarczy stanąć przed jego drzwiami, aby naszym oczom ukazały się ulotek, zachęcających by odwiedzić dane miejsce.
Spływy kajakowe Kaylon.pl
Opracowanie: Kaylon
Źródło: Kaylon.pl

Malownicze Podlasie - znakomite miejsce na wypoczynek

W ciągu roku dużo pracujemy, zmagamy się z wymaganiami zwierzchników, obowiązkami w pracy. Zmagamy się z problemami codzienności, wychowaniem dzieci, trudną zimą i całą serią pozostałych kłopotów. Gdy wciąż przeciąga się koniec lata, obowiązki i zajmowanie się młodymi, z którymi można wyjechać w weekend na wycieczkę do lasu, daje wielką przyjemność, ale w ciągu sześciu miesięcy, gdzie na chodnikach zalega śnieg, psują się auta, autobusy się spóźniają, zawiewa i sypie, nie da się mieć z życia choćby połowy tej radości, która towarzyszy nam w cieplejszych porach roku.
Bory Tucholskie
Opracowanie: Szymon Nitka
Źródło: www.flickr.com

wśród przyrody

Jeżeli chcesz wybrać się na cudowny wypoczynek, Podlasie staje się trafnym kierunkiem. Niestety, większość krajan nie docenia tych rejonów, omyłkowo uważając, że nie ma tam nic do zwiedzenia. To całkowita brednia. Północno-wschodnia Polska to miejsce, gdzie są położone takie oryginalne atrakcje dla gości, jak np. Białowieski Park Narodowy.
dzieci
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Ciekawe miejscowości nad morzem

dzieci
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Ciekawe miejscowości nad morzem

Polskie morze przez długie lata było pomijane w naszych planach urlopowych. Uważa się, że najchętniej odpoczywa się w zagranicznych kurortach. Zauroczyliśmy się malowniczą Toskanią, słoneczną Grecją, czy starożytnym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już dobrego wypoczynku bez upału i kryształowego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak znakomite wybrzeże oczekuje na nas w Polsce.
Plaża i morze, Niechorze
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hupla

Jak tanio i dobrze spędzić weekend majowy?

Wielkimi krokami zbliża się majówka – okazja do wyjazdu, wypoczynku oraz świetnej zabawy. Niektórzy z nas wyjadą za granicę, inni pojadą w góry oraz nad polskie morze. Jednak ponad 50 proc. z nas postanowi te wolne dni spędzić w mieście. Jak więc tanio i dobrze spędzić majówkę?