X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Zawieszenie
Sprężyny
Źródło: http://www.vanel.com

Jak działają sprężyny progresywne?

Fanom motoryzacji nie trzeba tłumaczyć, jaką funkcję pełni zawieszenie w aucie. Producenci i oczywiście właściciele starają się ulepszać samochody, wpływając na wygodę w czasie podróży. Sprężyny oczywiście wpływają na bezpieczeństwo pasażerów i pewność kierowcy. Czy dobrym pomysłem są sprężyny progresywne?
Sprężyny
Źródło: http://www.vanel.com

Sprawdź sprężyny w zawieszeniu

Nasze drogi nie sprzyjają pojazdom. Głównie w czasie zimy zawieszenie narażone jest na korozje. Przed zimą najlepszym rozwiązaniem jest serwisowanie samochodu – warto wtedy wstawić nowe sprężyny. Kiedy trzeba sprawdzić zawieszenie auta?
Audi RS6 Avant
Opracowanie: Audi

Nowe Audi RS6 Avant

Ekstremalne możliwości i nadzwyczajna dynamika – noweAudi RS6 Avant jest wyczynowym samochodem klasy business.
samochód terenowy
Opracowanie: TATA
Źródło: Marubeni Motors Poland

Sprężyny progresywne, czyli nowość

Kierowcom nie ma potrzeby opowiadać, jaką funkcję pełni zawieszenie samochodu. Konstruktorzy i naturalnie kierowcy chcą ulepszać auta, poprawiając wygodę w czasie podróży. Sprężyny oczywiście wpływają na bezpieczeństwo pasażerów i pewność kierującego. Czy warto inwestować w sprężyny progresywne?

Czym różnią się sprężyny progresywne od tradycyjnych?

Nikomu nie ma potrzeby wyjaśniać, jak ważne jest zawieszenie w aucie. Producenci i oczywiście kierowcy starają się ulepszyć samochody, wpływając na wygodę w czasie jazdy. Sprężyny oczywiście wpływają na bezpieczeństwo pasażerów i pewność kierowcy. Czy warto inwestować w sprężyny progresywne?

Działanie sprężyn progresywnych

Fanom motoryzacji nie trzeba wyjaśniać, jak ważne jest zawieszenie pojazdu. Producenci i oczywiście kierowcy próbują unowocześnić samochody, poprawiając komfort podróży. Sprężyny wpływają na bezpieczeństwo pasażerów i pewność kierowcy. Czy dobrym pomysłem są sprężyny progresywne?
Mitsubishi Racing Lancer
Opracowanie: Mitsubishi

Mitsubishi Racing Lancer - rajdówka z Dieslem!

Jak już oficjalnie Mitsubishi ogłosiło, najnowsza rajdówka cross-country będzie napędzana turbodoładowanym silnikiem wysokoprężnym, który swoje pierwsze testy przeszedł pracując w specjalnie przygotowanej wersji Pajero Evolution w rajdach: Central Europe Rally, Rali Transiberico i Baja Espana.