X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Styl życia
cukrzyca

Otyłość a cukrzyca

We współczesnych społeczeństwach rośnie wskaźnik występowania otyłości. Już niemal miliard ludzi na świecie cierpi na nadwagę lub otyłość. Problem dotyczy nie tylko krajów rozwiniętych, wzrost występowania otyłości jest zauważalny także w krajach rozwijających się.
noże japońskie
Opracowanie: Chroma i Kai

Ostra gwardia shoguna

Hai, Sensei! Klęcząc przed mistrzem, samotny wojownik klnie się na ostrze swojej katany i przysięga wypełnić wolę pana lub zginąć. Wierny zasadom bushido, wyrusza w świat, by rozsławić imię shoguna…
Widelec
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Ortoreksja - obsesyjnie zdrowe odżywianie

Kiedy naturalne i zdrowe odżywianie zaczyna przyjmować znamiona „obsesji”, to oznacza, że wpadliśmy w pułapkę zastawioną przez sidła ortoreksji.
otyłość

Otyłość Polaków- czy grozi nam epidemia?

Czy w Polsce mamy do czynienia z epidemią otyłości? Trudno na tak postawione pytanie jednoznacznie odpowiedzieć, tym bardziej, że nie dysponujemy najświeższymi, wiarygodnymi źródłami informacji.
Geny i styl życia
Opracowanie: Bird&Co.
Źródło: Bird&Co.

Geny i styl życia

Dieta cud? Nie istnieje! Rzeczywiste są natomiast nasze wrodzone predyspozycje genetyczne, czyli rodzinne uwarunkowania do tycia oraz styl życia i nawyki żywieniowe - mówi lekarz dietetyk Aida Stoch z Centrum Medycyny Estetycznej Scanmed Multimedis w Krakowie.
Babeczki na słono
Opracowanie: MSM MOŃKI
Źródło: MSM MOŃKI

Żyj zdrowo według idei Slow Food

Kultura jedzenia większości z nas nie ma nic wspólnego ze zdrowym trybem życia. Jadamy na szybko, w mieście i zwykle w ruchu. A zdrowe jedzenie ma bezpośredni wpływ nie tylko na jakość naszego życia, ale i na nasze samopoczucie.