X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Opiekunki
dziadek
Opracowanie: Flickr.com, ZeroOne

Choroby układu krążenia u osób starszych

Jednym z najczęstszych schorzeń osób starszych są dolegliwości układu krążenia. Senior, z problemami sercowymi wymaga systematycznej opieki, która uwzględnia farmakologię, ruch i dietę. O tym na co zwrócić uwagę w pielęgnacji osoby starszej dotkniętej chorobą układu krążenia opowiadają opiekunki z firmy Promedica24.
Nianie opiekunki
Opracowanie: Brioko

Notes Niani - zostaw informacje opiekunce

Rodzice na czas swojej nie obecności powinni przekazywać opiekunce wszystkie ważne informacje. Pomocny może okazać się Notes Niani. To dwustronny notatnik, który pozwala zapisać rodzicom ważne informacje jak: numery telefonów, czas powrotu i miejsce ich pobytu. Niania zapisuje w nim, jak spędziła czas z dzieckiem w czasie ich nie obecności.
logo promedica
Opracowanie: Promedica24

Bezpłatne kursy językowe – szansa na pracę za granicą

Znajomość języka obcego to jeden z podstawowych warunków zatrudnienia za granicą. Z tego powodu wielu Polaków – szczególnie tych po 30. roku życia – rezygnuje z wyjazdu.
opiekunka
Opracowanie: iStockphoto.com

Polacy w Niemczech doceniani za profesjonalizm

Wizerunek Polaków pracujących za granicą zmienia się w ostatnich latach na lepsze. Polscy robotnicy, budowlańcy i opiekunki osób starszych są uważani za pracowitych i oddanych fachowców.
opiekunka
Opracowanie: iStockphoto.com

Opiekunka osób starszych - na dobre i na złe

W życiu są takie sytuacje, w których trzeba zapomnieć o strachu i działać w imię wyższych wartości. Historia Pani Ewy, opiekunki z firmy Promedica24 która uratowała swojego podopiecznego z pożaru - to opowieść o bezinteresownej pomocy dla drugiego człowieka i wyjątkowym szacunku dla ludzkiego życia.
opiekunka
Opracowanie: iStockphoto.com

Techniki transferu pacjenta – jak dbać o swój kręgosłup w pracy?

Techniki transferu pacjenta – jak dbać o swój kręgosłup w pracy? Praca opiekunki osób starszych i chorych to ogromna odpowiedzialność. Ekspert firmy Promedica24 radzi jak prawidłowo dbać o zdrowie i higienę pacjenta zachowując przy tym poprawną pozycję swojego ciała.
logo promedica
Opracowanie: Promedica24

Praca za granicą w charakterze opiekunki - krok po kroku

Coraz więcej osób korzysta z możliwości wyjazdu do pracy za granicę. Praca dla opiekunki osób starszych i pielęgniarki cieszy się dużą popularnością.
zdrowe jedzenie
Opracowanie: Flickr.com

Dieta po zawale

Jednym z najważniejszych czynników, które mają wpływ na rozwój chorób serca jest nadwaga i niewłaściwy sposób odżywiania. O tym, jak zmodyfikować dietę i styl życia osób starszych po przebytym zawale serca opowiadają eksperci – opiekunki z firmy Promedica24.
logo promedica
Opracowanie: Promedica24

Rodzinny biznes w Promedica24

Przyjemna atmosfera, godziwe wynagrodzenie, a przede wszystkim praca, której mogą się podjąć osoby w niemal każdym wieku. To wszystko sprawia, że w pracy w charakterze opiekunki osób starszych w Promedica24 z rodziną dobrze wychodzi się nie tylko na zdjęciach.
logo promedica
Opracowanie: Promedica24

Samozatrudnienie opiekunek w Niemczech jest nielegalne!

Rosnący popyt na usługi opiekuńcze w Niemczech powoduje, że wiele firm zaczęło oferować pracę polskim opiekunkom na warunkach kwestionowanych przez prawników.
1 2