X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Artysta
Wystawa prac Roberta Kuśmirowskiego w Warsztatach Kultury
Opracowanie: Warsztaty Kultury
Źródło: Warsztaty Kultury

Robert Kuśmirowski - „Humanbomber” - finisaż wystawy w Warsztatach Kultury

Przestrzeń wystawiennicza Warsztatów Kultury w Lublinie, w której powstała wystawa HUMANBOMBER Roberta Kuśmirowskiego, jest dawną halą warsztatów mechanicznych należącą jeszcze kilka lat temu do lubelskiego Zespołu Szkół Mechanicznych, a więc miejscem, do którego Kuśmirowski, dawniej uczeń tej szkoły, po prostu wrócił po latach - teraz już jako artysta.
Isaac Hayes
Opracowanie: www.brzmienia.eu

Zmarł Isaac Hayes (20.08.1942 – 10.08.2008)

Czołowy przedstawiciel southern soul, jedna z najważniejszych postaci w legendarnej wytwórni Stax Records. Isaac Hayes to artysta wszechstronnie uzdolniony, zarówno jako muzyk, który komponował, aranżował i produkował utwory innych artystów, szczególnie w Stax Records, ale też jako aktor i specjalista od dubbingu – młode pokolenie jego głos lepiej zna z rysunkowego serialu South Park, gdzie wcielał się w postać Szefa.
poduszka
Opracowanie: Heather Garland

Artystka zbiera listy miłosne

Magda Bielesz, młoda artystka, absolwentka Wydziału Malarstwa warszawskiej ASP postanowiła sprawdzić czy istnieje jeszcze sztuka pisania listów miłosnych, zwłaszcza takich tradycyjnych, pisanych odręcznie.
Polska projektantka biżuterii w finale konkursu Trollbeads!
Opracowanie: M. Jędrzejczak-Nalazek

Polska projektantka biżuterii w finale konkursu Trollbeads!

- Biżuteria modułowa jest jak muzyka: z niewielkich elementów komponujemy konstrukcje, które urzekają swoim pięknem - mówi Magdalena Jędrzejczak-Nalazek, której projekt biżuterii znalazł się w finale ogólnoświatowego konkursu organizowanego przez Trollbeads.