X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Okazje
Masaż
Opracowanie: Prezentokracja.pl
Źródło: Prezentokracja.pl

Prezent na urodziny z nutką kreatywności

Życie człowieka to wiele momentów przełomowych. Najczęściej są to symboliczne granice, które traktujemy jako motywacje do zmian. Trzydzieste urodziny są traktowane jako jeden z takich przełomów, bowiem podobno wtedy zaczyna się prawdziwe życie. To magiczna bariera wiekowa, która stanowi dla nas przejście z młodości w dorosłość.
herbata
Opracowanie: PR Solution

Lżej na sercu

Czy wiesz, że najprostszym sposobem dbania o serce jest picie odpowiednich ziół? Herbata Heart Tea "Czas na Herbatę" jest skomponowana ze składników, które które dbają o to, aby utrzymywać serce w jak najlepszej kondycji i przynosić mu ulgę w razie zmęczenia.
rzeczy
Opracowanie: mell242

Nie daj się wyprzedaży czyli zakupy z głową

Wakacje to nie tylko sezon wyjazdowy! To czas, który kobiety najchętniej spędziłyby w centrum handlowym. Dlaczego? Bo są wyprzedaże!
moda damska
Opracowanie: Marcin Urban
Źródło: Miasto Kobiet

Szafobranie z „Miastem Kobiet”

Shopping w okresie wyprzedaży, zakupy w lumpeksach, przerabianie starych ubrań – to tylko niektóre z kobiecych pomysłów na to, jak w tani sposób zdobyć nowe i oryginalne ciuchy.

Okazuje się, że przy odrobinie inwencji można połączyć przyjemne… z jeszcze przyjemniejszym! Jak? Receptą jest swap party czyli impreza, na której można wymienić niepotrzebne, zalegające w szafie rzeczy na coś ładnego, a przy okazji zawrzeć nowe, interesujące znajomości.
dzieci
Opracowanie: Kinderplaneta
Źródło: Kinderplaneta

Niecodzienny Dzień Dziecka

Nie traktujmy Dnia Dziecka jako kolejnej okazji do zasypania malca nowymi zabawkami. Dajmy się ponieść dziecięcej wyobraźni i zastanówmy się, jak wyglądałby idealny dzień według naszej pociechy. Wcielmy pomysły w życie i sprawmy, że maluch w dniu swojego święta poczuje się naprawdę wyjątkowo!
plakat
Opracowanie: Biuro Kwiatowe Holandia
Źródło: Biuro Kwiatowe Holandia

Konkurs - z mamą na Kubę!

Z okazji Dnia Matki, Biuro Kwiatowe Holandia oraz EuroFlorist przygotowały atrakcyjny konkurs z nagrodami, zatytułowany „Zaczarowani kwiatami”. Główną nagrodą jest wyjazd dla dwóch osób na Kubę.

Z okazji Dnia Matki, Biuro Kwiatowe Holandia we współpracy z EuroFlorist zorganizowały konkurs adresowany do klientów kwiaciarń, miłośników kwiatów oraz wszystkich tych, którzy kochają swoją mamę i chcą ją docenić w dniu jej święta. W projekcie bierze udział 1000 kwiaciarń z całego kraju.
koszula-body
Opracowanie: NIFE

Wygodnie i elegancko, czyli koszula-body

Każda kobieta ceni sobie wygodę. Szczególnie ważna jest ona w przypadku ubrań, które przecież codziennie zakładamy na siebie. Dlatego też projektanci mody w sposób szczególny muszą pamiętać o funkcjonalności i praktyczności swoich kreacji. Kobieta w swoim ubraniu musi czuć się komfortowo i swobodnie będąc jednocześnie ubrana stosownie do okoliczności.
szparagi
Opracowanie: MSM Mońki
Źródło: MSM Mońki

Dzień Matki ze smakiem

Kwiaty, czekoladki, biżuteria – pomysły na upominki z okazji Dnia Matki są niezliczone. Doskonałym dopełnieniem każdego z nich będzie własnoręcznie przygotowany posiłek
Wyprzedaż, Święta Bożego Narodzenia
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Jak nie zbankrutować podczas wyprzedaży?

Spódnica, buty, a może nowa torebka? Nieraz idąc do sklepu popadamy w manię kupowania. Dodatkowo nie pomagają nam wciąż pojawiające się wyprzedaże, które na każdym kroku kuszą okazyjnymi cenami. O tym jak nie zbankrutować oraz nie popaść w pętlę zadłużenia w czasie poświątecznych przecen radzą eksperci.
Świnka skarbonka
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

W co inwestować pieniądze

Głównym zagadnieniem tego artykułu będą zwłaszcza lokaty SKOK, do tego powiemy sobie o oferowanych. Dowiesz się która lokata jest ciekawsza, a która nieatrakcyjna oraz jaka była by najlepsza dla Ciebie.
1 2