X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
biżuteria
Opracowanie: macroninja

Modne dodatki carycy

Podczas gdy zmienia się moda na stroje, ponadczasowe wydają się być dodatki. Anna Wintour, szefowa amerykańskiej edycji kultowego magazynu mody Vogue, określana carycą mody, już kilkanaście lat temu wprowadziła obowiązującą do dziś zasadę przystrajania ubiorów najlepszych światowych projektantów oryginalnymi, przystępnymi cenowo dodatkami.
opal
Opracowanie: saffronwoman

Kamienie jubilerskie: Opal

Patrząc na niektóre Opale zdaje się, że natura zamknęła w nich całe swoje piękno: ogień i błyskawice, wszystkie kolory tęczy, delikatne lśnienie odległych mórz.
Australijscy Aborygeni wierzyli, że Stwórca zszedł na Ziemię po tęczy, aby przynieść wszystkim ludziom wieść o pokoju. Tam, gdzie jego stopy dotknęły Ziemi, kamienie ożyły i zaczęły lśnić wszystkimi i kolorami tęczy. Tak narodziły się Opale.
ametyst
Opracowanie: paper_by_design

Kamienie jubilerskie: Ametyst

Ametyst. Nazwa tego kamienia pochodzi od greckiego słowa amethystos, co oznacza trzeźwy.
Ametyst został uznany za kamień sakralny - wyraża posłannictwo nadziei i zwycięstwo dobra. Jest symbolem czystości duchowej i fizycznej.
bransoleta

Bransoleta z Bluetoothem

Bransoleta LM957 wyprodukowana przez firmę LM Technologies jest wyposażona w moduł Bluetooth, dzięki czemu może w dyskretny sposób powiadamiać użytkownika o przychodzącej rozmowie telefonicznej.
szafir
Opracowanie: paparutzi

Kamienie jubilerskie: Szafir

Według wierzeń wschodnich Szafir to symbol zaklętej mądrości i skarbnica wiedzy wszelakiej.
Dlatego uznaje się go za kamień czarnoksiężników i wróżbitów. W seansach spirytystycznych służył jako pomost łączący medium ze światem zmarłych, gdyż wierzono, że duchy preferują kolor niebieski.
zegarki
Opracowanie: Lorus

Nowa kolekcja zegarków Lorus

Oferująca szeroki wachlarz zegarków - marka Lorus, cieszy się w Polsce coraz większą popularnością.