X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Fashion Designer Awards
Fashion Designer Awards
Opracowanie: Fashion Boulevard Events s.c.

Półfinaliści Fashion Designer Awards 2009

Zakończyły się eliminacje do półfinału tegorocznej edycji Fashion Designer Awards. Do grona 20 półfinalistów zostali zakwalifikowani:
konkursy Fashion Designer Awards

Druga edycja konkursu Fashion Designer Awards 2010

Wystartowała 2-ga edycja ogólnopolskiego konkursu Fashion Designer Awards 2010 z nowymi nagrodami ! Tematem edycji 2010 jest "Urban pret-a-porter - inspiracje metropoliami świata"

1-sza edycja Fashion Designer Awards spotkała się z ogromnym zainteresowaniem zgłosiła się rekordowa liczba chętnych, , udział wzięło 265 pasjonatów mody z całej Polski oraz dzięki internetowi również z Wielkiej Brytanii, Niemiec i Czech.
Fashion Designer Awards

Półfinaliści Fashion Designer Awards

Pierwsza edycja konkursu Fashion Designer Awards zbliża się do półmetka. Przez sito Jury przeszło ponad 1250 projektów. Przed uczestnikami wybranymi do półfinałowej dwudziestki pozostało jeszcze uszycie półfinałowych sukien, pokaz w Złotych Tarasach a dla najlepszych z nich przygotowanie kolejnej kreacji, Gala Finałowa Fashion Designer Awards a potem już tylko laury i zaszczyty.

Duże zainteresowanie konkursem to niewątpliwie powód do dumy dla jego organizatorów, dowód, że tego typu inicjatywy są potrzebne, i że warto w ten sposób wspierać aktywność artystyczną młodych i utalentowanych Polaków.
Fashion Designer Awards

Wakacje z Modelingiem

Tego lata rusza Akademia Modelingu – nowy, wakacyjny projekt twórców konkursu Fashion Designer Awards, którzy tym razem postanowili umożliwić młodym pięknym dziewczynom rozpoczęcie kariery w modelingu.
Fashion Designer Awards
Opracowanie: Marek Krupa

Fashion Designer Awards 2009

4 lutego 2009 w Restauracji Porta 13 w Warszawie odbyła się konferencja prasowa Konkursu Fashion Designer Awards. W luźnej, wręcz przyjacielskiej atmosferze organizatorzy oraz jurorzy Konkursu przybliżyli zebranym założenia projektu i cele jakie mu przyświecają.
Georges Chakra
Opracowanie: Łukasz Szeląg

Wielka Gala Finałowa w Łodzi

28 maja w Hotelu Andel's w Łodzi odbyła się Wielka Gala Finałowa konkursu Fashion Designer Awards 2009. Podczas gali można było podziwiać nie tylko pokazy strojów zaprojektowanych przez uczestników konkursu, ale również pokaz sukni floralnych, biżuterii oraz pokaz specjalny najnowszej kolekcji Georgesa Chakry. Imprezę poprowadziła Ewelina Kopic.
Fashion Designer Awards

Finałowe show Fashion Designer Awards 2009

Wielka Gala Finałowa konkursu Fashion Designer Awards 2009 odbędzie się już 28 maja. Galę, którą uświetni pokaz specjalny najnowszej kolekcji Georgesa Chakry może zobaczyć każdy, kto zdąży kupić kartę wstępu.
moda Paulina Bojór
Opracowanie: Paulina Bojór MSKPU

Czy młodzi projektanci mody mają szansę w świecie biznesu?

W dzisiejszych czasach, aby odnieść sukces jako projektant mody nie wystarczy być piekielnie zdolnym, mieć doskonałą intuicję i wyczucie mody, ponadto trzeba być po części marketingowcem, PR-owcem i socjologiem, a przede wszystkim nie bać się wskoczyć na głęboką wodę.
4 edycja konkursu Fashion Designer Awards
Opracowanie: Fashion Designer Awards
Źródło: Fashion Designer Awards
Fashion Designer Awards

Wielkie modowe show

Już 19 kwietnia w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie odbędzie się wielkie modowe show. Będziemy mogli podziwiać pokaz 20 kreacji stworzonych przez półfinalistów Fashion Designer Awards 2009. Półfinał rozpocznie się o godzinie 12:00 i zakończy około godziny 17:00. Imprezę na placu przy fontannie poprowadzi Ewelina Kopic.
1 2