X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Pogoda
zegar pogodowy

BA900 Crystal wie jaka będzie pogoda

Oregon Scientific po prezentacji rozwiązania w czerwcu br. nareszcie udostępniło swoje urządzenie na rynku brytyjskim. To pierwszy na świecie zegarek pogodowy z laserową grafiką 3D.
Nie daj się jesiennemu przeziębieniu
Opracowanie: Centrum Naturhouse
Źródło: Centrum Naturhouse

Nie daj się jesiennemu przeziębieniu

Szklanka wody z miodem i cytryną, warzywa oraz gorzka czekolada - dzięki odpowiedniej diecie możemy wzmocnić naszą odporność i uchronić się przed infekcjami.
dzieci
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Ciekawe miejscowości nad morzem

dzieci
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Ciekawe miejscowości nad morzem

Polskie morze przez długi czas było wymijane w naszych kalkulacjach wycieczkowych. Utarło się, że najchętniej odpoczywa się w zagranicznych kurortach. Zauroczyliśmy się malowniczą Toskanią, słoneczną Grecją, czy tajemniczym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już dobrego wypoczynku bez upału i błękitnego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak znakomite wybrzeże oczekuje na nas w Polsce.
zapiekanki
Opracowanie: POLTINO

Wiosenny przeplataniec

Kwiecień plecień, bo przeplata - trochę zimy, trochę lata… Nie musisz czekać, aż pogoda przestanie robić psikusy.
Opracowanie: maohamed.shaaz

Na jakie elementy zwrócić uwagę poszukując firmy oferującej wynajem busów?

Późna wiosna to idealny czas dla szkolnych wycieczek. Powoli chyli się ku końcowi rok szkolny. W liceach są egzaminy dojrzałości, więc niższe klasy bierze się na wyjazdy, żeby nie przeszkadzały egzaminowanym uczniom. Aura staje się coraz bardziej słoneczna. Na nauczycieli i opiekunów barki spada przymus zaplanowania wycieczek.
Opracowanie: KURSANT

Jak dobrać optymalne zimowe opony?

Na dworze lato w pełni, gorąco, nikt z nas na pewno nie rozmyśla o śniegu i ujemnych temperaturach, a przecież to świetny moment, by rozważyć kupno nowych opon zimowych do naszego auta. Większość pośredników sprzedaży w tej części roku wyprzedaje opony zimowe po okazyjnych cenach.
stacja pogodowa
Opracowanie: Oregon Scientific

Kryształowa stacja pogodowa

Okres Bożego Narodzenia to czas oczekiwania nie tylko na spotkanie w rodzinnym gronie, św. Mikołaja czy prezenty, ale także śnieg. Firma Oregon Scientific stworzyła kryształową stacje pogodowąBA900 z laserowo grawerowaną grafiką wskazującą zbliżające się zmiany atmosferyczne.
Kaszuby
Opracowanie: glencharnoch
Źródło: www.flickr.com

Jak pojechać na niezapomniane wczasy w naszym kraju

Patrząc na ceny, często bardziej przyjazne okazują się wakacje w nad Morzem Śródziemnym niż w Polsce. Mądrzy jednak wiedzą, jak sobie z tym poradzić. Nasze plaże to świetne miejsca na odpoczynek. Jak zorganizować najlepsze wakacje?
kobieta
Opracowanie: DER-MED www.dermed.pl

Meteopatia

Wpływ pogody na nasze samopoczucie to fakt. A co z naszą psychiką? Specjaliści od marketingu od lat głowią się nad zbadaniem - jaki związek z naszymi decyzjami konsumenckimi ma aura za oknem. Czy słusznie?