X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Komedia romantyczna
Nawiedzona Narzeczona

Nawiedzona Narzeczona

Podobno najlepiej pisać recenzję filmu zaraz po projekcji, aby po pierwsze niczego nie zapomnieć, a po drugie przenieść swoje myśli jak najszybciej na kartkę papieru lub do pliku tekstowego (zależy jakie pokolenie). Tym razem jednak wolałem odczekać, nie spieszyć się ponieważ sądziłem, że znajdę w tej produkcji jakieś plusy wraz z mijającym czasem, odkryję coś czego nie dostrzegłem od razu. I rzeczywiście tak się stało! Jest jeden walor tego filmu, a nazywa się Eva Longoria Parker.
Pocałunek o północy
Opracowanie: Vivarto

Pocałunek o północy

"Pocałunek o północy" to żywiołowa podróż przez krainę miłości, nietypowa komedia romantyczna dziejąca się w Los Angeles sylwestrową noc.
kino na obcasach

Grudniowe Kino na Obcasach

Ten wieczór zarezerwuj tylko dla siebie i Twoich przyjaciółek. Cykl "Kino na Obcasach" to doskonały pomysł na spędzenie czasu w kobiecym gronie. W pierwszy wtorek grudnia o godz. 20.00 panie mogą się wybrać do kina na wyjątkowy seans. Mężczyznom wstęp wzbroniony.

Sieć Multikino i Silver Screen oraz sponsor cyklu Redd's - zapraszają na przedpremierowe pokazy komedii romantycznej "500 dni miłości" oraz filmu "Zaklęci w czasie". Atrakcji przeznaczonych wyłącznie dla kobiet nie zabraknie.
offcamera
Opracowanie: Vivarto

Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego OFF CAMERA

NASZA KLASA / KLASS (2007)
PREMIERA: 3 PAŻDZIERNIKA 2008