X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Opracowanie: OknoPlus

Wynajmij mieszkanie na wakacje!

Wielu z nas zastanawia się co zrobić z domem, w czasie gdy wybywamy na dłużej, szczególnie w czasie wakacji. Najczęściej gdy wyjeżdżamy na dwa tygodnie czy miesiąc prosimy o objęcie pieczy nad domem kogoś bliskiego, lub sąsiadów. Zależy nam żeby ktoś co parę dni zajrzał do mieszkania, nawodnił kwiaty i przewietrzył pokoje, no i naturalnie sprawdził, czy wszystko w porządku.
Spływy kajakowe Kaylon.pl
Opracowanie: Kaylon
Źródło: Kaylon.pl

Spływy kajakowe - pomysł na spędzenie swojego wolnego czasu

Gdy na myśl o spędzeniu wakacji na leżeniu na plaży zasypiasz z nudów zastanów się nad wykorzystaniem urlopu na aktywny wypoczynek. Warto pomyśleć o górskiej wędrówce, przykładowo przez kilka tygodni, między schroniskami, zdobywając kolejne szczyty. Możesz przejechać cały kraj na rowerze lub na stopa. Można też pomyśleć o innego rodzaju wyzwaniu dla odważnych, jakim są spływy kajakowe.
Zajęcia z dojazdem lektora
Opracowanie: Moose
Źródło: http://www.moose.pl

Jak wybrać wakacyjne kursy językowe?

Coraz częściej szkoły językowe prześcigają się w ofertach kierowanych do przyszłych uczniów. W jaki sposób zatem wybrać najlepszy dla siebie kurs angielskiego wrocław czy zdecydować się na angielski z dojazdem lektora?
Indywidualny kurs języków obcych
Opracowanie: Moose
Źródło: http://www.moose.pl

Efektywna nauka języka obcego

Hiszpański w szkole językowej czy angielski z dojazdem lektora? Osoby, które na co dzień pracują bądź uczą się w centrach miast często wolą przyjeżdżać na zajęcia prowadzone w szkole (typu angielski wrocław) inni dla odmiany wolą lekcje prowadzone w domu, biurze czy kawiarni.
Moose - Centrum Języków Obcych
Opracowanie: Moose.pl
Źródło: www.moose.pl

Indywidualne kursy nauki języków obcych

MOOSE Centrum Języków Obcych to najszybciej rozwijająca się na terenie Polski szkoła zajmująca się indywidualnym nauczaniem języków obcych (typu hiszpański Poznań itp). Jesteśmy obecni na polskim rynku blisko 17 lat, wysokie standardy kształcenia mogą potwierdzić tysiące uczestników naszych kursów oraz pracowników wielu firm korzystających z naszych zajęć.
zachód słońca nad morzem
Opracowanie: James Willamor
Źródło: http://www.flickr.com

Oferty na wymarzony urlop

Coraz więcej osób, pragnących zasmakować intrygujących atrakcji, stara się wybrać specyficzne miejsca wakacji. Odpoczynek czy to wiosną, czy też latem należy planować z określonym wyprzedzeniem. Warto przygotować się na bardziej aktywne formy odpoczynku oraz na co bardziej oryginalne oferty agencji turystycznych i odkryć kompletnie nowe rejony, albo też zaufać lokacjom znanym oraz cenionym przez turystów. W sieci można znaleźć wiele tego rodzaju interesujących ofert.
Zbliżacz podróżniczy
Opracowanie: znanenieznane.pl
Źródło: znanenieznane.pl

Planowanie wycieczki dla dzieci

Zainteresowani historią województwa dolnośląskiego zyskali wspaniałe narzędzie do przeglądania i odnajdywania atrakcji i tras turystycznych na terenie całego regionu. Poprzez użycie kilku filtrów nie trzeba przeglądać przewodników w poszukiwaniu miejsc wartych zobaczenia.
last minute
Źródło: www.orlica.pl

Do jakiego kraju na urlop?

A zatem wreszcie przyszła wiosna, a wraz z nią najwyższy czas, by skrupulatnie zaplanować wakacje. O ile nie zaklepiesz sobie wycieczki w przeciągu najbliższych dni, może cię czekać niemiła niespodzianka. Lecz to nie jest tragiczna sytuacji – wszakże możesz znaleźć bardzo korzystne last minute do Egiptu i polecieć na wakacje marzeń za psie pieniądze.

Uchwyć najlepsze momenty

Przypuszczalnie nie ma takiej rzeczy czy zjawiska, które jeszcze nie znalazło się w polu zainteresowania fotografów. Mnóstwo z nich przy użyciu fotografii potrafi z na pozór pospolitego, zwyczajnego przedmiotu uczynić oryginalne dzieło sztuki. Sama fotografia zresztą chociaż raz w roku znajduje się w polu zamiłowań niemal niejednego turysty.
praga
Źródło: www.orlicatravel.pl

Wyjazd integracyjny do Pragi - jak wybrać najlepszą ofertę?

Mamy możliwość przedstawić indywidualnie przygotowaną dla Państwa ofertę wyjazdu do Złotej Pragi jako wyjazdy integracyjne. Praga to jedno z najbardziej wyjątkowych aglomeracji naszej części Europy. Architektura tego miasta to prawdziwa skarbnica wiedzy i świetny podręcznik prowadzący nas poprzez nurty w historii sztuki. Zadziwia niesamowita atmosfera barokowych kościołów i pałaców oraz kubistycznych domów mieszczańskich. Pobyt w czeskiej stolicy to żywa lekcja historii i kultury.