X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Kariera
Opracowanie: Comes S.A.

Przyszłość informatyka

Zawód informatyka nie bywa wbrew pozorom tak prosty, jak się nieraz zdaje. Informatyk, który z komputerami jest na dobrej stopie, poświęca zwyczajowo sporo czasu na programowanie, obmyślanie przełomowych rozwiązań technologicznych, bądź też walkę z komputerowymi wirusami. Nie ma przesadnie wielkich problemów ze znalezieniem zatrudnienia, co innego jednak z jego trafnym wyborem. W natłoku możliwości nie łatwo zdecydować się na taką pracę, która najlepiej odpowiadałaby nie tylko wykształceniu, ale także charakterowi pracownika.
Biznesmen
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Zainwestuj w swoją przyszłość - ucz się ukraińskiego

W czasie PRL-u faworyzowanym językiem, jakiego nauczano uczniów, była oczywiście mowa Puszkina. Po przemianach 1989 na szczęście ten trend został zmieniony, w szkołach stał się obowiązkowy język królów angielskich. Trudno się dziwić, wszakże to dziś w zasadzie oficjalny język świata, a już z pewności komputerów. Należy wiedzieć, że języki Wschodu obecnie wracają do łask. Jest tak dlatego, ponieważ przez lata niedoceniano naszych wschodnich sąsiadów w sprawach koneksji finansowych.
moda Paulina Bojór
Opracowanie: Paulina Bojór MSKPU

Czy młodzi projektanci mody mają szansę w świecie biznesu?

W dzisiejszych czasach, aby odnieść sukces jako projektant mody nie wystarczy być piekielnie zdolnym, mieć doskonałą intuicję i wyczucie mody, ponadto trzeba być po części marketingowcem, PR-owcem i socjologiem, a przede wszystkim nie bać się wskoczyć na głęboką wodę.