X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Kabiny
Modna łazienka
Opracowanie: www.kuchinox.pl
Źródło: www.kuchinox.pl

Modna i funkcjonalna łazienka

Z designem wnętrz eksperymentujemy od zawsze. Staramy się przełamywać trendy w wystroju salonu, jadalni, sypialni… Jednak dopiero w XXI wieku coraz częściej spotykaną praktyką jest traktowanie łazienki jako nowej przestrzeni, w której można poeksperymentować z kolorystyką, fakturą i umeblowaniem.
Kabiny typu WALK IN firmy Sanplast S.A.
Opracowanie: Sanplast S.A.
Źródło: Sanplast S.A.

Prostota i elegancja

Kabiny typu WALK-IN stały się bardzo popularne. To utrzymujący się trend w aranżacji powierzchni prysznicowej łazienki. Ich celem jest dostarczenie jak największej przestrzeni kąpielowej przy minimalnym wykorzystaniu obszaru łazienki. To wszystko proponuje Sanplast SA w kabinach: KN/SPACE– S oraz KT/SPACE-S.
wanna
Opracowanie: Aquaform
Źródło: Aquaform

Moda na asymetrię

Moda na asymetrię, która od kilku lat lansowana jest przez najsłynniejszych projektantów, dotarła na stałe do świata łazienek. W naszych domach coraz częściej decydujemy się na wanny i kabiny o nieregularnych kształtach. Podyktowane jest to zarówno pragmatyzmem, jak i chęcią oryginalnego urządzenia łazienki.
Kabina Nexis Dual
Opracowanie: Profundo PR
Źródło: Profundo PR

Multifunkcyjna oaza SPA

Wielofunkcyjna kabina Nexis Dual to kolejna nowość marki Novellini na jesienny sezon. Przestronna strefa kąpielowa posiada pełny program kąpielowy: moduł prysznicowy, kabinę masażowo-parową oraz saunę. Ekskluzywna kabina Nexis Dual to przestronne rozwiązanie, zapewniające komfortowy prysznic dla 2 osób.
meble łazienkowe
Opracowanie: Artvillano
Źródło: Artvillano

Czerwień i czerń w łazience

Czy nie znudziłaś się niepodzielną dominacją bieli w łazience? I właściwie dlaczego wanna, umywalka czy prysznic maja być tylko w jednym i tym samym kolorze?...
1 2 3