X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Nadwaga
waga elektroniczna
Opracowanie: Albert Polska

Waga łazienkowa z analizatorem

W dzisiejszych czasach, w dobie nieograniczonego dostępu do żywności problem nadwagi i otyłości dotyczy coraz większej ilości osób. Obecnie szacuje się, że na świecie problem nadwagi i otyłości dotyczy 30% populacji.
Zmierz się ze swoją nadwagą
Opracowanie: Agencja Royal Brand PR
Źródło: Agencja Royal Brand PR

Zmierz się ze swoją nadwagą

Problem otyłości dotyka coraz więcej polskich rodzin. Aby z tym walczyć, niezbędna jest odpowiednia edukacja żywieniowa, a niekiedy nawet pomoc specjalisty.
Zaczyna się niepozornie – żeby przybrać dodatkowy kilogram wystarczy spożyć zbędne 6-7 tysięcy kcal. Regularne dostarczanie organizmowi nadmiernej ilości kalorii doprowadza w krótkim czasie do znacznego wzrostu masy ciała.
Odchudzanie zacznij w głowie
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Odchudzanie zacznij w głowie

Jeśli kolejne próby odchudzania kończą się niepowodzeniem, a nasza waga ciągle wzrasta, warto sprawdzić, co jest przyczyną takiego stanu. Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy, że za problemy z kilogramami odpowiada nasza psychika.
Zielone jabłka, dieta
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Diety i mity, czyli jak odzyskać figurę

Aby utrzymać upragnioną wagę i zgrabną sylwetkę, sama dieta nie wystarczy. Osoby z tendencją do tycia, muszą zwracać uwagę na to co i kiedy jedzą, a także prowadzić aktywny fizycznie tryb życia. Żadna dieta nie zapewni zgrabnej sylwetki, jeśli nie jest połączona z wysiłkiem fizycznym, który rzeźbi ciało i ujędrnia mięśnie.
Szarlotka z bitą śmietaną
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

24 października - Światowy Dzień Walki z Otyłością

WHO mówi o epidemii otyłości - na świecie co roku z powodów powiązanych z nią i nadwagą umiera 2,6 miliona ludzi. Otyłość w szybkim tempie stała się jednym z głównych zagrożeń zdrowotnych we współczesnym świecie.
hamburger

Otyłość u dzieci

Jest pierwszą przypadłością, której nadano miano ,,choroby cywilizacyjnej''. Z roku na rok z jej powodu umiera coraz więcej osób. Problem otyłość dotyka również dzieci.
leki i preparaty
Opracowanie: ASA
Źródło: ASA

22 maj - Europejski Dzień Walki z Otyłością

Otyłość staje się jednym z głównych zagrożeń zdrowotnych we współczesnym świecie, mimo że codziennie miliony ludzi na świecie wypowiadają wojnę swoim zbędnym kilogramom. W Polsce blisko 60% osób powyżej 50. roku życia cierpi na nadwagę, a i tak zaliczani jesteśmy do szczuplejszych narodów europejskich.
1 2 3