X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Papierosy
e papierosy
Opracowanie: Justin Matthew
Źródło: http://www.flickr.com

Papierosy elektroniczne a sposób ich użytkowania

Producenci wytwarzający papierosy elektroniczne nie muszą reklamować swoich sprzętów, gdyż e papierosy są najwyższej jakości oraz reklamują się same. Różnego typu papierosy elektryczne pełnią rolę substytutu dla zwykłych papierosów. Nie są jednak tylko ich zamiennikiem. Posiadają dużo mocnych stron i rozprzestrzeniają się codziennie wśród większej liczby osób, o innym standardzie życia.
papieros2
Źródło: http://sklep-epapierosy.pl/

Moda na e-papierosy

Papierosy są niebezpieczne. Powodują raka płuc. Niszczą odporność organizmu. Wpływają na schorzenia układu krwionośnego. Odbarwiają brzydko opuszki palców. Co najokropniejsze, nikotyna niesamowicie do siebie przywiązuje. Pomimo tych drastycznych następstw, ludzie nie przestają ich palenia. Uzależnienie idzie w parze ze mierną wolą użytkowników.
kobieta
Opracowanie: martinalanotte
Źródło: http://www.flickr.com

Koniec ze zwykłymi papierosami, czas na elektroniczne

Kilkanaście miesięcy temu wprowadzono w Polsce zakaz palenia tytoniu w miejscach publicznych. Restauracje, kawiarnie i puby stały się miejscami wolnymi od dymu papierosowego. Można nareszcie wyjść wieczorem do knajpy i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie przesiąknięte dymem. Część palaczy na pewno w związku ze wspomnianym zakazem zadecydowała o skończeniu z nałogiem. Pomocny być w tym może e-papieros.
Opracowanie: QST Marketing Group z Wrocławia

Rzuć palenie z e-papierosem

Elektroniczny papieros to jeden z bardziej interesujących innowacyjnych rozwiązań XX wieku. Mimo, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu odkrywca e-papierosa mógłby zostać uznany za nawiedzonego lekkoducha, w dzisiejszych czasach jego wynalazek święci triumfy. Na czym polega innowacyjność tego osiągnięcia? Głównie na niskiej szkodliwości jego działania.
Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Opracowanie: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...

Rzucanie palenie to wielkie wyzwanie. Nie ma co ukrywać, że nałogowi palacze muszą się zmierzyć z własnym organizmem oraz pokusą zapalenia „tylko jednego”. Sukces zależy od wiedzy na temat nałogu, uzależnienia oraz technik radzenia sobie z objawami odstawienia nikotyny.
zapalniczka
Opracowanie: viZZZual.com

Jak rzucić palenie?

O rzucaniu palenia powiedziano już chyba wszystko – o silnej woli, plastrach, tyciu czy alternatywnych metodach rozstawania się z nałogiem: elektrowstrząsach czy hipnozie. Ilu palaczy, tyle sposobów na pożegnanie dymka…
VIZILITE PLUS

Rak jamy ustnej

Rak jamy ustnej to rak występujący w obrębie warg (dotyczy zwykle dolnej wargi), wewnętrznej części jamy ustnej, tylnej ściany gardła, migdałków lub ślinianek. Rozwija się częściej u mężczyzn niż u kobiet, najczęściej u osób po czterdziestce. Głównym czynnikiem ryzyka jest palenie w skojarzeniu ze spożywaniem znacznych ilości alkoholu.
akcja antynikotynowa
Opracowanie: QST Marketing Group z Wrocławia

Ruszyła akcja "Rzuć.to"

Problem nikotyny to wciąż problem milionów Polaków. Statystyki mówią, że pali niemal co trzeci mieszkaniec naszego kraju.
rzucanie palenia

Międzynarodowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu

SPRAWDŹ ILE PRZEPALASZ
W 1974 roku dziennikarz Lynn Smith zaapelował na łamach swojej gazety, by jej czytelnicy spróbowali nie palić papierosów przez jeden dzień.
Saluran
Opracowanie: PR Solution

Niebezpieczne toksyny

Czy wiesz jak groźne dla zdrowia są wszechobecne toksyny?
1 2